! Eksperyment !

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Ok, dzieki, moze sprobuje :wink:
No moim zdaniem radiestezja nie ma prawie nic wspólnego z magia... no moze oprocz magii kamieni , uzywanych jako odpromienniki ...
Niemniej jednak, nie zmienia to faktu ze radiestezja jest ciekawa i się sprawdza :) u mnie akurat zadna pomoc nie byla potrzebna , za to dowiedzialam się kilku ciekawych rzeczy i rad od radiestetow, ktorych poznalam , ale kilku moim znajomym radiesteci bardzo pomogli :)

[ Dodano: 2005-08-06, 22:29 ]
Ale zeby nam się tu offtopic nie tworzył (bo przeciez eksperyment rzekomo dotyczy psychokinezy, a nie wahadelek w ujeciu radiestezyjnym :wink: ), to zapraszam do tematu o radiestezji i feng shui :)
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Powiem ci Maeveen że to co napisałem nie konieczie ma się do radiastezy ale już zakraja o magie. Radiasteza mimo iż różan od magi ma podobne podsatawy. A ten ekserymaet jak ci wyjdzie pokaże ci coś fajnego, Ale co nie powiem.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Solmyr, jakis taki tajemniczy się ostatnio zrobiles 8) nic nam nie chcesz mowic! :P
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Solmyr pisze:A ten ekserymaet jak ci wyjdzie pokaże ci coś fajnego, Ale co nie powiem.
No wyszedł mi 8) i co teraz :> ?
Gość

Post autor: Gość »

A zjaki efektem może coś więcej :lol:
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

jakby co ja napisalem to powyrzej.
Widzisz jeśli wyszło chociaż nie wiem co a powino wyjśc tak że oszukałaś wachadło jeśli dostacznie dobrz się nastriłaś. Jeśli nie no cóż powturz eksperyment.
Dowodzi to jednej rzeczy odpowiedzi zawsze ukryte są w nas bez względu na to jakie pytane zadamy znamy na nie odpowiedzieć. Można więc założyć że wiemy tak naprawde o wiele więcej niż nam się wydaje. Bo naprzyklad wybur odpowiednich run do napisu można powierzyc wachadłu i jeśli umiemy się dobrze psługiwać wachadłem napis będzie odwierciedłał to co potrzbujemy. Jednak tą metodą łatwo się oszukać gdyż nasz świadomość zawsze ma pierwsze słowo i gdy tylko pomyślimy sobie ta runa wachadłą ja wskaże. Eksperymęt ten ma jescze jedną zalete pokazuje że na on stop czytamy sobie w myślach(pod warunkiem że się udał) bo wachadło łączy się z naszą podświadmością a ta możer się łączyć z podświadomościami innych osub.

[ Dodano: 2005-08-12, 19:22 ]
Ps. sorry za błędy i brak składni ale musiałem to sobie przypomieć bo dawno te Eksperymenty z wachadłem robiłem
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Powiem tyle: Wasza rozmowa jest tak chaotyczna jak sam skurwy... :neutral:
Który eksperyment miałeś Solmyr na myśli :?: :?
Bo w temacie jest rozmowa o tym eksperymencie, który jest podany na stronce internetowej,
a nie chodzi tu wogóle o eksperyment z wahadełkiem. Nie wiem, czy Maeveen się ze mną zgodzi, ale ona też miała chyba na myśli ten "komputerowy" eksperyment. Pozdrawiam! :wink:
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Poczytaj od góry prosze, ja wiem że taki rostrzepany ale naprawde nie musisz mi o tym przypominać w każdym poście :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

OK, nie przejmuj się :wink:
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Skóra 66 pisze:Nie wiem, czy Maeveen się ze mną zgodzi, ale ona też miała chyba na myśli ten "komputerowy" eksperyment.
Tak, ten eksperyment mialam na mysli, z tym tylko, ze nie wiem, czy aby Solmyr tez nie mowil wlasnie o nim, bo nie zabardzo rozumiem jego post :roll: Mozna jaśniej, , Solmyr ??? prooosze :)
Co do eksperymentu, to wlasnie zapomnialam wczesniej napisac, ale kiedy wykonywalam go jak tylko dowiedzialam się o nim i zalozylam ten temat, to dzialalo idealnie. Wszystko poruszalo się dokladnie tak, jak tego chcialam i wyniki mialam swietne :D Ale kiedy potem Solmyr spytal mnie jak mi wyszedl eksperyment, to juz nie pamietalam tych wynikow, wiec postanowilam to powtorzyc i tu spotkala mnie niespodzianka :? Juz mi kompletnie nie wychodzilo, wiec dalam sobie spokoj i doszlam do wniosku, ze moze jednak ten eksperyment niczego nie dowodzi, bo wszystko szlo mi dokladnie na odwrot, linia na krzywej dzwonowej poruszala się za kazdym razem dokladnie odwrotnie niz chcialam , a w doswiadczeniu z zegarem najlepszy wynik mialam kiedy wyszlam z pokoju i nie skupilam się na wskazowkach ani przez chwile :?

