Szatan z bagien kradnie dusze

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Daisy

Szatan z bagien kradnie dusze

Post autor: Daisy »

Jak w najczarniejszym horrorze......Zwykli ,szczęśliwi ludzie nagle mają koszmarne sny.
Opowiadają najbliższym o diable z bagien,który przychodzi do nich nocą. Po kilku dniach ich ciała trzeba odcinać z samobójczych pętli. W Człuchowie i okolicach tylko w tym roku osiem osób w ten makabryczny , nierozumiały sposób rozstało się z życiem.
Do kogo tej nocy przyjdzie diabeł z bagien?- pytają przerażeni mieszkańcy miasteczka.
Człuchów to niewielka, senna miejscowość........Malowniczo położona pośród lasów, jezior i bagien.....Od kilku tygodni ludzie żyją tu autentycznie przerażeni. W ich chaotycznych opowieściach fakty mieszają się z plotkami. A już suche fakty są wstrząsające: od początku roku w powiecie człuchowskim bez powodu powiesiłó się osiem osób. ........rzecznik komendanta policji w Człuchowie, mówi wprost:- nigdy nie mieliśmy takiej czarnej serii. Nie wiemy,dlaczego ci ludzie to zrobili.
Ale wiedzą to starsze kobiety, które zbierają się na ryneczku:- To diabeł wychodzi z bagna i ludzi namawia do tego grzechu! Siada na płocie, kominie lub kupie drewna i cicho szepcze do ucha, do śmierci namawia. Te śmierci to nie przypadek , będą następne..........

Jedna z ofiar przed śmiercią pół żartem, pół serio mówiła o diable, który mu się śni.Chłopak powiesił się na pręcie wystającym z sufitu. Podobnie było z pozostałymi ofiarami.

Co o tym myślicie??
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

No to mam jak w banku nieprzespaną noc.

Tak na poważnie, to mi to wygląda na swego rodzaju opętanie. Nie ma to jednak chyba nic wspólnego z satanizmem...

Bo właśnie te samobójcze pętle często pokazują się u osób wyznających kult szatana np podczas operacji w szpitalu lub w czasie egzorcyzmu. To mi wygląda jednak na zupełnie co innego.
Daisy

Post autor: Daisy »

Nieprzespaną noc twierdzisz hmm...........ale to chyba z innego powodu :wink: :wink:

Opętanie :?: Miejscowy proboszcz twierdzi ,że opętanie przez diabła jest bardzo często powodem samobójstw. Gdy ktoś opuszcza Boga, diabłu łatwiej w takiej duszy zamieszkać!- tak uważa ksiądz.

Zapomniałam dodać,że miejsca samobójstw popełnionych w Człuchowie i jego okolicach układają się na mapie w pentagram- symbol Szatana
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Jest to pokazane gdzieś :?: Znaczy mapa z zaznaczonymi miejscami

Obrazek
Daisy

Post autor: Daisy »

Tak to właśnie wygląda w tych rejonach
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Czyli... :?: Widoczny znak działalności szatana... biedacy nie mają się z czego śmiać :(
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Hmm co do tematu to możliwe, że to zwykły duch. Są i takie, co właśnie zabijają. Mam kolegę, co jest opętany przez takiego ducha co zabił ponad 1000 czy 2000 (nie pamięam) ludzi, albo i więcej. Możecie nie wierzyć, ale co mi po tym. Ja się tylko dzielę informacjami. Ktoś nie wierzy to niech tu nawet nie zagląda :)

