O UFO ogólnie

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: ifar15 »

Humbia pisze:czasem napadają mnie ataki lęku, zwłaszcza w nocy gdy zbyt długo siedzę nad tematem wczytując się w niego, wyobraźnia czasem plata figle.
To się zdarza wielu z nas. Późna pora, odpowiednie wczucie się w klimat i bywa różnie :wink:
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: ifar15 »

no zdarzało się. Jeśli chcesz o tym porozmawiać to napisz na pw.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Spooky Fox »

Panowie...do tematu, do tematu zapraszam :)
Awatar użytkownika
artur9620
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-03-23, 16:00
Lokalizacja: Kraków

Re: O UFO ogólnie

Post autor: artur9620 »

Ja tam w UFO wierze ponieważ oglądałem na pęczki programów co były relacje zwykłych ludzi co przed laty widzieli Ufo i doznali ogółem bliskiego spotkania trzeciego stopnia.Ja też najprawdopodobniej mogłem widzieć UFO,około rok temu widziałem na dworze na niebie czarne kule na niebie,wyglądały one jakby na trójkąt nałożyc okrąg i poruszały się bardzo szybko,na moment staneły i wtedy zaobserwowałem ich dokładny kształt,następnie odlecieli.
Awatar użytkownika
Morgis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2009-12-25, 13:14
Lokalizacja: Katowice

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Morgis »

FBI odtajniło akta na temat m.in UFO i katastrofy w Roswell... Co o tym myślicie ?

http://freeisoft.pl/?p=34788
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Jeżeli to orginalne papiery to muszą być prawdziwe
Awatar użytkownika
wasp
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-12-22, 08:55

Re: O UFO ogólnie

Post autor: wasp »

Jakiekolwiek dowody dotyczące tych wydarzeń zostały zapewne "zagrzebane" bardzo skutecznie jeszcze na początku lat pięćdziesiątych. Nie należy zapominać, że cokolwiek było objęte śledztwem FBI w tamtym okresie (mam na myśli sprawy dotyczące bezpieczeństwa narodowego USA), było jednocześnie doskonale utajnione. Gdy przeglądałem ostatnio archiwum Vault na stronie FBI znalazłem tylko jeden - wiele razy zamieszczany w różnych publikacjach dokument. Jest to krótki jednostronicowy raport z 22 lipca 1949 roku. Mam wiedzę, że archiwum zawiera jeszcze kilka innych dokumentów dostępnych po zalogowaniu się specjalnym loginem - tzw. "FOI/PA request". Niestety, dokumenty te nie są niczym niezwykłym - oprócz krótkiej notatki tyczącej odnalezienia szczątków zawierają wiele danych osób biorących bezpośrednio i pośrednio w badaniu przypadku. Z uwagi na zatrudnianie wielu z tych osób w tajnych rządowych projektach, bądź ze względu na rodzaj działalności służbowej, takie dokumenty standardowo nosiły klauzule poufnych bądź tajnych. Takimi pozostają do dzisiaj, więc nic dziwnego, że nie są dostępne szerokiej opinii.
Zupełnie inną sprawą są "dowody" które były w posiadaniu wielu osób - po części bezpośrednio związanymi z przypadkiem, w większości jednak były to osoby nie biorące w tej sprawie udziału, utrzymywały jednak co innego. Wszystkie "rewelacyjne" dowody - fragmenty konstrukcji, zdjęcia i filmy z miejsca odnalezienia szczątków oraz z autopsji załogantów, rzekomo wiarygodne zeznania świadków - albo w tajemniczy sposób zaginęły, albo okazały się mistyfikacją. Zastanawia wciąż tylko jedno - po co takie zaangażowanie różnych agencji i służb w utajnianiu, dementowaniu, zastraszaniu i dezinformowaniu, skoro dotyczyło to zwykłego balonu? Niecałe dwa lata później w innym rejonie Nowego Meksyku B-29 "zgubił" atomówkę nad pustynnym terenem - Siły Powietrzne niczego nie ukrywały. Sprawa wagi nieporównywalnej do zwykłego balonu, nieprawdaż?
Incydent w Roswell przeszedł do historii podobnie jak wiele innych przypadków odnalezienia "rzeczy które spadły z nieba". Niemniej jednak pozostały pytania. Pozornie nie ma na nie odpowiedzi. Przynajmniej jeszcze nie teraz. To nie znaczy, że zrezygnujemy z zadawania pytań.
Artur1996

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Artur1996 »

Odbiegając troszkę od tematu widział ktoś z was nagranie obcego z systemu gwiezdnego Zeta Reticuli?Poniżej prezentuję link

