Magia żywiołów

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
Awatar użytkownika
junis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-11-25, 12:11
Lokalizacja: darlowo

Re: Magia żywiołów

Post autor: junis »

witam jestem kasia

Widzę że większość z was dopiero zaczyna rozumieć magie żywiołów i zaledwie z nimi współpracuje. lecz jest kilka osób które maja potencjał i energie wyjściowa do rozpoczęcia, jak na przyklad dagmara którą juz w sumie sprawdziłam.

Lecz jeszcze daleka droga przed wami bo puki nie nauczycie się na prawdę nad nimi panować i naginać do własnej woli w danym momencie to wasza droga idzie na marne . Poza tym magia nie jest dla leniwych, wiąże się z wyrzeczeniami i nie często z bólem cierpieniem i samotnością.

-- 2011-11-25, 23:40 --

:shock: aż zadziwia mnie wasza mala wiedze myslicie ze wywioly sa namacalne i ot tak mozna im rozkazywac Nie !! By naprawde zapanowac nad zywiolem trzeba się znim polaczyc w jednasc pozwolic by jego energia przeplywala przez ciebie i laczyla się z twoja potegujac ja A te wasze paragrafty to tylko zabawa dla smiertelnika ktory uczy się wiary we wlasne sily Choc trzeba przyznac niekturzy maja petecjal Zywioly to czysta energia ktura jest wokul nas nie trzeba godzinami patrzec w wode by nadnia zapanowac
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Magia żywiołów

Post autor: Spooky Fox »

junis pisze:witam jestem kasia
Witam, jestem zły i niedobry lisek. Będę Cię gnębił za każdy przejaw lenistwa przejawiającego się z kolei totalnym brakiem ortografii. Pasuje? Nie? Trudno.
junis pisze:Widzę że większość z was dopiero zaczyna rozumieć magie żywiołów i zaledwie z nimi współpracuje.
Widzę, że dopiero zaczynasz rozumieć język polski, bo w ogóle z nim nie współpracujesz.

junis pisze:Lecz jeszcze daleka droga przed wami bo puki nie nauczycie się na prawdę nad nimi panować i naginać do własnej woli w danym momencie to wasza droga idzie na marne
Daleka przed Tobą droga jest, młody Padawanie. Bo póki nie nauczysz nad swym ojczystym językiem panować się, droga krótka Twoja będzie tutaj, na forum tym.

Zabieg artystyczny w postaci prześmiewczego tonu Mistrza Yogi został zastosowany naumyślnie, w celu wyśmiania braku jakiejkolwiek wiedzy przedmówcy mego

junis pisze:aż zadziwia mnie wasza mala wiedze
Mnie zadziwił Twój brak wiedzy w ogóle. Tu nawet nie ma możliwości poprawy Twoich postów. Błagam - kup sobie słownik, zainstaluj Mozillę Firefox - zrób cokolwiek, ale nie każ nam czytać więcej Twoich wypocin w takim stylu.
rubel112
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-18, 13:01

Re: Magia żywiołów

Post autor: rubel112 »

Witam

Nazywam się Andrzej, jestem tu nowy i bardzo zainteresowała Magia Żywiołów, przeczytałem wasze wszystkie posty i mam kilka pytani mianowicie.

Jak zacząć współprace z żywiołem??
Interesuje mnie żywioł ognia i powietrza.

Jak napisać swój paradygmat??
Czytałem posty na temat paradygmatu ale dokładnie nie zrozumiałem, czy ma w nim być np.Ogień może się uformować w kule na mojej ręce gdy sobie to wyobrażę.

Jak ćwiczyć magię ognia i powietrza??

PS:Przepraszam za tyle pytań i za wszelkie błędy ortograficzne, i co do magi żywiołów planuję poświęcić nawet 20lat jeśli będzie trzeba.
wilkuu700
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-12-27, 21:46

Re: Magia żywiołów

Post autor: wilkuu700 »

Junis to kłamca nie ufajcie jej ja się już dałem nabrać...
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Magia żywiołów

Post autor: Vampirio »

Ale szybki jesteś, każdy kto coś wie na temat magii żywiołów widzi, że jej post to wodolejstwo. Poza tym moje kondolencje, że dałeś się nabrać.
Awatar użytkownika
baranito100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-22, 23:10

Re: Magia żywiołów

Post autor: baranito100 »

Witajcie forumowicze!

Wróciłem po długiej nieobecności, pełen nowej wiedzy i doświadczenia.
Winien wam jestem przysługę, widzę że forum na nowo się obudziło do długiej ciszy, którą zapoczątkował jeden z moich postów.

