Dziwne uczucie nauczenia się czegos ...

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
sebi-g
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-03-28, 19:33
Lokalizacja: Legionowo

Dziwne uczucie nauczenia się czegos ...

Post autor: sebi-g »

Witajcie, chcialbym się dowiedziec czy tez macie rozne potrzeby nauczenia się jakiejs czynnosci? Mnie od ponad 2 lat bierze na "zabawe" w drewnie i w metalu do tego dochodzi jeszcze chec rozwiniecia swoich zdolnosci parapsychicznych. Odkad przysnil mi się sen o ktorym juz pisalem, dziwne mam od tego momentu uczucie jakby rzadzy wiedzy. Rozpatruje teraz rozne warianty Free Energy. I dochodze powoli to kilku ciekawych pomyslow w tej dziedzinie jak i z napedem jonowym (wykorzystywany w lifterach) jak i antygrawitacyjnym. Dziwne uczucietak jak bym mial jakas misje do spelnienia. Czy wy tez cos takiego macie??
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Może kosmici przesłali ci dane nowego rodzaju napędu do mózgu, ale poprostu obudziła się w tobie chęć tworzenia :)
sebi-g
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-03-28, 19:33
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: sebi-g »

Moze i się obudzila chec tworzenia :) :) :). Ale naprawde dziwna sprawa z tym, pewnie i tak wiekszosc jak nie wszyscy beda uwarzac ze jestem wariatem. Ale mam poprostu chec cos tworzyc. No ale zobaczymy, w wakacje bede chcial zrobic silnik elektryczny tesli. Oraz zastanawialem się ostatnio nad napedem liftera z wlasnym zrodlem zasilania. Ehh zobaczymy co z tego wyjdzie :). A tak poza tematem to zdziebko dziwnie się czuje jakby przyplyw energi. Moze to dziwne ale tak się czuje. W glowie mam pelno pomyslow na napedy i generatory pradu. Dobra koncze bo moge was juz znudzic moimi wypowiedziami.
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Ja też mam chęć tworzenia... wedlug Freuda to pomoc stłumia popęd (libido)
ale nie statków kosmicznych... u mnie w okolicy jest pełno takich ludzi co albo wynaleźli wehikuł czasu albo napęd nadprzestrzenny.... mieszkają w tym samym budynku co NApoleon Stalin i Hitler
Z tego co wiem to urzadzenia Tesli są całkowiecie teoretyczne i sprzeczne z prawami fizyki
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Ja mam ochote pracowac przy, albo z ...... drewnem, zadna inna robota nie sprawia mi tyle frajdy jak robota z drewnem.
Obojetnie czy drewno pilowac albo klocki do palenia lupac, czy normalnie w drewnie dlubac nozykiem,,,,, drewno to möj zywiol.............................Byc moze w poprzednim zyciu bylem jakims drwalem albo cos w tym rodzaju :D

pozdrawiam Ar
leszek

Post autor: leszek »

czytam wasze posty w tym temacie z rozbawieniem drodzy forumowicze :D hih ... a czemu to chyba się domyślacie :D
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Re: Dziwne uczucie nauczenia się czegos ...

Post autor: pirania »

sebi-g pisze:Witajcie, chcialbym się dowiedziec czy tez macie rozne potrzeby nauczenia się jakiejs czynnosci? (...)


tak ja tak mam od pewnego czasu gdy podejrzewam a nawet jestem pewna ze mnie nawiedzaja duchy chce wiedziec o tym jak najwiecej poprostu przyciaga mnie wszystko co jest zwiazane z duchami , zjawiskami paranormalnymi i co dziwne z psychologia :shock:

Nie cytuj niepotrzebnie całych postów :|
//Ivellios
Ostatnio zmieniony 2006-07-08, 17:57 przez pirania, łącznie zmieniany 1 raz.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Podejrzewasz? dobrze, że interesujesz się psychologią...może idz i porozmawiaj z jakimś?
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Post autor: pirania »

dornok rozmawianie z duchami jest raczej bardzo trudne a pozatym niebezpieczne i lepiej jak ktos się dobrze nienauczy tego robic (koncentracjia) to niech nie prubuje .

wiec wole narazie nieryzykowac :)ale moze kiedys... :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Uczymy się dzięki metodzie prób i błędów. Nie nauczymy się czegoś, czego nigdy nie robiliśmy ( w sensie, że nie próbowaliśmy)
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Post autor: pirania »

Darnok masz racje ale to jest bardzo niebezpieczne wiec lepiej najpierw wszystkiego się nauczyc z ksiazek perfekcyjnie a potem w praktyce probowac :)
Ostatnio zmieniony 2006-07-12, 18:33 przez pirania, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”