Bob Lazar

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Bob Lazar

Post autor: Karoolczak »

Witam wszystkich ! Ostatnio na którymś z tematów pewien użytkownik wspomniał o nazwisku Lazar. Pewnie wszyscy już o nim wiecie, ale skłaniam was do dyskusji :D A jeżeli temat już gdzieś jest, to przepraszam.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bob_Lazar

Osobiście nie jestem pewny co o tym myśleć. Co prawda wszystkie szkoły i uniwersytety w jakich rzekomo był mężczyzna, nie pamiętają go lub mowią, że facet nie uczęszczał do danej szkoły. Facet mógł kłamac, ale równie dobrze wszystko mogło zostać zatuszowane przez rząd.
Co o tym wszystkim myślicie ?

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bob Lazar

Post autor: Spooky Fox »

Już napisałem małe co nieco w innym temacie.

Robert Lazar jest człowiekiem chorym. Niektórzy poszukujący spisków wierzą, że został zdyskredytowany przez rząd USA, po czym poddany praniu mózgu w jednym ze szpitali wojskowych, w którym przebywał po rzekomym zwolnieniu z S-4, dlatego też gadkę spiskową możemy sobie odpuścić, bo ja napiszę jedno, a inni od razu rzucą się na to z trzema innymi wymysłami, więc jest to taka troszkę wiatrka w walczakami.

Ciężko jest powiedzieć, czy Lazar w ogóle pracował w S-4. Nikt go nie pamięta, nigdzie go nie ma...owszem, można spreparować ileśtam setek tysięcy zdjęć i dokumentów, ale jak dobrze wiemy po 9/11, nie można zamknąć wszystkich ust. Koniec końców ktoś by się pojawił, kto znałby Lazara, a jak dobrze wiemy, do tego pory to nie nastąpiło.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bob Lazar

Post autor: Spooky Fox »

Qwa...

Wiatrka z walczakami, nie no pojechałem, nie ma co. Coś mnie się dzieje z przeglądarką albo kontem, bo nie mogę edytować swojego posta.

Chodziło oczywiście o "walkę z wiatrakami", a nie o wiatrkę z walczakami.

Pocisk pooooszedł...
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Bob Lazar

Post autor: Pandemonium »

^ hahaha genialne :D uwielbiam Cię za to :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Bob Lazar

Post autor: Arek »

Normalnie powinien być już zakatrupiony przez tajne służby... a że tak się nie stało znaczy to tyle że:
a) oni się sami śmieją z tego
b) teraz gdy "przypadkowo" umrze , ludzie pomyślą że to tajniacy go zgładzili
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Bob Lazar

Post autor: Karoolczak »

Stwierdzono u faceta schizofrenie, a ostatnio go zamkneli za namawianie do prostytucji... Bardziej stawiam na odpowiedz "a"
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Bob Lazar

Post autor: Arek »

Wiarygodny to on niestety nie jest
""""""Bob Lazar twierdzi, że jest człowiekiem wykształconym. Nie potrafi jednak powiedzieć, gdzie się uczył, podać nazwisk swoich profesorów i kolegów ze studiów. Edward Teller zaprzecza, by kiedykolwiek znał Lazara. """"""""

"""""""Lazar utrzymuje, że otrzymał stopnie naukowe w Massachusetts Institute of Technology i California Institute of Technology – obie instytucje zaprzeczają. Nikt go nie pamięta w miasteczkach uniwersyteckich. Nie ma go też na żadnych fotografiach."""""""""""""
Ostatnio zmieniony 2012-05-24, 08:54 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Bob Lazar

Post autor: Bowner »

Widzę że historia Lazara nie jest jakimś... jak by to nazwać , jakimś wątkiem spektakularnym . Myślę że trzeba się mu bardziej przyjrzeć, moze są jakies nowe info na jego temat?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bob Lazar

Post autor: Spooky Fox »

Lazar zdobył rozgłos tylko dlatego, że wszyscy wówczas szukali wątków ufologicznych na siłę. Area 51 było na topie, a Black Mail Box odwiedzało tysiące ludzi.

Człowiek jest po prostu chory i trzeba się z tym liczyć. Coś jak swego czasu George Adamski w USA.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Bob Lazar

Post autor: Bowner »

Chory może jest , ale chorzy mówią nieraz prawdę , nie tylko on tak twierdził .
To jest naprzykład jak z człowiekiem pijanym , przyważnie w 100% mówi prawdę, moze tu nie ma 100% u Lazara , ale moze mieć on troche racji.
A jeszcz ekilka słów odemnie , Strefa 51 , może być naprzykłąd wątkiem dezinformacyjnym , naprzykłąd Baza może być gdzieś indziej , a włądze specjalnie wysyłają ludzi by mówili że jest tu . Władze to moim zdaniem robia , bo wiedzą że już ledwie co utrzymują to w tajemnicy . Bo zaprzeczanie wszystkiemu , to tak jak by się przyznali.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bob Lazar

Post autor: Spooky Fox »

Nie wiem, czy orientujesz się na czym polega choroba schizofrenii. Koleś ma rozdwojenie jaźni najprawdopodobniej, więc wszystko, co powie jest raczej nic niewarte.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Bob Lazar

Post autor: Bowner »

Bo powiedział tak jakiś doktorek?;P Ale ja się na tym nie znam , wiec nic nie dopowiem:)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bob Lazar

Post autor: Spooky Fox »

Bowner pisze:Bo powiedział tak jakiś doktorek?
Nie, bo jest to stwierdzone na podstawie setek tysięcy chorych. Nie uwierzysz chyba choremu, który powie Ci, że jest Napoleonem, prawda?
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Bob Lazar

Post autor: Bowner »

(Pozostała część mojej poprzedniej wypowiedzi)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”