duch w domu

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
duchwdomu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-03-15, 21:00

duch w domu

Post autor: duchwdomu »

Witam od paru miesięcy mam problem . Coś się dzieje w moim mieszkaniu tzn: w nocy słychać głosy i kroki, dwa tygodnie temu coś mnie dotknęło w plecy, a dzień później widziałam w nocy czarną postać która dosłownie wskoczyła w ścianę po czym psy zaczęły przeraźliwie szczekać i wyć, była to godzina 1 w nocy. Dwa dni temu rano razem z mężem zauważyliśmy krew na suficie z czymś w środku, po zdrapaniu tego z sufitu okazało się, że jest to skóra z krwią. Nie wiemy już co dalej robić , psy nie raz szczekają w nocy na pusty pokój bez powodu. Może wy wiecie co w takiej sytuacji trzeba zrobić lub mieliście podobne sytuacje ? Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zwiodimus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-01-08, 15:35

Re: duch w domu

Post autor: Zwiodimus »

Ciekawe, wygląda to na typowe nawiedzanie... Zrobiliście zdjęcia tej krwi na suficie? Nie spotkałem się nigdy z takim czymś, ale myślę że dobrym pomysłem będzie wezwanie księdza czy cuś, aby to wygonić.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: duch w domu

Post autor: Spock »

Doprawdy straszne...
Skad wiecie, ze to krew ? Sprawdziliscie to ? Trzeba zebrac probke I potraktowac woda utleniona - jak zacznie się pienic to prawdopodobnie tak (hemoglobina uwalnia tlen).
Bo moze po prostu jakis grzyb, albo rdzawa woda.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: duch w domu

Post autor: pytol »

Można to łatwo sprawdzić - luminol (wtedy świeci), fenoloftaleina lub filtr UV. Niestety woda utleniona niesie za sobą dużą możliwość błędu, bo reaguje też z rdzą czy większością innych białkowych śladów biologicznych. Na drugi raz weź czysty wacik do uszu (dotykaj tylko pałeczki), weź wymaz i spakuj do papierowej (koniecznie papierowej, nie plastikowej) torby. Jak to zrobisz to możemy zacząć gadać, czy to krew i skąd pochodzi. Test w pracowni kryminalistycznej wyjdzie taniej niż egzorcysta ;) staraj się robić zdjęcia, bo każdy mógłby założyć temat i napisać w nim różne mniej lub bardziej ciekawe rzeczy.
natalka_k88
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-04-08, 12:59

Re: duch w domu

Post autor: natalka_k88 »

Cześć!
Radzę przemyślenie wszystkiego jeszcze raz i na spokojnie i poszukanie naturalnych przyczyn tego rodzaju wydarzeń. Może warto też skontaktować się z poprzednimi lokatorami albo poszukać informacji o historii waszego mieszkania? Jeśli to nie pomoże, polecałabym zwrócenie się do księdza, który może pomodlić się z wami w domu i pobłogosławić go, jeśli jakieś zbłąkane dusze w nim przebywają, modlitwa i błogosławieństwo powinny pomóc.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: duch w domu

Post autor: Dagmara »

Nie zawsze modlitwa i ksiądz są w stanie pomóc, z tym też trzeba się liczyć.
Co do rzekomej krwi, to tak jak już wyżej napisano, najpierw trzeba by było to sprawdzić, bo równie dobrze mogła to być rdza, a owa skóra zwykłą zawilgoconą farbą schodzącą płatami z sufitu.
Albo też możecie mieć do czynienie z jakimś grzybem.
Usunięto użytkownika 16933

Re: duch w domu

Post autor: Usunięto użytkownika 16933 »

Witam! Zrobiłem to zdjęcie przed chwilą. Niby ok, ale zrobiłem zdjęcie okna.

[img]duch.jpeg[/img]

Jednak kiedy przyjrzałem się temu zdjęciu, zauważyliśmy takie coś:

[img]duch2.jpeg[/img]

Co to jest???
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: duch w domu

Post autor: Dagmara »

Lipne jakieś te zdjęcia, bo nawet po skopiowaniu i ponownym wklejeniu wyskakuje błąd :P
Usunięto użytkownika 16933

Re: duch w domu

Post autor: Usunięto użytkownika 16933 »

Eh. Nie wiem, jak to się stało... Ale coś dziwnego widziałem w oknie. Spróbuję je jeszcze raz dodać.
Yurichimaru
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2013-03-02, 20:10

Re: duch w domu

Post autor: Yurichimaru »

Zuploaduj na Myimageshack.us czy innym tego typu serwisie i wyślij linki;) Swoją drogą bardzo zaciekawił mnie ten temat, czekam z niecierpliwością.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”