wywolywanie duchow

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

ducha można wszędzie wywołać,
ale do prostych rzeczy to nie należy,
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: asto »

Przy wywolywaniu duchow, duch latwo przyjdzie, ale wtedy juz latwo nie odejdzie. :? :| :zly:
dejwis22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-13, 14:19
Lokalizacja: Świdnik

Re: wywolywanie duchow

Post autor: dejwis22 »

Radze nie brać się za wywoływanie duchów, o wiele łatwiej je przywołać niż potem odwołać. Wierzcie mi wiem co mówię. Moja mama opowiadała mi że kiedyś jak była w wieku 14 lat razem z kumpelami wywołała jednego z nich i bez egzorcysty się nie obyło. Z tego co wiem to bardzo często jak się próbuje wywołać ducha to najczęściej odwiedzi nas zabłąkany Demon który podszywa się pod osobę którą chciano wywołać.
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Re: wywolywanie duchow

Post autor: Tajgon »

Czytalem wiele histori o wywolywaniu duchow. Zwykle konczylo się przywolaniem zlego ducha, lub co gorsza demona. NIe wiem czy ta alternatywa komus odpowiada:)

-- 2011-02-14, 20:34 --
dejwis22 pisze: Z tego co wiem to bardzo często jak się próbuje wywołać ducha to najczęściej odwiedzi nas zabłąkany Demon który podszywa się pod osobę którą chciano wywołać.
Nie slyszalem o takim przypadku. Moglbys jakis podac?
dejwis22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-13, 14:19
Lokalizacja: Świdnik

Re: wywolywanie duchow

Post autor: dejwis22 »

Kosiarz przykład to ci podałem wyżej jak opisywałem historię mojej mamy, a źródło wiedzy to książki. Kiedyś miałem ciekawą książkę o demonach tytułu nie pamiętam bo dość dawno temu była w moim posiadaniu. Tam właśnie pisało że w większości przypadkach przywołuje się złego ducha.
Awatar użytkownika
Triinu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-11-05, 12:29

Re: wywolywanie duchow

Post autor: Triinu »

Tak jak było wcześniej powiedziane- wywoływanie duchów to nie zabawa. Raz przekracza się granicę, której nei powinno się przekraczać. Dwa zakłóca się spokój tych, któzy odeszli.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z konsekwencji tego typu "zabaw", chociażby tego, że bardzo rzadko (jeśli się udaje) to przywołuje się duszę nie tej osoby, którą w rzeczywistości się wzywało...

No i oczywiście nie zawsze ten kogo wezwaliśmy, da się łatwo "odwołać"...... :roll:
Awatar użytkownika
majka2020
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 50
Rejestracja: 2011-02-06, 22:35
Lokalizacja: WrocłaW

Re: wywolywanie duchow

Post autor: majka2020 »

Raz mi się zdarzyło wywoływać duchy, ale nigdy więcej. Babcia zawsze powtarzała ze to może się źle skończyć.Znam Panią która wywoływała duchy, w trakcie usłyszała jakiś odgłos, (mogło to być cokolwiek), i potem musiała się leczyć i brać leki uspokajające bo tak się mocno wystraszyła.
To przestroga dla osób, które mają słabą psychikę. Pamiętajcie że to nie zabawa!
Nyh
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2011-01-19, 19:34

Re: wywolywanie duchow

Post autor: Nyh »

Wywoływałam kiedyś ducha. Moja mama wywoływała jak jeszcze nastolatką była, opowiedziała mi o tym, no i nie umiałam się powstrzymać (od dziecka miałam zamiłowanie do rzeczy strasznych, tajemniczych itp :)). No i się udało. Ale teraz, z perspektywy kilku ładnych lat wydaje mi się to rzeczą totalnie nierealną... No ale gdy przypomnę sobie co się wtedy działo, to raczej nie ma innego wytłumaczenia jak - DUCH.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”