Witam! Grüßen! Vítejte! Hola! Bem-vindo! Hoş geldiniz! ;)

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Dirty Frank
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2014-03-13, 00:47
Lokalizacja: Poznań

Witam! Grüßen! Vítejte! Hola! Bem-vindo! Hoş geldiniz! ;)

Post autor: Dirty Frank »

Tytułem wstępu - fantastyczne miejsce!
Nie rozumiem tylko, na tak wiele pytań szukam od dawna odpowiedzi i nigdy do głowy mi nie przyszło, poświęcić trochę więcej czasu na kopanie w sieci.
Bardzo nieuprzejmie jest wejść "w nowe miejsce" i się nie przedstawić, tak więc kilka zdań skąd ja tu i teraz ;)
Od zawsze więcej czułem i widziałem i raczej to mój krzyż niżeli powód do zadowolenia, póki co bynajmniej. Prawie 3 lata temu zamknąłem za sobą rozdział w życiu z którego nie jestem dumny, chociaż tak na prawdę na niewiele rzeczy miałem wpływ. Mieszkałem w tylu miejscach na świecie że szkoda nawet czasu na przytoczenie nawet części z nich. Wiecznie "w podróży".
Robiłem w życiu tyle rzeczy, że tak na prawdę mam już ochotę tylko na poznawanie siebie.
Bywam zmęczony. Ale górę bierze zainteresowanie. Czym?
No właśnie. W pierwszej kolejności sobą. Od niedawna potrafię dopiero ze sobą w ogóle przebywać. Od niedawna to lubię i od niedawna mnie to pasjonuje. Bardzo pasjonuje.
W zasadzie można śmiało uznać że mam dopiero niespełna 3 lata a nie za chwilę 29.
10 lat nonsensownej ucieczki w "lepsze tam" od tego "tu".
Z zainteresowania sobą kwitnie całe drzewo zainteresowań wszystkim, tak to czuję.
Pilnie uczę się żyć "tu i teraz". Kocham patrzeć w niebo i od dawna mam dziwne wrażenie widzieć na nim więcej niż moje towarzystwo.
Wierzę że świat jest taki, jaki powinien być - chociaż go nie rozumiem.
Jestem uważny, staram się być szczęśliwy ;)
Mam kilka przemyśleń, którymi na pewno się z Wami podzielę.
Także jeszcze raz witam użytkownicy i użytkowniczki! Jestem Wojciech i niesamowicie miło spędzam czas od kilku godzin na Waszym forum. Zostanę tu na trochę ;)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam! Grüßen! Vítejte! Hola! Bem-vindo! Hoş geldiniz! ;

Post autor: Ignorant »

Witaj ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”