zdolności i wydarzenia:)

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Awatar użytkownika
Mglawica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-15, 18:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mglawica »

a niemogłabyś opisać to bardziej szczegółowo? :roll:

[ Dodano: 23-11-2006, 21:27 ]
sorry Ty to on!
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Zaczne od tego, sry że wygrzebałem jakiś starszy temat ale niemogłem się powstrzymać od napisania tu postu...
Wracając do tematu, kiedyś wydażyła mi się taka dziwnia historia, było to dość dawno, więc powiem: x lat temu miałem takie łóżko piętrowe, że leżąc na prawym boku widziałem drzwi a za drzwiami przedpokój(ponieważ mają taką dużą szybe prawie na całe drzwi...) dodam że po lewej jest stronie jest dalsza część przedpokoju a po prawej kuchnia, bo widok przedpokoju miałem od jego boku, a na lewym boku sciane... no więc leże na prawym boku próbując zasnąć zauważyłem przebiegający cień, byłem PRAWIE pewny że to był cień mojej mamy, wytsraszyłem się tego ponieważ po tym wydarzeniu światło w kuchni się niezapalało...NIKOGO TAM NIEBYŁO, ze strachu odwróciłem się na lewy bok, po chwili usłyszałem że moja mama wchodzi do kuchni i zapala swiatło 'pstryk' wstaje biegne do kuchni "Mama, to ty tak przebiegłaś przedchwilą?"- wiedziałem że to niemama bo słyszałem jak z pokoju wychodzi ale wolałem się upewnić, Moja mama niepamiętam co powiedziała ale coś mn. "Nie".
Opisując tą historie nadal mam ciarki bo mieszkam w tym samym domu i niewiem co to było...
Czyżby widziałem przyszłość? Ale skoro tak czemu powiedzmy ten "cień" biegł? Może to było coś... z innego wymiaru? Słyszałem o tym że czasami mogą się... hmmm niewiem jak to powiedzieć...zlewać się.

Leśna pisze:
Darnok pisze:to jużpodpada pod nieumyślne zabójstwo
może i tak :roll: ale jakoś nie jest mi go żal, nadal go nie lubie

Oj niepowinnaś tam mówić o zmarłych, nawet jeśli to był twój "wróg"...
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Kazzone pisze:zauważyłem przebiegający cień
jeśli widziałeś to tylko raz, to lepiej się ciesz... cienie to moja zmora - czasem zdarza się, że siedze, i nagle widze że obok mnie coś przechodzi... troche jak cień, troche jak postać utkana z dymu... czasem wygląda jak człowiek, czasem to tylko bezkształtna masa pełznąca po podłodze... nigdy nie mogę spojrzeć wprost na nie, ale wiem, że to nie złudzenie, ani nie pomyłka - najgorsze, że pojawiają się najczęściej w okolicach daty czyjejś śmierci.. zanim umarł mój nauczyciel od wosu, było ich najwięcej, po jego śmierci zaczęły stopniowo znikać, ale nadal jeszcze są... ale już tak długo je widzę, że się zaczęłam przyzwyczajać :roll:
Kazzone pisze:Oj niepowinnaś tam mówić o zmarłych, nawet jeśli to był twój "wróg"...
grożą mi jakieś konsekwecje? ;)
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Leśna pisze:cienie to moja zmora - czasem zdarza się, że siedze, i nagle widze że obok mnie coś przechodzi...
Najwyraźniej nie dzieje się to bez powodu. Musi być w tym jakiś przekaz. Albo te Cosie chcą się z Tobą porozumieć, albo coś wróżą... albo naucz się Tarczy Ochronnej, jeśli jest to dla Ciebie uporczywe :P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

mnie osobiście te cosie nie denerwują, pierwszy raz nie był zbyt mily ale potem to już lałem na to :P mialem gorsze przeżycia :P
Ostatnio zmieniony 2006-12-11, 22:14 przez Assassinio, łącznie zmieniany 1 raz.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Croppka pisze:jeśli jest to dla Ciebie uporczywe
kiedyś.. no, może z rok, dwa lata temu to się jeszcze bałam, a teraz łapie się na tym, że siedze i na nie czekam O_o po prostu są i już...
Assassinio pisze:denerwóją
ass, błagam... wierszyków o ortografii się w podstawówce nie uczyłeś? ;)
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Leśna pisze:łapie się na tym, że siedze i na nie czekam
Ano, człowiek się przyzwyczaja :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Leśna, - błąd spowodowany dużą ilością otwartych okienek gg + rozmowa przez skype + kilka innych rzeczy :)

