Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-04, 14:44

Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: KamilCiekawski »

Witam Postanowiliśmy się wybrać do nawiedzonego domu w Myszkowie,zwykła ruina,stare gazety z lat 70,słoiki,stara flaga polski,zupa w garnku twarda jak kamień przeraża mnie fakt,że może mieć ta zupa 40 lat no i poukładane deski na strychu.Najbardziej mroczna była piwnica,cały dom dało się jakoś bez srania w gaciach przejść.Zapach był nie zbyt przyjemny xD,dobra koniec pitolenia o to filmiki:
PART 1:
PART2:
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: DarkBreath »

Fajna wyprawa ,ale dla emocji mogliście iść w nocy XD. Zresztą przypomniałeś mi moją wypre na zamek razem z kolegami całą noc wkręcaliśmy sobie ,że coś nas goni ,ach to były czasy.Zresztą napewno puszczaliście sobie filmik jeszcze raz i zapewne zauważyliście pawe nieścisłości w pewnych momentach T_T
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-04, 14:44

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: KamilCiekawski »

DarkBreath pisze:Fajna wyprawa ,ale dla emocji mogliście iść w nocy XD. Zresztą przypomniałeś mi moją wypre na zamek razem z kolegami całą noc wkręcaliśmy sobie ,że coś nas goni ,ach to były czasy.Zresztą napewno puszczaliście sobie filmik jeszcze raz i zapewne zauważyliście pawe nieścisłości w pewnych momentach T_T
Hahah w nocy to ja bym miał z 2 tony w gaciach i raczej bym nie wszedł,ale znając mnie to nic nie wiadomo xD Ale najbardziej to ta zupa mnie ciekawiła ;)
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: Karoolczak »

A mozesz nam przesstawic historie tego domu ?
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-04, 14:44

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: KamilCiekawski »

Karoolczak pisze:A mozesz nam przesstawic historie tego domu ?
Niestety znam dużo wersji więc się nie będę wypowiadał jest dużo tematów na ten temat,nikt nie zna całkowitej prawdy.
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: Dave_Mustaine »

Chętnie poznamy te wersje :grin:
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: Karoolczak »

Chlopie, po co piszesz nam posty o nawiedzonym domu, skoro nie chce nam opisac jego historii ? Narobiles tylko smaku i nic wiecej. Moze opisz wszystkie historie? Mamy czas ;]
benqs
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-18, 11:50

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: benqs »

Nie wierze w takie rzeczy , ktoś sobie coś wkręcił .

Gdybym mieszkał bliżej , to kupiłbym ten dom , pewnie w tej chwili jest bardzo tani .

--
Domy łódzkie na sprzedaż
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: Dagmara »

Ciekawe miejsce, choć ja bym tam osobiście nie chciała włazić, nie z obawy przed duchami, tylko, że jakaś decha czy cegła spadłaby mi na głowę.
Jakieś kilka miesięcy temu dowiedziałam się od znajomej, że niedaleko Kłodzka w okolicach wioski Byczeń znajduje się również jakiś nawiedzony dom, willa w której od kilku lat nikt nie mieszka.
Budynek ponoć jest w dobrym stanie, ale nie wiem dokładnie w którym miejscu się znajduje i prawdopodobnie został zamknięty, także na teren posesji nie można wejść.
krikus

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: krikus »

Dagmara pisze:prawdopodobnie został zamknięty, także na teren posesji nie można wejść.
Jak to nie można wejść, czyżby pilnowany przez wojsko? to może jakiś skarb tam jest ukryty ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: Dagmara »

Bez takich ironicznych komentarzy bym prosiła, nie można wejść ponieważ teren jest prywatny i bramy są pozamykane. Willi może i nikt nie zamieszkuje od lat, ale jednak owy dom do kogoś należy.
Oczywiście dla upartego żadne zakazy nie stanowią problemu, aczkolwiek na wioskach wszyscy wszystko widzą i z całą pewnością jakby ktoś próbował tam się włamać zaraz powiadomiona byłaby policja.
Woolf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-11, 17:48

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: Woolf »

Ciekawe miejsce ale na filmikach widać że to ruina i prawdopodobnie nie ma w niej nic niezwykłego a tym bardziej paranormalnego ...może jak byście odwiedzili to miejsce w nocy nakręcili byście coś ciekawego i zrobili jakieś zdjęcia .
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”