Bomba Atomowa w starożytnych Indiach.

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Raczej kosmici, ponieważ UFO znaczy tyle co Niezydentyfikowany Obiekt latający :)
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Meteoryt jeśli zdetonuje na pewnej wysokości to topi skały takich miejsc na ziemi jest pełno. Naukowcy zmieniają swoje poglądy i dzisiaj poważnie podchodzą do takiego zagrożenia. Amerykanie wydają miliardy bo coraz głośniej mówi się o cyklicznym zagrożeniom. Potop, lata około 2250 pne., rok 1199 pne. i inne. Prawdopodobnie z tym zjawiskiem można łączyc oczekiwanie mesjasza, który zmieni świat. Warto wiedziec że mesjasza oczekiwano w latach 250-150 pne., dlatego muzułmanie nie uznają Jezusa za mesjasza a Machometa tak bo żył w odpowiednim czasie, budda również pojawia się na scenie histori w odpowiednim czasie. Meteoryt tunguski pojawił się o czasie plus-minus 5 lat. I dzisiaj z taką dokładnością to nawet ja licze a jeśli by nad tym posiedziec to można osiągnąc dokładnośc plus-minus 2 lata co pozwoliło by wydatowac potop z dokładnością plus-minus 10 lat.
leszek

Post autor: leszek »

Tak naprawdę niewiele wiemy o naszej najodleglejszej przeszłości...nawet nie mamy do końca pojęcia co spowodowało zycie na Ziemi...Tak jak wielu z was pisze mogła to być ingerencja obcych-Kto wie może Oni byli tu już od bardzo bardzo dawna?-jeszcze przed dinozaurami?może to oni nadali nam istnienie?Może to Oni prowadzili na Ziemi Wielkie Wojny o których nawet prorocy nie śnili?Może to Oni natchnęli ludzi do napisania Biblii?Może to oni pomagali budować piramidy i taszczyć posągi na Wyspę Wielkanocną? A co z przeslaniami z literatury sumeryjskiej dot. Enuma elisz?Czy rzeczywiście był to tylko pesymistyczny obraz początków świata czy może rzeczywiście trwała jakaś Wielka Bitwa Bogów? Jak widać zbyt wiele jest znaków zapytania dotyczących przeszłości a wszysko opiera się wyłącznie na domysłach...Historia nigdy nie stawiała pewnych odpowiedzi-furtka zawsze była otwarta.Nie mi dane jest jednak sądzić co może być prawdą a co nie.Jedno wiem na pewno:Ten świat ma więcej tajemnic niż mogą pojąć nasze umysły i najśmielsze wyobraznie
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Fajny opis.... Ja mysle ze teoria naukowcow "wszechswiat i zycie powstalo od wielkiego wybuchu" jest idiotyczna oni poprostu nie moga tego racjonalnie wytlumaczyc, tak naprawde nie dane nam jest wiedziec jak powstalismy i jak wygladalo zycie przed naszym swiatem.....
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Caine pisze:Ja mysle ze teoria naukowcow "wszechswiat i zycie powstalo od wielkiego wybuchu" jest idiotyczna oni poprostu nie moga tego racjonalnie wytlumaczyc
A jakie inne "racjonalne" wytłumaczenie można wziąść pod uwagę? Jeżeli ta teoria jest dla ciebie idiotyczna, podaj lepszą. Dla mnie idiotyczna jest teoria mówiąca, że bog kliknął palcami i stworzył świat.
Zycie natomiast nie powstało z wybuchu, a za sprawą pewnych reakcji elektro-chemicznych.
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

To akurat nie jest problem w porównaniu z pytaniem - kto w takim razie stworzył boga, jak posiadł taką moc, po co to wszystko zrobił i skąd ktoś może wiedzieć co było na długo przed powstaniem świata/Ziemi/życia/ludzi.

Poza tym, tego opisu biblii nigdy nie brałbym tak dosłownie, uznając to od razu za nową teorię stworzenia świata.
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

tez nie zgadzam się z tym ze bog stworzyl swiat ale wielki wybuch to troche dziwne oczywiscie nie wykluczam takiej mozliwosci ale powiedz czy tylko my jestesmy na tym swiecie jedynymi istotami zyjacymi i inteligentnymi..........
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”