POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Słowianka »

Ale proszę nie odgrzewać tematów z przed paru lat, bez jakiegoś konkretnego faktu do wniesienia....

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Coralina
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-10, 18:13

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Coralina »

3 dni temu byłam z bakcią na cmentarzu. Zapomniała czegoś więc musiałam po to iść. Idąc przez cmentarz, usłuszałam za soba dzieczęcy głos. Odwrócilam się i zobaczyłam dziewczynę. Była blada, czarno - biała. Miała długą suknię która była poszarpana albo podarta, i poplamiona (duże czarne plamy przy klatce piersiowej.). unosiła się kilka cm nad ziemią, i otaczała ją mgła. ( głównie przy nogach) bardzo się wystraszyłam. Ciągle... znaczy nie ciągle ale prawie zawsze kiedy idę do szkoły zagaduje mnie i opowiada o sobie itp. Na przykład wiem że ma na imie Agata, zmarła w wieku 14 lat i nie pamięta jak. Szuka rodziców więc kręci się po cmentarzu. Troszke się boje bo przyjaciółka (ducho - maniaczka ) mówi że to może być demon.. nie wiem.... co wy o tym myślicie??
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: UFOszaman »

Nie napisałaś o jakiej porze dnia to było ( rano,w południe, po południu czy wieczorem )bo to jest istotne ! Napisałaś że masz koleżankę ducho - maniaczkę.Przypuszczam że często przebywacie razem gdzie głównym tematem są duchy ? Przypuszczam że to było wytwór Twojej wyobraźni w następstwie dyskusji na te tematy z koleżanką. :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Vampirio »

Cornelia z pewnością chodzi do szkoły o północy :)
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: UFOszaman »

No są też szkoły wieczorowe :) ale tu musiała by być szkoła nocna :)
Myślę że bardzo wierzysz w to co Ci się przytrafiło a utrzymała Cię w tym przekonaniu Twoja koleżanka.Niektórzy chcą coś widzieć i w to wierzą .
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Dagmara »

Coralina pisze:3 dni temu byłam z babcią na cmentarzu. Zapomniała czegoś więc musiałam po to iść.
Wątpię aby dziewczyna z babcią chodziła w nocy po cmentarzach, w ogóle to jakoś cała ta historia naciągana się wydaje, opis dziewczyny przypomina mi postać z horroru Ring.
Samo to, że duch gada jak najęty opowiadając o sobie daje tu dużo do myślenia.
Awatar użytkownika
HrabinaPL
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2012-10-12, 12:48
Lokalizacja: Gdańsk
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: HrabinaPL »

Wydaje mi się że nasza koleżanka ma bujną wyobraźnie i chce żebyśmy w to uwierzyli.
Zgadzam się z Koleżanką Dagmarą - jest to grubo naciągane.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Słowianka »

@Coralina

Cokolwiek bierzesz, odstaw to koniecznie!! Albo nie, czekaj, podaj nazwę ;p

Takie bajeczki, bez dowodów w postaci filmu, zdjęcia, EVP powinny być zakazane na forum...
Awatar użytkownika
Coralina
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-10, 18:13

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Coralina »

-_- nie gada jak najęta. wyobraźnie mam ograniczoną do czytania podręczników, horrorów nie oglądam, i nic nie biore! ona... ona chce pokazać mi swoje miejsce pochówku. Nawiedza mnie w snach. A co do nagrywania filmów czy czegoś, to nie miałam nic pod ręką. Naewt nie pomyślałam żeby ją nagrać... ale mogę spróbować zrobić zdjęcie!
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: DarkBreath »

Co do opowieści to faktycznie trochę naciąganie to wygląda zwykle postaci albo tylko widać lub tylko słychać nie spotkałem się z oboma naraz chyba że z bytem. Zakładając że to prawda mam 1 pytanie czy gdzieś koło 1 spotkania jest jakiś zbiornik wodny,studzienka kanalizacyjna , potoczek lub coś podobnego ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Dagmara »

Coralina pisze:ale mogę spróbować zrobić zdjęcie!
Dobrze, w takim razie czekam niecierpliwie na zdjęcie.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: UFOszaman »

Kolego Dark Breath , tak się zastanawiam ( gdy by to była prawda, jak kolega napisał ) to jaką rolę by tu miał zbiornik wodny, studzienka kanalizacyjna czy potoczek ? Nasuwa się, że kolega sugeruje ( może się mylę ) istotny wpływ wody na to co się stało - albo jest to dziewczynka którą utopili, lub została utopiona lub wrzucona do studzienki ?
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: DarkBreath »

Nope UFOboy nic nie sugeruje, najpierw poczekam na odpowiedz autorki potem wytłumacze moją tezo-prowokacje.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: UFOszaman »

Ok,to Ja przedstawię moją opinię:
Otóż istnieje teoria że " Dusza " przeważnie wie, że umiera i zapada w rodzaj letargu pozbawiając chorego przytomności. Dzieje się tak, ponieważ nie wszystkie odczucia związane z odchodzeniem muszą być nieprzyjemne. Jest to rodzaj zaworu bezpieczeństwa, który po przekroczeniu pewnego poziomu bólu automatycznie wprowadza ciało człowieka w stan nieprzytomności. Są jednak ludzie, którzy wbrew własnej naturze potrafią zablokować ten mechanizm pragnąc za wszelką cenę powrócić do życia nawet na kilkanaście godzin.
Może to być przypadek tej "dziewczynki" ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: Dagmara »

DarkBreath pisze:Nope UFOboy nic nie sugeruje, najpierw poczekam na odpowiedz autorki potem wytłumacze moją tezo-prowokacje.

Chyba jednak nie doczekamy się na jakąkolwiek odpowiedź ze strony autorki, o samych zdjęciach już nie wspomnę...
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: POMOŻCIE DUCHY BĄDŹ JAKAŚ ZJAWA ..??

Post autor: UFOszaman »

Chyba masz rację Koleżanko Dagmaro - autorka tego tematu albo zrezygnowała z kontynuacji albo zapomniała o nim. :) Nieraz można się pogubić, a wiem coś na ten temat z własnej autopsji. :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”