poprawione :)
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Cogito pisze:chyba ludzie którzy wierzą w zjawiska nadprzyrodzone mają wyostrzone zmysły, bo im takie rzeczy przytrafiają się częściej
To nie kwestia wiary w zjawiska nadprzyrodzone, choć z pewnością pomaga to we właściwym zinterpretowaniu tych Cosiów- sceptyk uznałby to za przywidzenia, efekty zmęczenia, stresu i innych pierdół. Wydaje mi się, że chyba Leśna ćwiczyła poszerzanie swojej percepcji i subtelnego odczuwania, albo po prostu od urodzenia ma je bardziej rozwinięte :) Tak, czy inaczej- ma predyspozycje do widzenia aur, leczenia energetycznego i innych ciekawych rzeczy :P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Croppka, a skąd to Twoje twierdzenie? po czym sądzisz że Leśna ma takie predyspozycje? co to że ja dużo razy miałem rożne tego typu albo bardziej hardkorowe przygody to ma coś oznaczać takiego?:P szczerze to wątpie..
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Słuchaj, każde tego typu możliwości postrzegania świadczą o tym, że nasza percepcja jest rozwinięta w trochę większym stopniu, niż u przeciętnego Kowalskiego. A z takim startem to już wrota otwarte do wieeelu abilities, które można dzięki temu- oczywiście nie bez ćwiczeń, poświęceń i wiarygodnych źródeł- osiągnąć. ^^
Awatar użytkownika
Mglawica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-15, 18:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mglawica »

przepraszam że tak długo mnie nie było..braj czasu ;/ ;/ ;/ chce wam powiedzieć co do tych cieni a nie pomyślałeś sobie że ten cień to poprostu ktoś zamieszkujący ten dom po śmierci? :D to nic strasznego może przebiegł bo chciał żebyś go nie zaważył ale mu nie wyszło :D ja np. wiem że w moim domu są moi zmarli pra dziadkowie znaczy się babcia i dziadek chociaż nie jestem pewna kto dokładnie. Wiem na 100% że ktoś tu jest a zapewne dziadek bo kiedy zył załamał się i powiesił :( Więc nie wykluczone że to on ale jak jestem wściekła i coś nagle mi spadnie z biórka czy coś to się dre babciu nie strasz mnie i to mija bo czasami jak się tak nie wydre to spada pare rzeczy na raz. Serio nie ma się czego bać chociaż ja mam zawsze małe dreszcze :?
Awatar użytkownika
Mglawica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-15, 18:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mglawica »

noo ale oni często mi pomagają chyba:P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Mglawica, - ja osobiście duchów się nie boje.. kwestia przyzwyczajenia, ale co do teroii że pojawiają się jak ktoś kiedyś w danym miejscu umarl, praktycznie wszędzie ktoś umarł :P to ja jestem pewien że tutaj gdzie mieszkam ktoś umarł, ale no np 1000 lat temu. I może sobie przychodzić bo czemu by nie, od duchów można brać nauke zamiast się ich bezmyślnie bać...
Awatar użytkownika
Mglawica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-15, 18:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mglawica »

no tak masz racje...ale chodziło mi o to że pomagają bo to np.rodzina, czyli gdy ich coś z ducham łączy i wątpie zeby to była wyobraźnia bo np. nie wiedziałam że mój dziadek wogóle tytaj umarl kiedy mi się to nie przyśniło, wtedy opowiedzuałam sen mamie i potwierdziła
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Croppka pisze:ma predyspozycje do widzenia aur, leczenia energetycznego i innych ciekawych rzeczy
szczerze wątpię :P
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Leśna pisze:szczerze wątpię
Nie zamierzam udowadniać - jakoś specjalnie mi na tym nie zależy :P
Zresztą, podchodząc do sprawy obiektywnie - każdy jest w stanie osiągnąć to, o czym wspominałam. Wystarczą odpowiednie przygotowania i praktyki :D No i ociupinka świadomości i talentu ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”