Opowiem wam historie człowieka, który za wszelką cenę chciał zmienić świat, poznać tajniki magii i przywrócić barwy naszej szarej zepsutej rzeczywistości.

Historia zaczyna się tak jak każda inna, od narodzin, poczęcia nowego życia, osoba, o której jest ta historia, wraz z wiekiem, pomału starzejąc się i szybkim krokiem wchodząc w świat dorosłych zaczęła dostrzegać pewne wady tego świata, które z czasem zaczęły zdawać się nie do zniesienia, świat dla tego chłopca nie był niczym pięknym, był wielkim bagnem, które pochłania ludzkie istnienia. Chłopiec wpadł na pomysł poszukania informacji o magii, chciał ją opanować i wykorzystać, aby nadać temu nudnemu, szaremu światu przepełnionemu bólem i śmiercią, odrobinę koloru. Trafił On na ciekawe forum, zrzeszające ludzi, którzy rzekomo potrafią korzystać z magii i tych którzy chcą się jej nauczyć. przygoda z forum magicznym nie przyniosła efektów, chłopak się poddał i przestał mieć nadzieję. Pewnego dnia na GG napisała do niego osoba przedstawiająca się jako ,,Strażniczka Ziemi - Junis,, jej prawdziwe imię Kasia, obiecała mu wiele rzeczy, pokładał w niej wielkie nadzieje, liczył że tym razem coś osiągnie, przez pół roku robił to co ona mu kazała, ćwiczył, próbował lecz nic z tego.

W końcu w pewnym momencie życia okazało się że Wielka Junis, potężna strażniczka ziemi uczy ludzi jak wejść do nieistniejącego astralu (on istnieje, wszyscy dobrze wiemy, ale ona przedstawiała go jako wchodzenie do innych światów, przy pomocy zamkniętych oczu)
jednoczyła go z żywiołami na odległość, używając energii oraz co najciekawsze podpowiadała mu jak korzystać z magii żywiołów, kiedy sama nie miała o tym zielonego pojęcia i nie potrafiła dosłownie nic.

Chłopiec to ja, człowiek, który na tym forum przedstawia się jako Baranito100, a wielka junis to Kasia, osoba, która na tym forum nazywana jest junis.

Wszystkim dobrze radzę, jeśli nie chcecie zostać oszukani i być manipulowanymi przez nią, dajcie sobie spokój. To osoba nie godna zaufania, każdy kto chce poznać tajniki magii ma swoje bardzo głębokie powody, takie jak na przykład zmienienie świata na lepszy, ochrona swoich bliskich itp. ona da wam nadzieję a potem wdepczę w ziemie, mieszając z błotem. Junis to oszustka, która poda wam zaklęcia, i powie jak ich użyć, a po wklejeniu ich w google wyskoczy wam strona w z grą w stylu ,,Tibia,,

Szczerze ostrzegam i proszę was, nie dajcie się jej oszukać, nie słuchajcie jej, ona kłamie! jestem taki sam jak Wy, nie chcę żeby jeszcze kogoś tak oszukała i trzymała w nadziei przez tak długi czas jak mnie.

Dopisuje się do postu powyżej, ja i ,,Wilkuu700,, razem wpadliśmy w jej szpony.
Awatar użytkownika
baranito100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-22, 23:10

Re: Magia żywiołów

Post autor: baranito100 »

Chciałbym zapytać, po raz kolejny po długiej przerwie, czy ktoś już opanował magię i potrafi jej używać w rzeczywistości? czy to forum jest oblegane jedyne przez marzycieli, którzy nic nie osiągnęli? jeśli ktoś coś potrafi to proszę o wskazówki, o naukę.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Magia żywiołów

Post autor: Słowianka »

Użyj "słowo-rozkaz" by zmusić tych pseudo magów i uzurpatorów do tego, by cię uczyli. Inaczej te lenie d... nie ruszą.... Zapomnij... Czasem, można ich skusić jakimś orzeszkiem albo innym smakołykiem. Ale takie to bydle, otworzy ślepia, oceni odległość i jak mu się opłaci to podejdzie, zeżre, pierdnie i... zaśnie tam gdzie stoi...
Ciężko o porządnego czarodzieja w dzisiejszych czasach... Od czasu, jak ich na stosach nie palą, to im się w d... poprzewracało....
Awatar użytkownika
baranito100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-22, 23:10

Re: Magia żywiołów

Post autor: baranito100 »

jednymi słowy magii się nie nauczę, a na pewno nie w tym życiu, tak? Mówisz że szkoda mojego czasu na coś czego nie osiągnę? nie ma żadnej możliwości? nikogo kto mnie nauczy? żadnego światełka w tunelu?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Magia żywiołów

Post autor: Vampirio »