Co do tego, ze wszystkie odpowiedzi są w nas, to zgadzam się w 100%, przeciez nasza nadświadomość wie prawie wszystko :wink: , ale nie rozumiem jak to się odnosi do doswiadczenia :roll:

A co do tego, ze wahadło mozemy wykorzystywac do roznych celow (jak np. przytoczone przez Solmyra wybieranie wlasciwych run) , to rowniez się zgadzam :) ale tez nie wiem, jak to się ma do eksperymentu, bo w nim przeciez nie bierze udzial zwyczajne wahadło, tylko animacja komputerowa :? , a do tego, eksperyment to nie tylko przypadek wahadełka, ale rowniez zegar i linia na krzywej dzwonowej i wszystkie one maja rzekomo dowodzić tego samego :roll:

Generalnie, serdecznie prosiłabym o rozjaśnienie mojego metliku w głowie :wink:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Hie hie, mówiłem, że to szwindel :wink: :]
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

mi wyszlo 19 z krzywa dzwonowa zaraz zobaczymy czy to szwindel, poki co jest wiarygodne, bo jak olalem to bylo po 2 stronie od razu :P
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Wedłóg mnie to tylko programik generujący animacje i dla potrzeb takiego "Eksperymentu" wykorzystuje algorytmy oparte na tablicach liczb losowych. Czasami bawie się troche programowaniem w C++ ( jeżeli ktoś nie wie co to, to wyjaśniam: jeden z wielu języków programowania, ale chyba najłatwiejsze i mający najlepze możliwości ) i wydaje mi się że przy odpowiednich wiatrach mógłbym coś podobnego napisać. Sama idea takiego eksperymentu jest oczywiście dobra ale wykonać to należy na przedmiotach materialnych.
pe-orth

Post autor: pe-orth »

witam :) się wtrace :wink:
siakos mi się z tyk komputerowym wahadelkiem nie uklada ;) ale za to cofanie czasu niezle mi idzie 8) :wink: ostateczny wynik 27 (raz probowalam tylko) ale cofalam nawet o ponad pol doby :wink: . nie wiem jak to dziala, ale... dziala jakos :o cos w tym jest... pozdrawiam :)
Zaworov
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-01-08, 00:35
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Zaworov »

To ja sobie odkopię temat. Błe, he. Muszę się podzielić swoimi przemyśleniami ;)

Z początku myślałem dokładnie tak jak ktoś wyżej napisał, że ma to to wbudowany algorytm i tylko od przypadku zależy jak się porusza. Spojrzałem więc gdzieś w bok i ruch wachadełka obserwowałem tylko kątem oka. No i cholerstwo nie zwalniało, ciągle szeroka amplituda. Zwróciłem oczy w kierunku monitora, a wachadło momentalnie zwolniło. Hem... Czemu nie potrafię ruszać kursorem myślami? ;)
Na złość mi coś się kopło i nie mogę się połaczyć. Tzn. wejść do eksperymentu ponownie. Czy mi się tylko zdawało, czy istniała reakcja na kursor myszy?

Kiedyś mój starszy brat się dowiedział o taki wachadełkach a propos. Wzieliśmy kawałku nitki i przywiązaliśmy śrubki. Chyba nawet gdzieś to mam jeszcze :) Zadawałem pytanie i ruchy okrężne oznaczały tak, podłużne - nie. Nie wiem, czy się zgadzało, ale pamiętam jeden przypadek. Moi rodzicie się spóźniali 20 minut (! - strasznie, nie?) do domu, a jako dziecko się strasznie denerwowałem. Huh, ale wizje miałem przerażające co to się mogło stać. Zapytałem wachadełko, czy coś się stało. Odpowiedziało, że nie. Cóż, miało rację ;P

P.S Jaka jest średnia punktów? ;) Męczące to jest ;P
GhostFace

Post autor: GhostFace »

hmmm stronka i te eksperymenty bardzo ciekawe ale mysle ze to sciema, chociarz jak się oddalam od monitora to przestaje dzialac,a jak np przylozylem reke to wariowalo:P
mozliwe ze w jakis sposob ten programik odczytuje jakies wyladawania magnetyczne monitora, na ktore oddzialowujemu gdy jestesmy blisko :shock:
ale niewiem, czy cos takiego jest wogle mozliwe a na fizyce raczej się nieznam :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”