Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Spooky Fox »

Arek pisze:Z kryzysem było tak: Wtedy gospodarka na całym świecie miała tylko jeden kierunek, do góry.
I ta przepowieść należy mu się.
Oj pozwolę się nie zgodzic. Na świecie jest tak, że jeśli gospodarka nakierowana jest do góry i rzeczywiście tak, to prędzej czy później Zjednoczone Emiraty Amerykistanu coś spierniczą. Pogadamy za 4-5 lat, kiedy dolar będzie stał po 5 zł i za 7-8 lat, kiedy znowu spadnie do 2 zł.
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

To naturalne że jeśli jest hossa na giełdach i i gospodarka pnie się do przodu to po jakimś czasie musi nastąpić kryzys.
Jackowski jest jednym z kilku osób którzy przewidzieli ten kryzys tylko inni pozostają w jego cieniu.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Spooky, oczywiście że masz rację, po tym jak gospodarka idzie tylko w górę ,nadejdzie czas że zacznie spadać. I odwrotnie. Tak samo z wojnami. USA od wietnamu nie prowadziła wojen i kiedyś musiało sią znów zacząć, tak samo wojna w Palestynie trwa już kilkadzieścia lat i kiedyś się skończy to wiadomo!!!!! . Jak ktoś zna dokładny rok i go przepowie zostanie ogłoszony jasnowidzem.
Jackowski przepowiedział kiedy nastąpi załamanie na giełdzie z dokładością do pory roku, a nie że kiedyś. On mówił że wtedy ,,,a na giełdach maklerzy robili swoje dalej push' owali żeby w górę. Maklerzy to specjaliści, chyba z tym się każdy zgodzi, i nie widzieli tego załamania?. Woleli stracić pieniążki? ,na pewno nie. Nikt nie chce stracić, bo dlatego tam pracują. Wielkie banki co mają specjalistów zatrudnionych, straciły miliony bo nie wiedziały co będzie za pół roku. Jakby menadżerowie wiedzieli to nie dopuściliby do upadku swoich banków, bo w końcu to ich pensje kształtują się od obrotów banku.
A tu polski jasnowidz powiedział coś co nastąpiło.
I do tego momentu wszystko miało ręce i nogi
A potem?, potem jasnowidz dalej gadał jakie prognozy będą na czas przyszły, ale jego gadanie poszło w wodę nic się nie sprawdziło,,,,,takie moje zdanie, niech lepiej wróci do szukania zwłok
pozdro
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Niech lepiej zajmie się szydełkowaniem. Skoro obiecuje ludziom załatwienie spraw a potem ich olewa to jest bardzo nieetyczne z jego strony
A kryzys wisiał w powietrzu tylko każdy chciał się nachapać za nim on nastąpi. Popatrz na to że najgozrej na tym wyszli zwykli lidzie natomiast prezesi banków dalej mają kasy jak lodu
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: DanaS »

Zawsze jak coś idzie dobrze, to w pewnym momencie się chrzani. I to dotyczy wszystkiego. Nie wiem czy szydełkowanie jest wyjściem z sytuacji. Jeszcze zacznie mieć wizje na płótnie. Popieram Arka, jeśli był dobry w szukaniu zwłok (trochę mroczna specjalność, ale każdy robi coś innego lepiej niż inni) to niech na tym się skupi. Bo inne rzeczy mu jak widać, średnio wychodzą.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Jackowski jest jednym z kilku osób którzy przewidzieli ten kryzys tylko inni pozostają w jego cieniu.
To już napisałeś po raz kolejny, masz może jakieś info o innych jasnowidzach którzy także o tym mówili?

Tak Dano takiego jestem zdania, że po tym jak mu to wypaliło z tym kryzysem poszedł dalej w te wody, a to przepowiadał pogorszenie się kryzysu, a to że wojna wybuchnie i nic z tego nie wyszło, opuścił teren w którym był dobry (szukanie zwłok). Inne przepowiednie nie wypaliły to i teraz siedzi cicho bo mu głupio. Jak przeczytałem ten artykuł to pierwsza moja myśl była " oj koleś ale charakter to ty masz wredny"
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Jak znajdę to dam tych ludzi którzy mówili o kryzysie.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: DanaS »

Przede wszystkim ekonomiści zblazowany. Oni już o tym mówili trzy lata temu jak dolar dostal po du...e w stosunku do euro. I nie byli jasnowidzami.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Spock »

