Czarne Księgi.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Czarne Księgi.

Post autor: Veritas »

A ja jestem zdania, że chcieli pozbyć się tego jak najprędzej. I na pewno długo nie debatowali nad ewentualnym miejscem ukrycia. Raczej to jakiś przypadkowy i szybki wybór był.
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Re: Czarne Księgi.

Post autor: Tajgon »

Nawet gdyby to był przypadkowy wybór i tak w to miejsce by więcej nieprzyszli.
kozakkzk

Re: Czarne Księgi.

Post autor: kozakkzk »

Panowie , jeżeli nie wiadomo jakie to były księgi to daje tutaj 4 bardzo stare tytuły , ale pytanie czy ktoś z nich , twój wujek , albo jego kolega znali łacinę albo hebrajski ? Jeżeli nie to nie wiem. Ale daje przykładowe księgi :
-KSIĘGA SALAMANDRY
-CTHAAT AQUADINGEN
-CODEX DAEMONICUS
-PRZEKSZTAŃCÓW PSZANIEC PIEKIELNY

Powodzenia
kozakkzk

Re: Czarne Księgi.

Post autor: kozakkzk »

Kosiarz pisze:Księga Salamandry - kolejna internetowa, arcyciekawa księga, o której wszyscy słyszeli a nikt jej nie widział.
Szczerze to CODEX DAEMONICUS , ale księga salamandry , skoro zaginęła to kto ją może mieć w rękach , jeżeli istniała to właśnie została ukryta , do Codexu sam nie mam zaufania ale do הסלמנדרה אמון הספר אני, כל כך לא מדברים כי זה לא נכון כי זה מאוד אפשרי שיש . Talis es rogasti, ut asinum cornu hirci, ut non intelligis quomodo non habetis filo forte etiam legere librum istum titulum . Może nie za dobrze znam łacinę i hebrajski , trochę kaleczę ale spoko . Znajdź jakiś dowód że nie istnieje , nie masz? Tak samo ja nie mam dowodów że istnieje , ale skoro więcej ludzi o tym pisze to chyba nie jest to fake. Inaczej jak plotę wymyśli 3typa , a inaczej jak plotę wymyśli parę for naraz .
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”