Sam się naucz. Książki, internet, odrzucanie bzdur, praktyka i sam nauczysz się magii. Niestety w magii żywiołów ci nie pomogę, nie moja dziedzina.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Magia żywiołów

Post autor: Słowianka »

Ja tylko żartowałam.
Wiesz, prawda jest taka, że znajdzie się tu parę osób, które udzielą ci porad. Myślę jednak, że bazę należy przygotować sobie samemu. Poszukaj sobie jakiejś książki.
Może "Magia żywiołów" - Henry'ego Milton'a?
Awatar użytkownika
baranito100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-22, 23:10

Re: Magia żywiołów

Post autor: baranito100 »

Książka, którą podałaś dotyczy ,,Magii codziennej" - rytuałów, sposobów na zdobycie szczęścia itp. Mnie raczej interesuje magia czynna, przykładem może być tworzenie kuli z wody i możliwość rzucenia nią, panowanie nad płomieniami, kształtowanie tworów z wiatru czy ziemi...
Czy taka magia jest wogóle osiągalna? czy da się to zrobić?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Magia żywiołów

Post autor: Vampirio »

Nie, nie da się rzucać waterballami. Ogólnie magia żywiołów jest jak dla mnie mało efektywna, dlatego jej nie praktykuję. Możesz za jej pomocą wywołać wiatry, deszcz na co pozwala również magia rytualna oraz odpalić siłą woli świeczkę. Ale żeby zrobić coś więcej np. małe trzęsienie ziemi lub coś w tym stylu to musisz być mistrzem w tej sztuce. Według mnie w wypadku tego rodzaju magii efekty (jeśli zależy ci na nich) są niewymierne do wkładu. Jeśli liczy się na korzyści trudniej jest coś osiągnąć a magię powinno się traktować jako drogę życiową i sposób samodoskonalenia.
Awatar użytkownika
baranito100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-22, 23:10

Re: Magia żywiołów

Post autor: baranito100 »

Skoro magia żywiołów jest mało efektywna, to poradź mi coś, jaka magia jest bardziej efektywna, czego się uczyć aby czynnie władać magią? Doradź coś, jakiś kierunek magiczny, rodzaj magii...
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Magia żywiołów

Post autor: Słowianka »

Nekromancja ;p
Awatar użytkownika
baranito100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-22, 23:10

Re: Magia żywiołów

Post autor: baranito100 »

Nekromancja... Hmm... Czy aby na pewno daje efekty? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki, jak zacząć? jak jej używać? i czy są jakieś inne dziedziny magii, poza nekromancją, które dają piękne i rzeczywiste efekty?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Magia żywiołów

Post autor: Vampirio »

Według mnie lepsze są: magia rytualna (zawiera bardzo wiele elementów), magia symboli (runy, sigile ...), naturalna (tak ją nazwę, mocno hacząca o gusła), szamanizm i najniebezpieczniejsza, że tak ją nazwę magia przywołań (przywołujemy istotę z astrala próbując nakłonić ją do wykonania prośby) jest jeszcze trochę różnych rodzajów magii ale miałbym kłopoty z jej nazwaniem (nazwy są niepotrzebne, róża nazwana gównem nie zacznie od tego śmierdzieć).
P.S. Nie jestem w stanie pomóc ze wszystkim ale jakby coś cię interesował to pw. postaram się pomóc.
Alcadu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-10, 20:22

Re: Magia żywiołów

Post autor: Alcadu »

Nieistotna Co właściwie wiesz o takiej dziedzinie magii jak Nekromancja praktykujesz ją?
Chętnie dowiem się czegoś więcej?
Vampirio Napisz mi proszę jaka dziedzina magii to twój koniki i powiedz mi wszystko co wiesz jej ten temat?

Proszę o informacje dotyczące praktyk magicznych z dowolnej dziedziny magii.
Szukam kogoś praktykującego i odnoszącego efekty (sukcesy) w dowolnej dziedzinie magii wszystko proszę kierować na email:
alcadu111@gmail.com
rubel112
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-18, 13:01

Re: Magia żywiołów

Post autor: rubel112 »

Radził bym wam się nie kłócić tylko pomagać chcącym się uczyć lub uczyć się magii , ja bardzo chce się nauczyć magii ale nikt nie odpowiedział mi na mojego posta i nie wiem co mam dalej robić a naprawdę chce się tego nauczyć więc proszę was żebyś cie dali sobie spokój z niepotrzebnymi sprzeczkami.
bezio370
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-06, 22:48

Re: Magia żywiołów

Post autor: bezio370 »

szukam mistrza który pomoże mi się nauczyć magii powietrza coś tam trochę wychodzi mi PSI BALL
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”