cieniści ludzie- czego chcą?

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
denaturat
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2012-04-02, 21:44
Lokalizacja: warszawa

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: denaturat »

moja koleżanka widuje taką cienistą postać od lat. zwierzała mi się wiele razy z tego, absolutnie przerażona. wierzę jej w to. raz - dzieli się ona ze mną rzeczami, z którymi nie dzieli się z innymi bo wie, że jej nie wyśmieję, dwa - dawno temu (przed wyprowadzką) często do niej przychodziłam i dało się wyczuć coś dziwnego w tym bloku. a jak musiałam iść sama u nich klatką schodową, mało nie robiłam w gacie, co w innych blokach u innych koleżanek mi się nie zdarzało.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: katerinajozwiak »

No ja pamietam jak bylam jeszcze mala I rodzice wlozyli mnie juz do lozka takiego ze szczebelkami, I ja tam sobie siedzialam I obrywalam listki paprotce, kiedy za oknem (1 pietro domu) zobaczylam twarz czlowieka, byla ciemna z czerwonymi oczami I w kapeluszu, moi rodzice pamietaja to jako totalny atak paniki z mojej strony I wrzaski zly pan za oknem, zly pan. Potem dlugie lata nie pamietam spotkania z cienistym, dopiero jak przeprowadzilam się do edynburga zobaczylam go znow za oknem I znow mieszkam na pierwszym pietrze. Wydaje mi się ze on mnie pilnuje tak jakby.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: Karoolczak »

Cienisci ludzie nikogo nie pilnują. To zło w czystej postaci. Żaden cienisty byt nie jest "przyjemny" i od każdego emanuje bardzo zła energia.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: katerinajozwiak »

Zgadzam się ze zla energia, ale w takim razie dlaczego jedni ich widza lub czuja dosc czesto a inni wcale? Moze oni maja jakis cel w obserwacji wybranych jednostek. Moze się myle bo nie mam w tym doswiadczenia ale do takich wnioskow dochodze
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: Karoolczak »

Mysle, ze dlatego, poniewaz jedni maja lepiej rozwinieta czakre trzeciego oka, a inni gorzej.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: Sothis »

Offtop: Polecam opowiadanie Stephena Kinga pt. Czarny lud. Koniec offtopa. ;]
Awatar użytkownika
MarcinK95
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 86
Rejestracja: 2012-07-19, 17:31

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: MarcinK95 »

Ja swego czasu miałem doświadczenie z (chyba) cienistymi. Otóż budzę się w środku nocy bez wyraźnego powodu i właśnie w tedy dostrzegłem jakby trzy sylwetki w moim pokoju, nie poruszały się tylko jakby mnie obserwowały, byłem tak przerażony że bałem się poruszyć albo krzyknąć.
Od tego czasu (minęły ze 2 lata) już ich nie widziałem, ale budzić się bez powodu mi się zdarzało.
Awatar użytkownika
JuicySoul
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-03, 02:17

Re: cieniści ludzie- czego chcą?

Post autor: JuicySoul »

A ja pamiętam jak miałam sen, i w tym śnie przeraziłam się maxymalnie. Śnił mi się bardzo wysoki człowiek w kapeluszu, długim płaszczu, niczym Van Hlesing podpierający się laską. Miał na sobie okulary i nosił czarny parasol. We śnie zapraszał mnie ku sobie, ale wiedziałam, że mam zakaz zbliżania się do tego człowieka. Był na maxa przerażający i jak się obudziłam, to miałam wrażenie, że zdarzyło się to na prawdę. Oczywiście to był tylko, na szczęście sen, ale to taka anegdotka do cienistych ludzi. Nie wiem czy wierzyć w to, czy nie, ale wiem jedno- ostatnio stało się modne robienie fotomontaży z nimi, w jakim celu - tego nie wiem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”