Kamila: Nie bój się. Bo widzę, że się boisz. Tak to jest jak się czegoś boi i o tym się myśli przed snem, to to się potem śni. Nie można się bać, może się to dla ciebie źle skończyć. Jak się boisz bardzo duchów, to przestań, bo może cię opętać duch i potem będzie źle. To ich przyciąga - strach.
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Ciekawe skąd ten twój kolega wie, że jest opętany przez ducha z około 1500 istatami na liczniku? nie jestem profesorem, ale to się chyba tak nie objawia, równie dobrze mogę ci powiedzieć, że jestem opetany przez wkurzonego ducha pikachu i co nie wierzysz? to co ty robisz na tym forum?!
Tak serio... jeśli ta miejscowość jest połozona w okolicy bagien to to częściowo może tłumaczyć te samobójstwa...na tych bagnach to się jakieś gazy wydzielają i mieszają ludziom w głowie, dochodzi do tego jeszcez stara legenda o diable z bagien i co? ludzie widzą diabła, szaleją i się wieszają, do tego według tego co napisałą Daisy tych ludzi nic nie łączy, a duch chyba nie opętuje losowych osób?
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Gazy sprawią, że coś ci się z mozgiem porobi, zaczniesz widzidzieć, dajmy na to tego diabła i co...wytrzymałabyć 24 godziny na dobe z szatanem-wymyslem twojego mozgu bedacego pod wplywem bagiennych gazów. Zapewne byś ze sobą skończyła...a co jest najłatwiejsze...z mostu nie ma gdzie skakać, cięcie podobno boli...lina najłatwiejsza
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Miała być niby mapka z tym pentagramem a ja nic nie widze, z reszta pentagram nie zawsze był znakiem szatana...z reszta...zalezy także o jakim pentagramie mówimy...o odwórconym czy nie...bo pentagram nieodwrocony był (lub nawet jeszcze jest) symbolem pięciu ran Chrystusa (do dla bogobojnych), harmonii, magii oraz zdrowia. Pentagram w wielu kulturach uważano za symbol chroniacy przed zlymi mocami .
Radogol
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2007-03-07, 23:31
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Radogol »

Ja mieszkam na ślasku ale w dowodzie mam wpisane miejsce urodzenia
"Czluchow" i powiem wam że kiedy spaceruje w tamtych lasach mam troche dziwne uczucia, niekiedy czuje się obserwowany.
Nawet niekiedy jak gram a piłka wleci do lasu bo ten zaczyna się zaraz za boiskiem to aż starch isc po nia isc.
Atmosfery dopełniaja własnie bagna i wszędobylskie opuszczone poniemieckie cmentarze.
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

mi to się jakos skojazylo z blair witch :P

ale w sumie nie chcialbym mieszkac w takim miejscu :/
sama wiedza ze cos tam jest mnie troszeczke przeraza :)
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Tylko, że pentagram nie ma nic wspólnego z szatanem :/
To kościół wymyślił, że w odwrócony pentagram można wrysować głowę baphometa...
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Eva unit 01 pisze:odwrócony pentagram można wrysować głowę baphometa...
jak to odwrócony? nie rozumiem, ale cokolwiek to nie jest ten behemoth ;p ;p ;p ... to pewnie kolejna bzdura kościelna.
Eva unit 01 pisze:nie ma nic wspólnego z szatanem
a w ogóle szatan to imie jednego ze "złych"... niepotrzebnie się ludzie czepili tego imienia, bo tak samo można by jeszcze kilka innych wymienić. to wszystko przez kościół, jedynym szatanem na ziemi jest właśnie on - mistrz oszustw.
Eva unit 01 pisze:pentagram
pentagram to nie jest czasem coś jak swastyka? nie znam się, ale ze swastyki też zrobiono symbol zła, a tymczasem to symbol dobrobytu... :/

a co do devila z bagien, to raczej nie kradnie on dusz, bo jeśli by się przyczepić, dusza > duch > to rdzennie my, ciało to tylko ubranko. więc jak ktoś vel coś może nas ukraść bez naszej zgody?????
a po drugie, nawet jeśli zło do kogoś przyjdzie, to ten ktoś może się mu nie poddawać, oczywiście może, jeśli nie ignoruje zagrożenia... jak większość. a wiem to, bo codziennie do mnie zła energia przochodzi... nawet teraz się troche obawiam zasnąć, ale wiem, że się jej nie poddam, bo nie chce tego, więc mówie wam spokojnie dobranoc ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”