Piętno

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Piętno

Post autor: siloam »

@Sabaeth

Sama sobie ten tatoo walnełaś? :|
Nawet nie wiesz jak źle to może się dla Ciebie skończyć. Szatan nie jest kimś większym od Boga i nie wybiera na takiej zasadzie jak Bóg. Nie wmawiaj sobie, że to zły kieruje Twoim przeznaczeniem. Bóg dał nam wolną wolę i to od nas samych zależy wybór.
Ghazt
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-09-01, 07:37

Re: Piętno

Post autor: Ghazt »

sunwheel pisze:Wiele razy w myślach i mowie przywoływałem diabła że chcę mu służyć i że sprzedam mu swoją duszę a mimo to wciąż mnie olewa, i nie chce podpisac ze mna paktu, dlaczego?
Nie istnieje coś takiego, jak "sprzedać duszę diabłu". Od 4 lat zgłębiam wiedzę duchowego satanizmu, przeszedłem cały program medytacji mocy i wciąż jeszcze nie miałem przyjemności rozmowy ze wszystkimi Koronowanymi ( jest ich czterech ).

Reasumując, za dużo filmów i czytasz bajeczek od ludzi nie mających pojęcia, a za mało faktów.

Pozdrawiam.

PS. Jestem tu nową osobą, zatem witam wszystkich serdecznie.

-- 2010-09-01, 07:06 --

Sabaeth, bardzo ciekawe jest to co napisałeś. Ponieważ znam ludzi na całym świecie zajmujących się po 20 lat satanizmem, ale takie rzeczy jak "znaki" dobre są do National-Geographic.

Z resztą, jestem chętny na dygresje na ten temat, zapraszam w razie pytań do pisania prywatnych wiadomości.

PS nr 2. Nie jestem satanistą, zgłębiam wyłącznie wiedzę, nie wyznaję Lucyfera jako mojego Pana. Wręcz przeciwnie. Umocniło mnie to w wierze w Boga, ponieważ skoro Szatan istnieje, Bóg również.
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Piętno

Post autor: Sabaeth »

Sabaeth, bardzo ciekawe jest to co napisałeś. Ponieważ znam ludzi na całym świecie zajmujących się po 20 lat satanizmem, ale takie rzeczy jak "znaki" dobre są do National-Geographic.
Rozszerz myśl proszę. Swoją drogą skoro znasz kogoś konkretnego to prosiłabym o jakiś kontakt. Chciałabym zweryfikować pewne kwestie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.



Siloam : Sama nie byłabym w stanie , bo jest na plecach :wink:
Uprzedzając Twoja kolejna wypowiedź : robił mi go człowiek z krwi i kości.
Nie wmawiam sobie nic, tak jak już pisałam to księża katoliccy mnie uświadomili w tym
kim jestem.
Manifesto91
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-03, 14:26

Re: Piętno

Post autor: Manifesto91 »

Witam jestem tutaj nowym.
Jednak zajmuje się demonologią już od dłuższego czasu.
Zacznę o tego, że naprawdę trochę za dużo ludzi opowiada tu bajki.
Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o szatanie to przeczytajcie książki Crowleya. On stworzył współczesny satanizm.
Taka informacja dla Sabaeth, możesz tam znaleźć odpowiedzi na pytania. Ale nie ponoszę żadnej odpowiedzialności.

Po drugie odp. dla kolegi co chce być marionetką szatana, a tak właściwie być opętanym. Przyzwanie bytu jakiegokolwiek z świata skorub wymaga treningu i umiejętności. To nie jest tak ze ty powiesz szatanie cho. Raczej z błahego powodu nie przyjdzie tu, a do tego musisz mu udostępnić podróż tutaj. I nie ma takiego czegoś jak pakt z diabłem. Jeśli go przyzywasz to stajesz się poniekąd jego bogiem i zmuszasz go do usługiwania tobie. Dlatego jest to takie niebezpieczne bo jak się wkurzy go i będzie miał dostęp do ciebie to cie zniszczy, dlatego jeden użytkownik powiedział, że może to doprowadzić do obłędu. I jeśli myślisz, że szatan się ujawni by cie z stamtąd wyciągnąć to jesteś w błędzie. On zrobi tak jak robią dzieci z zepsutą zabawką - wyrzuci.

Oczywiście nie mam nic przeciwko temu co mi się wydaje reprezentuje sabaeth, a wąłsciwe postawy satanisty. Jeśli źle myślę to prośże nie oskarżaj mnie a naprostuj, chce prowadzić dyskusje ;) Jestem tolerancyjny bardzo. I nie proponuje szukać jaki osób, mentorów ,czy mistrzów, bo w 99 % będzie to oszust. A mistrz tak łatwo nie weźmie ucznia pod opiekę. Za duża odpowiedzialność.
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Piętno

Post autor: Sabaeth »

Manifesto91 pisze:
Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o szatanie to przeczytajcie książki Crowleya. On stworzył współczesny satanizm.
Taka informacja dla Sabaeth, możesz tam znaleźć odpowiedzi na pytania. Ale nie ponoszę żadnej odpowiedzialności.
.
Crowley jest mi dobrze znany - choć człowiek używający "geometrii" do mnie nie przemawia. Interesuje mnie głównie "satanizm przedchrystusowy" - na który AC mam warzenie nie miał wpływu =]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”