Wilk, Smok, Orzeł ...

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Wilk, Smok, Orzeł ...

Post autor: CavE »

Na GW jest artukuł o wizualizowaniu sobie, że jest się smokiem, ze wszystkimi aspektami smoczej natury :twisted:
Ja wybrałem sobie wika za patrona i w podobnym kanonie wizualizuję siebie jako wilka w różniastych sytuacjach. Kilka razy zadarzyło się, że musiałem na siłę wracać do szłowieczeństwa, bo wilk chciał z wizualizacji przejść w życie, a to by nie było śmieszne, bo mam chorą wyobraźnię :twisted:
Czy też tego próbowaliście? Jak uważacie, że to niepotrzebne to dlaczego? Każda opinia mile widziana :)

PS
Ma ktoś jakiegoś linka do dobregi i w miarę zwięzłego opracowania symboliki zwierząt w magii/ezoteryce?
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Oj wilk to nie jest dobry pomysl. Ja musialem wrecz przeciwnie, wilka zabijac, walczyc i to nie jeden raz... A i tak wiem ze jest coraz silniejszy i w koncu mi się nie uda... najgorsze jest to ze to nie jest moj wilk.... Tak czy siak uwazam ze to nie jest dobry pomysl... z reszta sam zobaczysz jak to się odbije na Twoim zyciu... hmm... towarzyskim? :lol:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jak byłem mały to prześladował mnie taki wielki czarny pies (wilk). Był częstym motywem moich koszmarów z dzieciństwa... Nigdy nie wspominałem mile wilków... Fenikt ma chyba rację... Szczególnie z tym życiem towarzyskim... :lol:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Skóra 66 pisze:Fenikt ma chyba rację... Szczególnie z tym życiem towarzyskim... Laughing
czemu? przeciez wilki to (w przeciwienstwie do np. smokow) zwierzeta stadne :P
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

Nie myślałem, żeby zapuścić futro, bo to by nie pomagało w życiu towarzyskim :lol:
Jednakże Przewodnik stada ma władzę nad wszystkimi samicami mu podległymi :mrgreen::twisted:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

CavE pisze:Jednakże Przewodnik stada ma władzę nad wszystkimi samicami mu podległymi Mr. GreenTwisted Evil
znalazl się jurny... zwykle sobie z jedna nie mozecie poradzic, a temu się juz stadko samiczek marzy! mierz sily na zamiary, bo samiczki pewnie chcial bys jeszcze z cieczka!
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

Kura, :lol: cłowiek się pośmieje, a tu zaraz mu jadą z wątpliwościami :PP Kurde mam dzisiaj wesoły dzień :lol::lol::mrgreen:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

No to ja znowu przepraszam, bo wczoraj znowu mialam dzien uprzykrzania zycia innym :P oczywisice, nie watpie w twoja jurnosc :P ;)
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

To nie mówię nic o królikach :lol: (sry, ale musiałem :mrgreen: ) :lol: again :D
Zaworov
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-01-08, 00:35
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Zaworov »

Nie wiem dlaczego wilk nie. To już zalezy od naszego postrzegania tego zwierzęcia. Mi się naprzykład, jak wspominałem na innym forum, nie kojarzy zupełnie z nocą. Większość o ile wiem kojarzy z mrokiem, księżycem.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

To chyba zależy od tego, do jakiego stopnia dane zwierzę jest zakorzenione w naszej podświadomości. Wiele może zależeć od osobistych doświadczeń i przeżyć. A swoją drogą w mitach zawsze jest trochę prawdy... :]
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

W moim przypadku wilk jest na miejscu, bo brakowło mi ogólnie agresywności ;) Wilk kilkanaśce razy plus inne duperele i jest progress, a to jest najważniejsze :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”