Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

najszczersze wyrazy współczucia :( mnie się dzisiaj śniło że jestem na weselu (czyim nie pamiętam) i te wesele się odbywało... hmm, chyba na Marsie :lol:
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

pamiętam tylko, że przedwczoraj we śnie znalazłam mysz złapaną w łapkę w mojej kuchni - to był cały mój sen, na więcej nie starczyło czasu

co ciekawe, rano okazało się, że faktycznie mamy w domu mysz - weszła do domu rano i widziała ją moja mama

mysz już nie żyje - złapała się w łapkę w kuchni
precel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2006-03-19, 14:42
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: precel »

Mam pytanie czy moze ktos z Was mial takie wrazenie (ja mialem je z 2-3 razy ale juz dawno bo od dluzszego czasu nie mam zadnych snow)ze jak zasypiam to po 1 sekundzie odrazu się budze tzn jest juz nowy dzien i wogule potem jestem wyspany tak jakbym sapl ala noc(bo w rzeczywistosci spalem cala noc) ale wydaje mi się ze spalem tylko sekunde :)
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

eee.. każdy? jak ci się nic nie śni (albo nie pamiętasz) to w zasadzie tak jakbyś się budził po chwili...
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

miałam dzisiaj dwa sny (hurra!!) i drugi był dziwny.. bardzo dużo ludzi było na jakiejś wyprawie, w tym ja, i kiedy doszliśmy do Francji (a było tam tak daleko, jakbyśmy szli przez Rosje) wszyscy byli bardzo zmęczeni... byliśmy nad brzegiem morza i wszyscy czołgali się do wody, byle się jej tylko napić, nieważne, że słonej, a ja stałam wśród nich i powtarzałam 'Nie pijcie tej wody', bardzo cichutko, bo nie miałam siły mówić tego głośniej, ale oni i tak pili, i nagle na horyzoncie zobaczyłam jakiś czerwony mur, który sunął ku nam, i cała woda zrobiła się czerwona, a ten mur to była wielka góra zwłok ludzkich, a ich krew była już w całej wodzie...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Mi dzisiaj się śniła strona podana przez assasino (ta o DBZ). Tylko nie pamiętam detali :)
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

A mi się dzisiaj śniło że walczyłem z Vegetą (jakby ktoś nie wiedział to postać w DBZ i DBGT).. a i mój nick to Assassinio ;)
Mój błąd :)
Ostatnio zmieniony 2006-08-22, 16:38 przez Assassinio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

Dziś miałem taką oto wizję...

Stoję sobie na szpitalnym podwórku. Nieopodal jest budka ochroniarzy pilnujących bramy. Ale zamiast ochroniarza dostrzegłem tam jednego z profesorów z technikum... wszedłem do środka, wówczas przed budką pojawił się mój koleś z podstawówki z nożem w ręku. Jak gdyby nigdy nic, podniósł nóż i zaczął podchodzić coraz bliżej budki. Z profesorem się zabarykadowaliśmy, ale koleś wszedł oknem, kładąc na parapecie jakąś skrzynkę z nożami, śrubokrętami i czymśtam jeszcze. Myknęliśmy z budki razem z profesorem, w tym momencie znalazłem się nagle w domu w kuchni, zastałem ojca jedzącego śniadanie. Zdążyłem mu tylko powiedzieć "Uważaj na tego kolesia, jest niebezpieczny", gdy ujrzałem owego kolesia w salonie :|

I tu sen się urywa. Kolejna skrajnie bezsensowna wizyjka.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

wczoraj snił mi się mój znienawidzony prof od chemii z LO.. dobrze, że szkołę mam już za sobą..
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

Dzisiejszej nocy rozmawiałem z... kotem. Trafił mi się gadający żbik :D
"Co się gapisz? Gadającego kota nie widziałeś?", to wypowiedź kociaka, która wryła mi się w pamięć :P
Najpierw siedzieliśmy sami w jednym pokoju, potem zaniosłem go do kuchni, Meine Mutti rzekła: "To ja juz do opieki nad kotami ręki nie przykładam, ty się nimi zajmiesz". Kotów w kuchni było już z pięć czy sześć, żbik przybił z każdym piątkę i zaczęły szaleć...

Nie no jeszcze trochę i to ja zacznę szaleć... przez ten szpital :roll:
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Może ja Ci się przyśniłam :lol:
Takie texty w moim stylu :oops:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

To nie była kocica, tylko kocur :P
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

mnie się dziś śniła Britni spirs która zamienia się w christine na planie teledysku, a następnie jakieś hip chłopy w starym aucie, które jada i rapują. masakra, bez kitu..
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Najbardziej mnie śmieszy ten chleb. Mi się raz śniło że jestem Faraonką ( :P ), że zżarłam i wyciągali mi mózg przez nos... W żeczywistości się okazało że koleżanka mnie łaskotała piórkiem :lol:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

To ja wam powiem, może nie to co mi się ostatnio śniło, ale najdziwniejszy i najstraszniejszy dla mnie sen w życiu.
Siedziałem sobie na krześle, wygladało to jak sala prześłuchań. Problem w tym, ze nie było scian, była przestrzeń. Wszędzie było czarno. Naprzeciw mnie siedział staruszek. Nie wiem czemu ale miałem stuprocentową pewność, że jest zły. Zło aż emanowało od niego. Zapytał się mnie, czy chce iść z nim. Nie wiem czemu, ale byłem tak przerażony, że odpowiedziałem mu, że nie należę do niego, że nigdzie nie pójdę. Zapytał się tak jeszcze mnie dwa razy, odpowiadałem tak samo. Po czym odszedł, wszędzie zapadł mrok. I się obudziłem, zlany potem... Nie wiem co to było..spodziewałem się że jakiś demon, ale nie wiem naprawdę co to mogło być.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

KocicaXX pisze:i wyciągali mi mózg przez nos
ja dziekuje za taki sen :D
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

A mnie się ostatnio śniło że jestem... Kretem :shock: ! mówię wam, okropność
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

KocicaXX pisze:że jestem... Kretem
opowiedz bo to ciekawe :D :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Kretem? Niesamowite, co ludziom się potrafi przyśnić..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”