Czy jest możliwe?

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Czy jest możliwe?

Post autor: Misiakuleczka »

Ja byłam Świadkiem rok temu pewnego zjawiska.
1.Powiedzcie Mi czy możliwe jest żeby jedna drużyna strzeliła 5 goli w 9 minut??
2. Drugie zjawisko jeszcze mniej prawdopodobne ,powiedzcie czy możliwe jest aby jeden zawodnik strzelił 5 goli w 9 minut.??

Moje refleksje na ten temat są takie że gdyby to był słabeusz z 3 ligi i drużyna najlepsza w kraju to może się udać powyższe ale i tak to trudne. Weźmy pod uwagę że zawodnicy cieszą się po zdobyciu gola(to trwa) ,muszą wrócić na połowę i ustawić się wszyscy a to też trwa.
A wg Mnie na najwyższym światowym poziomie w najlepszych Ligach nie jest to możliwe.
Chyba żeby się piłkarze obu drużyn umówili że zrobią coś takiego. W 9 minut to też by było trudne.
I chyba mieliśmy w tamtym roku zjawisko paranormalne albo nadprzyrodzone.
Albo piłkarze się zmówili albo Boża opatrzność pomogła? Albo Aniołowie Stróżowie piłkarzy się zmówili że zrobią taki wynik.
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Czy jest możliwe?

Post autor: Misiakuleczka »

A może 5 bramek w 9 minut to chodziło o datę Piąty Wrzesień. Czyli 05.09. Że niby jakiś znak.

Ale co by mogło być w tym dniu szczególnego. Nie słychać nic żeby jakaś kometa leciała na ten dzień ani Meteoryt.
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Czy jest możliwe?

Post autor: Misiakuleczka »

Wczoraj minął rok i nic szczególnego się nie wydarzyło w tę datę gdy strzelono tylu golów. Czyli chyba nie miało związku z niczym. Tak się po prostu udało że Roberto władował do siatki.
A może to był fotomontaż telewizyjny i telewizja nas zrobiła w konia??????
Niektórzy np. twierdzą że uderzenie samolotów w wieże w NY było fotomontażem. Więc te bramki to było jeszcze prostsze do zrobienia. Bo można było nagrać gole bez publiczności a później nałożyć na film publiczność z innego meczu :-)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”