dziwne miejsce

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

dziwne miejsce

Post autor: Caine »

W zamosciu tam gdzie mieszkam jest tzw rotunda w ktorej zabijano i wieziono zydow podczas 2ws kiedy tam przebywam robi mi się bardzo slabo i czuje jakby cos wyciagalo moja energie duzo razy cwiczylem wyciszanie umyslu i wchodzenie w swiat astralny, przy tym miejscu widze dziwna aure bardzo wroga, moze przebywac tam jakis demon czy cos podobnego?Nietylko ja tego doswiadczam moj kolega Mekto tez to czuje. prosze o odpowiedz z wyjasnieniem co to moze byc?
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Nie znam się na tym ale wydaje mi się że sam fakt, że masowo zabijano tam ludzi to już chyba powód, dużo skrajnych uczuć nienawiści, zlości itp. negatywów na pewno wpłynęło na tamto miejsce... Ale ja tam się nie znam
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Nie wiem, czy czytałeś coś o "kocie Howarda Lelanda" (angielski lotnik w czasie drugiej wojny światowej w Londynie spotkał się z takim stworzeniem), w każdym razie mi twoja relacja przywodzi na myśl właśnie tę historię...

Ten demon, o którym mówisz, to może być istota złożona z duchów zabitych tam osób, które nie zdały sobie sprawy z tego, że umarły. To oczywiście tylko moja teoria...

A próbowało was coś w tym miejscu zwalić z nóg :?: (znaczy czy ktoś zasłabł tam)
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

mozna tak powiedziec jak siedzialem na rozwerze nie jadac tylko stojac to się przewrucilem w dziwny sposob nie czulem przez chwile wlasnych nog czy to ma jkais z tym zwiazek ?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

zdrętwienie... gorzej jak by ci całe ciało zdrętwiało. ja czasem w przepełnionych miejscach złą aurą czuje jak mi palce a potem reszta ciała stopniowo drętwieje. rzadko trafiam na takie miejsca, ale jak już coś się zaczyna ze mną dziać takiego osłabiającego to się nie pcham w takie miejsce.
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sigeru »

Nienawiść,śmierć, zagłada,zemsta...być może tam przebywa demon, który narodził się właśnie z tego...chodź to już musiał by ocenić jakiś demonolog.
Lukas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2006-04-30, 18:36
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Lukas »

albo po prostu sama zła energia
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

wiesz że tam zabijano ludzi dlatego dziwnie się czujesz przebywając tam..
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

gorzej jak ktoś nie wie, czy komuś coś złego tam robiono. a potem się dowiaduje i scala ze sobą fakty oraz to co poczuł... szok normalnie
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

tak ale wtedy też mu się może wydać że coś poczuł a tak naprawde było to spowodowane czymś innym :) a pozatym czemu zawsze temu komuś- robi się słabo, traci energie i takie tam duperele.. troche to głupio brzmi :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

głupio ci nie będzie jak to poczujesz. a źle się czuje, bo dane miejsce jest napakowane złą energią ("człowiecza" z natury jest dobra). jakby to była dobra energia, to człek poczułby się wyśmienicie.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ale to może być np od złego powietrza w tamtym miejscu, od duszności albo innych rzeczy.. nie odrazu że zła energia :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

w życiu się z dusznością samą w sobie nie spotkałem... przecież te złe odczucia muszą od czegoś pochodzić...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

myślę, że to sprawka złej energii skumulowanej w tym miejscu. Podczas smierci ciało uwalnia energię, a skoro zabijano ich tam masowo to energii tej musi być mnóstwo i musi byc bardzo negatywna (ofiary były przerażone)
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Takie uczucia mogą być powodowane prze same skojarzenia. W wielu miejscach zabijano masowo ludzi. Nie wierzę w żadne energie negatywne. Nie ma energii dobrej i złej. W ogóle o jakiej energii znowu mówicie, bo zdaje się, że sami tego nie wiecie? Śmierć dla jednego jest negatywna, dla innego pozytywna i to subiektywne odczucie.
Sama energia ma to do siebie, że nie jest statyczna. Jeżeli by tam była to teraz już jej tam nie ma.
Teoria wysunięta na początku nie ma więc sensu na wielu płaszczyznach.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Nightwalker, to zaproponuj własna teorię.
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

cleric, pierwsze moje zdanie w poprzednim poście było moją teorią.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Nightwalker, było powiedziane wcześniej: ludzie którzy nie znają historii tego miejsca maja podobne odczucia. więc o jakich skojarzeniach mówisz?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

aleś się chłopie wrąbał... kobieta cie żywego nie przepuści (ale to na szczęście dobra energia... chyba, że cleric wali przez voodoo)

jak ciało umiera, to uwalnia się z niego energia, a tą energią nazywamy dusze... więc albo dusza sunie do nieba bram, albo hmmm zostaje w tym feralnym miejscu?? tym sposobem, to by tam jeszcze straszyło...

brrr
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

DragonFire pisze:ale to na szczęście dobra energia... chyba, że cleric wali przez voodoo
ale ja jestem przyjazna :D tylko proszę go o wyjaśnienia bo jego teoria nie pasuje moim zdaniem :]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”