Uważam że bardzo trudno zweryfikować autentyczność tego nagrania,a wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Tak Arturze , tutaj potrzeba ekspertów najwyższej klasy, na pewno już widziałeś odnośnie tego filmu te materiały które miały udowadniać (?) że to fake
Artur1996

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Artur1996 »

Najdziwniejsze jest to że całkiem niedawno wyciekły do sieci,dlaczego właśnie teraz?Słaba jakość filmiku daje wiele do myślenia jak dla mnie.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Adanek »

Witam wszystkich po długiej nieobecności.
Filmik widziałem i byłem pod wrażeniem. Możliwe, że jest prawdziwy tylko kto w to uwierzy, muszą być dowody namacalne, a tak to nikt w to nie uwierzy. Można tylko spekulować i szkoda, że nie ma całego filmu z tym obcym :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Darnok »

Słaba jakość filmiku daje wiele do myślenia jak dla mnie.
Mi daje do myślenia tyle, że przy lepszej ludzie by się zorientowali od początku. Szczególnie ruch oczu i głowy daje mi dużo do myślenia- wygląda jak przy kilkuletnich już animacjach. Zresztą takie drobne ciało z tak drobnym kręgosłupem po latach noszenia tak wielkiej głowy by po prostu wysiadło.
intel1993

Re: O UFO ogólnie

Post autor: intel1993 »

Jeżeli byśmy my byli tylko w kosmosie jako rozumna cywilizacja to wszystko w nim stworzone wszystkie planety,układy,galaktyki były by brane za marnotrawstwo przestrzeni surowców i czasu.
Na pewno gdzieś w układach żyją inteligentne stworzenia mogą być one rozumne ale,nie tak bardzo jak nasza cywilizacja co będzie gdy się okaże że to my jesteśmy najbardziej rozwinięci i że to my właśnie mamy resztą się opiekować bóg dał nam ziemie i zwierzęta pod opiekę.
Nie wyklucza kościół życia po za ziemskich istot człowiek na chama chce udowodnić że sam nie jest w wszechświecie chce odnaleść na siłę bratnie duszę.
Powinniśmy się zastanowić na to jak zmieni się nasze życie gdy odwiedzi nas ktoś z poza naszego układu.
Nie powiedziane jakie on będzie w stosunku do nas miał zamiary i jak my z nim się z komunikat ujemy i czy w ogólę będziemy z nimi żyć w pokoju i czy także nasze choroby ich nie zabiją.
Chciałbym kiedyś wstać i usłyszeć w telewizji nie jesteśmy sami i że są inni.
My tak na prawdę nie poznaliśmy jeszcze swojego świata a już chcemy badać inne.
Przecież każdy z nas jest kosmitą mimo że żyjemy na jednej planecie to każdy gada w innym języku żwierzęta to też jakieś istoty a co będzie gdy bóg zebrał wszystkich nas pod jedno niebo? abyśmy nie musieli dalej szukać? i nic tak na nas nie czeka bo nikogo nie ma?
Artur1996

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Artur1996 »

Ja też nie wiem co o tym wszystkim myśleć,na pewno nie jesteśmy sami we wszechświecie ale twoja teoria o tym że jesteśmy najinteligentniejszy stworzeniami brzmi całkiem racjonalnie ale z kolei zobaczcie ile jest relacji o spotkaniu z UFO,niby ludzie to sobie wyssali z palca?Rozbicie w Roswell,podobno coś we wraku znaleziono.Ja uważam że nie jesteśmy sami i może kiedyś nawet nawiążemy kontakt a obecne zjawiska obserwowane na ziemi to może być UFO ale z całą pewnością nie możemy tego stwierdzić,ja oczywiście głeboko w to wierzę że to obca cywilizacja odwiedza od lat naszą planetę i przełom w tej dziedzinie jest bliski ale jak już mówiłem nie można oficjalnie tego potwierdzić pomimo że jest masa dowodów w postaci relacji oraz masa zdjęć wykonanych przez ludzi.
Awatar użytkownika
Morgis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2009-12-25, 13:14
Lokalizacja: Katowice

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Morgis »

Według mnie większość zjawisk UFO jest kłamstwem. Nie mniej jednak wierze, że we wszechświecie są inne inteligentniejsze od nas cywilizacje. Jakoś nie umiem uwierzyć, że UFO tak się interesuje Ameryką a nad Europą jest ze 2-3 razy mniej obserwacji tych obiektów. Nie mówię, że wszystko to fałszerstwo bo np. Roswell wg mnie nie, ale większość to wyssane z palca historyjki.

-- 2011-07-02, 21:57 --

Przepraszam za post pod postem ale nie mogę edytować ;/.
A co sądzicie o wiedzy Watykanu na temat UFO ? Właśnie na onecie pojawił się temat o tym :) dla zainteresowanych link:
http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/co-wa ... tykul.html
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”