Telekineza

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

No a czego innego bys chcial uzyc? :|
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Chcialem zauwazyc ze kazda wizualizacja wymaga silnej sily woli aby ja utrzymac :| wiec dalej nie rozumiem :|
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Ja wpatrywałem się dzisiaj w swoje medale, próbowałem skoncentrować się na jednym, ale jakoś się nie dało. Chodzi mi o to że po jaimś czasie zobaczyłem wokół nich delikatne poświaty, które po chwili zaczęły świecić dość mocnym światłem. Dodam jeszcze że nie próbowałem sobie nic wizualizować. I skoro przedmioty martwe nie posiadają aury to co to było co ja widziałem ??
Jutro sprubuje nad tym dłużej posiedzieć może po jakimś czasie uda mi się jeden z tych medali lekko poruszyć. :D
Aksara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2005-09-08, 20:13

Post autor: Aksara »

Kiedys bardzo chciałam posiadac ta zdolnosc , oczywiscie nie wyszło mi to, w dalszym ciagu nie potrafie, ćwiczenie mi nie pomogły, ja po prostu nie jestem człowiekiem do tego stworzonym, juz nawet nie próbuje...
Aksara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2005-09-08, 20:13

Post autor: Aksara »

W moim przypadku to była chwilowa fascynacja, ale nie przyniosło to rezultatów, wiec zaniechałam, moze jednak szkoda, juz raczej nie bede tego nadrabiac
Xabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-08-25, 21:25
Lokalizacja: Z Europy

Post autor: Xabras »

A ja chyba zabiorę się za telekinezę...może najpierw kurs zginania łyżeczek .Tylko gdzie ja na to czas znajdę...w szkole mam taką rzeźnię ,że ledwo czas na podstawowe ćwiczenia hermetyczne znajduję :( .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

A ja mimo szkoły (tegoroczny maturzysta :P ) znajduję mnóstwo czasu na swoje zainteresowania (ezoteryka). :P
Xabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-08-25, 21:25
Lokalizacja: Z Europy

Post autor: Xabras »

No mnie też czeka w tym roku matura :D .Przydałby się jakiś sigil typu "zdam mature na 100%" :P .

A w temacie : jest tutaj ktoś komu kiedykolwiek udała się próba telekinezy(i nie chodzi o domysły) :?: .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Kiedyś jak jadłem obiad z ciocią to samoistnie przsunął się talerz o jakieś 10 cm. Ale nawet się o to nie starałem... :P
Aksara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2005-09-08, 20:13

Post autor: Aksara »

No prosze :) jakis ukryty talent :grin:
Mi się nic takiego nie przydazyło :roll:
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

Mesyj pisze:Według mnie nie znajdzie się kogoś takiego w internecie ,bo jeśli istnieje to posiadł także przy okazji wiele innych zdolności ,jak na przykład jasnowidzenie i nie ma czasu siedzieć w internecie na jakichś forach okultystycznych ,bo niby po co ,jeśli i tak niczego się już tam nie nauczy. Z resztą ma zapewne wtedy ważniejsze sprawy.
nie wziołeś pod uwagę jednej rzeczy, że wielu marnuje swój talent wykorzystując go w sposób nie całkiem właściwy.......

Ja jestem zwolennikiem teori, która mówi, że tylko niektóży ludzie mają prawdziwe zdolności telekinetyczne (co do jasnowidzenia to już inna sprawa), a "zwykli" ludzie mają jedynie namiastkę tej zdolności, która w rzeczywistości nigdy nie rozwinie się do tego stopnia by można nią wpływać w dużym stopniu na otoczenie.

A gdyby na przykład zastosować sigilla, ciekawe czy by zadziałał? ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”