Sen kontrolowany:Sposób na obudzenie się.

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach

Umiesz "wyjść" ze swojego snu?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

spanie zajmuje człowiekowi około 20 lat życia, tak wiec po co tracic tyle czasu :D
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

panie zajmuje człowiekowi około 20 lat życia,
A jak ktoś dwudziestki nie dożyje?? ;]
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

BloodLust pisze:zyska przynajmniej tyle ile mogl stracic
No.. coś za coś :D
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

to ja zanim się rozczytam... jedno to jest samobójstwo - skok na główke, zawsze działa. kiedyś skoczyłem z dachu 3 piętrowego budynku i walnąłem głową o chodnik... zrobiło się ciemno nagle i się obudziłem... szokujące, ale fajne. a drugie co skutkuje, bo nie zawsze się ma możliwość walnąć w coś głową, szczególnie jak cie coś goni...to jest szybkie kręcenie głową, w jedną i drugą strone... po kilku takich się wybudzam. to też takie jakby zerwanie świadomości. ale ostatnio walcze z tymi potworami, które mnie atakują... i co ciekawe, wygrywam. nie ważne czy to jest jakiś facet z uzi, czy może gigantyczny wąż z kilkoma głowami, zawsze wygrywam, bo zawsze sobie mówie, że sen należy tylko do mnie, że jest światem tylko w mojej głowie żyjącym i tylko ja powinienem mieć nad nim kontrole.

czasami bywa tak, że po śnie, gdy się budze, ale jeszcze jestem jakby w tym śnie - jawa. to sobie wyobrażam jakieś pozytywne zakończenie... i gdy następnym razem mi się śni, to mam większą kontrole nad nim.

[ Dodano: 14-11-2006, 10:39 ]
BloodLust pisze:pytanie co jesli to nie jest sen i naprawde to zrobie
zabawne, ale czasem sen jest na tyle realny, że rzeczywiście się wydaje, że to nie jest sen.
kiedyś sobie tak siedziałem w oknie i się zastanawiałem, czy to jest sen - czy pamiętam, że zasypiałem i była noc, czy może nie. ale jak na wariata przystało zaryzykowałem i się rozebrałem do naga :D i zeskoczyłem z okna (I piętro), ale jak spadłem na nóżki to stwierdziłem, że musze bardziej ufać sobie, bo to był jednak sen i nic mi się nie stało.
Caine pisze:Mam poprostu pomyslec zebym uszczypnal się we snie
hmmm... ale skoro masz jakąś akcje senną, to jak ci się uda pomyśleć o czymś o czym myślałeś w realu?
sam czasem myśle o czymś przed zaśnięciem, w trakcie snu i po obudzeniu już wiem co mam zrobić z jakimś problemem, ale żeby mi się udało przenieść "plan snu" z realu do snu... to nie bardzo. szkoda, że nie wychodzi, bo w ten sposób można wywołać swojego anioła we śnie - moja znajoma tak robi, ponoć wystarczy tylko powiedzieć sobie, że chce się spotkać ze swoim opiekunem... ale to już inny temat.
Leviathan pisze:Nie raz byłem nabity na pal, czy świadomy faktu, iż ktoś poderżnął mi gardło
może to zabawne, a może niekoniecznie, ale też tak czasem mam... czuje jakby w świecie codziennym ktoś mnie nabijał... bólu nie czuje, ale ta świadomość, strach i to że czasem widze jak coś przebija się na moją drugą strone ciała... to przeraża.
najgorsze było kiedyś jak mnie walec przejechał, mówie wam, czułem każdą kosteczke jak mi się mażdży powoli - jak dojechał do głowy to przejechał jeszcze po nosie i się strasznie dusiłem, a potem pobudka :/ ... oddam wam taki sen za darmo, a nawet dopłace...
constantine pisze:O boże! To ja sobie lepiej ustawię budzik w nocy...
śpij przy zapalonym świetle

[ Dodano: 14-11-2006, 10:47 ]
Assassinio pisze:tak wiec po co tracic tyle czasu
no właśnie, więc trzeba wytrenować oobe i wpadać do busha go straszyć... przynajmniej będzie przyjemne z pożytecznym :lol:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Kurce, n ja poprostu nie widze potrzeby się budzić ze snu. Tak naprawde, sny są potrzebne. Bez snów nie rozwijalibyśmy się. A jeżeli rzucasz cos dzięki czemu się rozwijasz, to się zaczynasz zwijać (głupiejesz). A tak naprawde, to zamiast budzić się ze snu powinniście ćwiczyć zmienianie i kreowanie snów. Efektywne, efektowne i masz potem świetny humor.
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

i masz potem świetny humor.
Chyba, że się nie uda :? Wtedy nie jest zbyt pięknie :roll:
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Mawerick pisze:powinniście ćwiczyć zmienianie i kreowanie snów. Efektywne, efektowne i masz potem świetny humor.
ja umiem, ja umiem, ja umiem :jupi:, ja umiem... i jaka radocha, że następny taki sen choć podobny... jest... bardziej... hmmm... bardziej po naszemu... (powtarzam się?) :/
constantine pisze:Chyba, że się nie uda :? Wtedy nie jest zbyt pięknie :roll:
wtedy próbujesz jeszcze raz i jeszcze raz, aż się uda.
tylko wytrwali wygrywają!!!!