Lepiej żeby Jackowski przepowiadał ekonomię, a szukanie zwłok zostawił policji. W ekonomii nie narobi szkód, a na miejscu zdarzenia jeszcze ślady sprawców zadepcze.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Lepiej żeby Jackowski przepowiadał ekonomię,
tylko że mu to nie zawsze wychodzi.
A policja też go niechętnie angażuje, tylko w przypadkach takich co funkcjonariusze sami nie wiedzą i śledztwo mogłoby być umorzone.
Tak samo i z prywatnymi osobami, i ci proszą gdy sytuacja wydaje się beznadziejna a policja nie wiele zdziałała
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Wiem że ekonomiści. Ale chciałbym znaleźć jakieś przykłady. Oglądałem kiedyś filmiki na yotube gdzie był przepowiadany kryzys, teraz żałuje że nie zapamietałem więcej szczegółów

-- 2009-12-28, 23:26 --

Jackowski się odnalazł znowu kreśli jakieś mgliste wizje przyszłości http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,2798 ... l#autoplay
Jagielski mu dobrze powiedział " mix wszystkich których obstawiamy na podstawie sądaży"

Oczywiście to co mu się nie sprawdziło w zeszłym roku juz przemilczy.
leszek

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: leszek »

trzeba odnowić temat - Jackowski wspominał 2 lata temu , że w wyborach nie wystartuje ani Tusk ani Kaczyński, wiadomo ze Kaczyński wystartowałby gdyby zył...poza tym mówił o upadku dwóch samolotów i rozpoczeciu od tych katastrof wojny....jeden samolot jak kazdy wie upadł , z naszymi na pokładzie....Nie była to zwykła cywilna katastrofa tylko wazne dla swiata i Polski wydarzenie....Poczekajmy teraz na upadek drugiej maszyny...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Tak, Leszku czytałem o tym.
A spytam się bo jakoś polityka mnie nie interesuje.
Czy Tusk kandyduje na prezydenta?
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

nie kandyduje. Komorowski kandyduje
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Dagmara »

Spotkałam się z przepowiednią na lipiec tego roku, ma być niby druga żałoba narodowa,
no poczekamy zobaczymy co to będzie...
leszek

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: leszek »

pożyjemy , zobaczymy, jak się cos wydarzy z tego co mówi Jackowski to i tak nie bedzie już pewnie czasu mysleć o tym i składac mu pokłony
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Spooky Fox »

Wybaczcie, ale Jackowski to zwykły buc nabierający naiwnych ludzi. To jest tylko i wyłącznie medialny pajac, a Wy podniecacie się jego pierdołami, robiąc z niego Nostradamusa, który sam zresztą najprawdopodobniej był po prostu ćpunem.

Poza tym, Kaczyński kandyduje. Jego brak kręgosłupa moralnego skłonił go nawet do tego, że w Gdańsku każdemu, kto się podpisał pod jego listę, dawał obrazek z Lechem i Marią.

"Wpuścic chamstwo na salony, czyli jak śmierc może przynieśc kapitał, czyli o jednym takim, co Podpierdzielił i Słońce."

Chciałoby się rzec - przepiękny tytuł na nowy film. Historyczno - Science Fiction, bo znalazłyby się w nim elementy z udanym klonowaniem.

Dajcie już spokój tym błaznom. Jak macie za mało rzeczy, w które wierząc, narazicie się na pośmiewisko, to polecam UFO, Atlantydę, Kręgi w Zbożu, Big Foota, 11 Września czy Jolę Rutowicz na studiach prawniczych.
Arcin26
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-27, 12:19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arcin26 »


a co myslicie o tym ? :P
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Dagmara »

Nie trzeba być jasnowidzem by przewidzieć kolejne trzęsienia w Azji, ponieważ w tamtych rejonach one występowały, występują i występować będą.
Także jak dla mnie to żadna przepowiednia nie jest.
Arcin26
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-27, 12:19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arcin26 »

Ale wybuch reaktora przewidział, prawda? : )

przepowiedni nie należy traktować jak książki historii, tyle ze przywiezionej przez człowieka z przyszłości ;p



Wybierasz tylko jeden fragment, i mi mówisz ze on przewidział coś co jest czymś codziennym w tamtych rejonach, a w tej przepowiedni powiedział ze będzie to trzęsienie ziemi o jakim nigdy nie słyszeliśmy, plus wybuch reaktora, dziwny zbieg okoliczności, bo w Japonii daaawno nie było takiej tragedii, a przynajmniej o takiej nie słyszeliśmy ; p
Ostatnio zmieniony 2011-05-05, 22:55 przez Arcin26, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”