mamy 7 lat, proroctwa na 2012 rok

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
leszek

Post autor: leszek »

to ja się do tego tematu nie dołączę :D bo nie lubię kłócić się o coś z kimś kiedy wiem że obie strony swoje wnioski opierają tylko na domysłach
krypto

Post autor: krypto »

Kochani mam dość przepowiedni... jaki ma sens przepowiednia jakakolwiek o ogólnej zagładzie jeśli jutro możecie uczestniczyć w prostym wypadku drogowym w wyniku którego umrzecie.. jakie będzie miało dla was znaczenie...takowa zagłada skoro będziecie martwi ??
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Problem nie tkwi w przepowiedniach bo ich nigdy nie brakowało lecz w ludzkiej mentalności. Jeszcze raz napisze i ostatni bo to się robi nudne. Są dwa pojęcia końca świata jedno związane z końcem epoki precesyjnej (około 2350-roku) poza totalnym kacem nic innego się nie wydarzy. Drugie pojęcie jest ważniejsze gdyż rozstrzyga kwestie zagrożenia pojawiającego się cyklicznie co około 1430 lat (tylko jakich lat w/g moich obliczeń są to lata słoneczne) poza tym te 1430 lat należy podzielic przez 4 co daje 357,5 słonecznych lat. W tym jest mała sensacyjka bo meteoryt tunguski udeżył z dokładnością szwajcarskiego zegarka. Jeśli to się sprawdzi to w okolicach szczytu precesyjnego ziemia zostanie zbombardowana i oto wszystko chodziło starożytnym, którzy uznali taką sytuacje za apokalipse. Te wydażenie z przyszłości jak i starożytny potop w/g dzisiejszych poglądów to tylko lokalne katastrofy czyli zwykłe pierdnięcia w histori ludzkości.
Oleńka

Post autor: Oleńka »

Moim skromnym zdanie to bujdy.Jakoś tylko dla chrześcijan.. bo np. chinczykom upłyneło już 4700 lat...Co do tych proroków to już te przebiegunownie miało nastąpić 1966 roku a pożniej w 1999 roku i tak dalej aż wreście doszli do 2012... tylko ciekawe dlaczego żaden z nich nie przepowidział wielikich pożarów lasów kalifornijskich po konieć lat 90. lub tsunami.Druga sprawa,seanse hipnotyczne na których uczestnicy rzekomo widzą przyszłość,przykładem takiego seansu może być seans pokazany w "nie do wiary",gdzie jakaś baba mówiła o wielkiej katostrfie ,która przyjdzie nagle i zrówna wszystko z powierzchni Ziemi.I ma wizje widzi tysiące trupów i...innych ludzi ,którzy w białych kombinezonach wraz z wojskiem zbierających ludzkie zwłóki?Ale zaraz przecież miało wszystko zostać zrównane z powierzchni Ziemi nagle i bardzo szybko więc skąd się pojawili inni ludzie?To wszystko się kupy nie trzyma.
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Zgadzam się program Nie do wiary jest beznadziejny po tym programie ma się dośc tv i beznadziejnego poziomu wciskania kitu.
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Całkowicie zgadzam się z Tobą Agnieszko. Jako dodatkowy kamyczek do ogródka beznadziejności tego programu dodam wszelkie próby interpretowania historii a zwłaszcza spraw związanych z III Rzeszą. Po prostu żenada.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

agnieszkaplus3 wyślij posta jeszcze raz
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Moje posty jeśli są długie to nie wchodzą skasowało mi już kilkadziesiąt postów. Zrywa mi połączenie z serwerem.

[ Dodano: 23-04-2006, 13:09 ]
Długie posty będe wbijac w ten sposób.

[ Dodano: 23-04-2006, 13:10 ]
Dopuki nie usune przyczyny kłopotów. Bo to zniechęca do pisania.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Z postami przynajmniej narazie nie powinno już być problemów, to tylko baza była zdesynchronizowana, ale teraz jest już ok.

End OffTopic
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Kochani mam dość przepowiedni... jaki ma sens przepowiednia jakakolwiek o ogólnej zagładzie jeśli jutro możecie uczestniczyć w prostym wypadku drogowym w wyniku którego umrzecie.. jakie będzie miało dla was znaczenie...takowa zagłada skoro będziecie martwi ??
Mniej ważne są same przepowiednie tylko skąd one się biorą. Wiele przepowieści pozwoliło lepiej zrozumiec historie i warto ja badac.
Thunder

Post autor: Thunder »

ludzie jeżeli uważacie że to kiedy będzie konic jest zapisane w biblii to raczej nie macie racjii . Jest w niej napisane tylko to jak będzie on wyglądać ( w apokalipsie o czywiście ) . co do tych poroctw to powiem tak - człowiek wierzący w biblie powinni posłuchać tego co jest w niej napisane , a mam na myśli to że ktoś mądry w niej powiedział że (nie podam teraz dokładnego cytaty ) " wielu będzie fałszywych proroków ale tylko ja uznam kiedy i gdzie on się odbędzie" - ten mądry "ktoś" to oczywiście Bóg , wynika z tego że nawet on (a co do tego jakiś fałszywy prorok) nie wie kiedy i jak on nastąpi.
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Thunder pisze:w niej powiedział że (nie podam teraz dokładnego cytaty ) " wielu będzie fałszywych proroków ale tylko ja uznam kiedy i gdzie on się odbędzie" - ten mądry "ktoś" to oczywiście Bóg , wynika z tego że nawet on (a co do tego jakiś fałszywy prorok) nie wie kiedy i jak on nastąpi.
W Apokalipsie i w ogóle Ewangeliach, nie ma raczej podanych kwestii (słów) boga.
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

ludzie jeżeli uważacie że to kiedy będzie konic jest zapisane w biblii to raczej nie macie racjii . Jest w niej napisane tylko to jak będzie on wyglądać ( w apokalipsie o czywiście )
W apokalipsie zapisane są pewne poglądy istniejące przed potopem a to ważne z racji poznania odległej histori. Wiele osób zadaje sobie pytanie skąd wzią się pogląd o zmartwychwstaniu, spróbuje oględnie to opisac.
Dawno, dawno temu ludzie poznali zjawisko precesji i uznali że kiedy gwiazdy są najniżej rozwija się życie, kiedy się wznoszą wraz z gwiazdami wznoszą się wody na ziemi. W momęcie szczytu precesyjnego wody zalewają calutką ziemie tworząc praocean, z którego wraz z obniżaniem się gwiazd wyłania się prawzgórze i tam następuje zmartwychwstanie życia, i tak w koło. To w koło oznacza reinkarnacje.

[ Dodano: 19-06-2006, 19:55 ]
Ups coś zle skopiowałam to pierwsze zdanie należy do gościa Thundera. Sory.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

eh.. głupie przepowiednie, zawsze był koniec świata niedługo i zawsze był lipą.. teraz będzie tak samo..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”