[ Dodano: 16-11-2006, 12:36 ]
jaką ja dziwną strone widze... znaczy adres... co to za ludy nie widy się robią?
(http://www.ivellios.one.pl)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

constantine, tak jak mówi DragonFire, musisz ćwiczyć i próbować. Ale nie staraj się zmienić snu w różowy świat pełen cukierków, tylko śnić i poprostu zmieniać w snach to co Ci nie pasuje.
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

DragonFire pisze:
ale jak na wariata przystało zaryzykowałem i się rozebrałem do naga :D i zeskoczyłem z okna (I piętro), ale jak spadłem na nóżki to stwierdziłem, że musze bardziej ufać sobie, bo to był jednak sen i nic mi się nie stało.
Ja bym nie ryzykował, co by było gdyby to jednak nie był sen :P ?

Ostatnio miewam niestety mało snów, może dlatego że się niewysypiam (od 23 do 5, dla mnie to mało ).

Apropo jak coś ci się we śnie nie podoba to niszcz to, jeżeli ci się ktoś nie podoba to go zabij :twisted:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Raziel pisze:ktoś nie podoba to go zabij
tylko pamiętaj, żeby umieć rozgraniczyć jawę od snu.
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Mawerick pisze: Ale nie staraj się zmienić snu w różowy świat pełen cukierków,
To dopiero byłby koszmar.. :roll: chyba muszę się nauczyć budzenia, pająki są najgorsze :] chociaż pomaga, jak sobie pomyślę, że zaspałam do szkoły... zrywam się na miejscu :D
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

No racja, przesadziłem. Czasem sen może zbytnio wpłynąć na rzeczywistość ... czyli najlepiej poprostu usunąć osobę ze snu i nie zawracać nią sobie głowy.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Dokładnie. Chodzi o to, żeby eliminować strach. Bo im bardziej się boisz tym sen jest gorszy. Jesli zorientujesz się, ze tak naprawde nie ma się czego bać, to się okaże, że nawet coś, co wydaje się koszmarem przerodzi się w zwyczajny spokojny sen.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Raziel pisze:jeżeli ci się ktoś nie podoba to go zabij
tylko, że zabić coś we śnie nie jest prosto.. ja próbowałem kiedyś zabijać ludzi, ale zawsze wstawali i walczyli dalej ze mną.. aż któregoś dnia, wziąłem baseball'a (taki z obracającymi się kolcami na czubeczku ;p) i strzeliłem kogoś przez łeb... mózg mu się zmielił... i od tego czasu nie mam problemu z zabijaniem wrogich ludzi/myśli.
Raziel pisze:Ostatnio miewam niestety mało snów, może dlatego że się niewysypiam (od 23 do 5, dla mnie to mało ).
wiesz co, to nie chodzi o czas w jakim ciało ma szanse odpoczywać, tylko chyba bardziej od twoich umiejętności śnienia. mnie się czasami śnią sny co godzine. ostatnio spałem i po godzinie się obudziłem, bo mi się sen skończył, a że to była noc to znów zasnąłem i... kolejny sen. jak minął to się po raz kolejny obudziłem. i tak z pięć razy... szósty sen trwał około 15 minut, ale jak się obudziłem byłem totalnie wyspany...
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

DragonFire pisze:od tego czasu nie mam problemu z zabijaniem wrogich ludzi/myśli.
To nie jest sposób. Wziąść stworzyć sobie jakąś broń i poprostu zabijać. Sposób żeby ich tak pokonać, żeby nie mogli Ci zrobić krzywdy!
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tybysh »

Raziel napisał/a:
Ostatnio miewam niestety mało snów, może dlatego że się niewysypiam (od 23 do 5, dla mnie to mało ).

wiesz co, to nie chodzi o czas w jakim ciało ma szanse odpoczywać, tylko chyba bardziej od twoich umiejętności śnienia. mnie się czasami śnią sny co godzine. ostatnio spałem i po godzinie się obudziłem, bo mi się sen skończył, a że to była noc to znów zasnąłem i... kolejny sen. jak minął to się po raz kolejny obudziłem. i tak z pięć razy... szósty sen trwał około 15 minut, ale jak się obudziłem byłem totalnie wyspany...
Duzo zalezy od wysypiania się.Od jakiegos miecha nie moge zapamietac ani jednego snu mimo,iz cwicze;o Wczesniej zapamietywalem 8-9snow na noc...cos jest nie tak,zaczynam chodzic spac max o 22 bo juz mam dosc nudnych nocy,wiem,ze cos mi się sni ale jak się budze to juz nie wiem o czym byl sen...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ok bo widze że się offtop robi, więc panie i panowie KONIEC OFFTOPA bo jak nie to warn.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Mawerick pisze:żeby nie mogli Ci zrobić krzywdy!
przecież nie mogą... we śnie ci się nic nie stanie... no chyba, że psychicznie.. to w rezultacie zaczniesz się bać i tyle.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”