Dziwny przypadek spotkania z duchami

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Tajgon »

Czy slyszeliscie o jakims "dziwnym spotkaniu z duchami,np. duchy niezachowuja się tak jak zwykle, lub pojawiaja się inne zjawiska nietypowe u nich :?:

P.S. Prosilbym, zeby nieurzadzac w tym poscie potyczek slownych, ktore maja na celu obrazenie innych osob. Z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Veritas »

Trochę dziwnie sformuowałeś post. Duchy zazwyczaj nie zachowują się normalnie. Nie tak jak chcemy. Ich świat rządzi się zupełnie odrębnymi prawami. W ogóle to pojawiają się ku naszemu ogromnemu zdziwieniu i przerażeniu. I nie mamy do czynienia z jednym rodzajem duchów. Rozróżnia ich masa czynników.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Ignorant »

Znam pewną historię ale nie jestem pewny czy jej już w innym temacie nie opisywałem ^^Chodzi o zdarzenia które rzekomo miały miejsce w domu w myszkowie ;] Ale jak jeden użytkownik (który tam był) opisał to miejsce to się okazało że ta historia może być bynajmniej ... <myśli> mało wiarygodna ... :P

A co do tego ...
P.S. Prosilbym, zeby nieurzadzac w tym poscie potyczek slownych, ktore maja na celu obrazenie innych osob. Z gory dziekuje.
To to już w pewnym sensie prowokuje moją osobę to kłutni ... ale powstrzymam się ^^ ;]
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Tajgon »

Duchy dzielimy glownie ze wzgledu na ich zachowanie, np dziwnym zjawiskiem byloby gdyby duch, ktory opetal czlowieka nagle z niego wychodzi i zaczyna chronic ludzi.
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Tajgon »

Wlasnie o takie zmiany mi chodzi. Duchy cienie pokazujace przez pare minut, skruszone duchy itp.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”