Co to może być?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?

Czy to cieniści ludzie?

Tak
1
50%
Nie
1
50%
 
Liczba głosów: 2
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Więc tak ostatnio moja znajoma opowiadała mi o swoich a raczej o swojej rodziny przeżyciach a konkretniej o dziwnej postaci która ukazała się jej bratu i mamie ... ;] A dokładniej było to tak ...

Po raz pierwszy postać pokazała się po rozwodzie rodziców znajomej.Opowiadała że jej ojciec strasznie podczas rozstania się zdenerwował i w ogóle :/ Ale do rzeczy ;] Pewnego wieczoru a dokładniej około 2 w nocy brat znajomej siedział przy komputerze (był sam w domu ponieważ jego matka gdzieś wyjechała a znajomej (czyli jego siostry) nie było (już nie pamiętam dlaczego)) i w pewnym momencie się odwrócił i zobaczył jakby "zakapturzoną postać" (widział ją około 10 sekund) która stała w jego drzwiach w pewnym momencie postać odwróciła się i wyszła z pokoju nagle drzwi z pokoju same się zatrzasły.Brat znajomej wyszedł z pokoju i pozaświecał światła w całym domu następnie go przeszukując i nic nie znalazł ... Jakiś czas później w nocy gdy mama znajomej spała nagle się przebudziła i nad swoim łóżkiem zobaczyła postać która była jakby "okryta kocem" i gdy mama znajomej ją zobaczyła to postać wyszła z sypialni.Następnego dnia mama znajomej zapytała się jej i jej brata czy w nocy nie wchodzili w kocu do jej sypialni oboje odpowiedzieli że nie (ufam znajomej w 100% więc wiem na pewno że nie kłamała a co do brata też nie bo nawet nie miał po co) i wtedy mama znajomej opowiedziała co w nocy widziała i wtedy brat znajomej opowiedział że jakiś czas temu też widział podobną postać itd. (chodzi o tą sytuacje którą napisałem wyżej) Mama znajomej rozmawiała z przyjaciółką i ona jej powiedziała że to mogła być skumulowana zła energia którą jej mąż zostawił w domu gdy się rozwodzili (jak wspomniałem ojciec znajomej był zdenerwowany podczas rozwodu) Był zły na żonę z wiadomego powodu (rozwód czyli o coś musiało pujść) a na brata znajomej był wściekły ponieważ uważał że gdy jego matka wyjechała on robił imprezy w domu (nic takiego nie miało miejsca) Przyjaciółka matki znajomej twierdziła że właśnie dlatego ta zła energia się ukazała bratu i matce znajomej bo to na nich ojciec znajomej był zdenerwowany ;] Gdy znajoma mi to opowiedziała pierwsze co pomyślałem "To na 100% cieniści ludzie!!" Więc wysłałem znajomej linki z paranormalium o cienistych ludziach i gdy je pokazała mamie jej mama stwierdziła że to na 99,9% jest to!! Ale gdy pomyślałem to po krótkim zastanowieniu te 10 sekund to trochę zbyt dużo bo przecież cieniści ludzie pokazywali się na 2 - 3 sekundy i to właśnie mi nie pasowało ...

Krótkie podsumowanie: Niby to są cieniści ludzie ale ten fakt z czasem się nie zgadza :/ Według was co to mogło być i dlaczego właśnie to? Co do wiarygodności znajomej wierzę jej w 100% ;]

W temacie może być trochę chaosu bo starałem się opisać jak najwięcej szczegółów ^^ Oczywiście zapraszam do tematu i czekam na wasze opinie ^^
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Co to może być?

Post autor: Veritas »

Ciekawe. Ale dziwi mnie ta zakapturzona postać. Tak jak napisałeś, cieniści ludzie pojawiali się z reguły na góra kilka sekund. A dziadkowie tej twojej znajomej żyją? Czyli rodzice jej mamy :wink:
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Napisałem tej znajomej na GG i napisała że jej jeden dziadek nie żyje a reszta tak ^^ ;]
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Co to może być?

Post autor: Veritas »

Ale czy ojciec jej matki nie żyje?? :P
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Nie żyje ojciec jej ojca ;]
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Co to może być?

Post autor: Veritas »

Aha. Wreszcie doszliśmy. :)
Ale ten duch nie manifestował swojej złości w żaden sposób? Nic złego się nie działo?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Z tego co mi wiadomo to chyba nie ale jeszcze się spytam ^^ (wiem że cieniści ludzie robili dziwną atmosferę ...) Ale więcej informacji podam jutro bo dzisiaj już muszę schodzić z kompa bo brat chce wejść ;/ Więc Dobranoc ^^

-- 2011-02-11, 15:12 --

Zapytałem znajomej czy jej brat i mama odczuwali zło i powiedziała że tak ^^
Awatar użytkownika
6dziewiec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-02-05, 05:10

Re: Co to może być?

Post autor: 6dziewiec »

Nie wykluczone , że to cieniści ludzie. To, że ktoś miał wrażenie patrzenia na taką "postać" 10 sekund nie musi tego wcale negować. Mogło to wyniknąć z lekkiego szoku przeżytego przez świadka takiego zdarzenia. Pomyśl tylko grasz sobie spokojnie na kompie. Odwracasz się i tu taka niespodzianka. Nie miałeś w życiu takiej akcji , że włączyło Ci się zwolnione tempo ? Coś jak by bullet time ? Może w tym przypadku zaistniało takie zjawisko i czas po prostu wydawał się płynąć wolniej
W dodatku taki rozwód to masa negatywnej energii, wiem z własnego doświadczenia. Także manifestacja w miejscu gdzie tak owa się zbiera brzmi całkiem sensownie
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Czy ja wiem czy to było zwolnione tempo ... z tego co znajoma mi opowiadała to gdy jej brat się odwrócił zauważył tą postać stojącą za nim (twarzy nie widział bo było ciemno ... ) postać po chwili odwróciła się i wyszła z pokoju a drzwi za nią się zatrzasneły ;] A więc zanim się zrobi taką czynność parę sekund to trwa ;/ A co do rozwodu to też wiem że to nie miła sprawa ... :( :P
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Co to może być?

Post autor: Veritas »

69, ja miałem bullet time jak się odwracałem a tam stała moja była laska :lol:

Igy, ale odczuwali zło? Czy doświadczyli? Stało im się coś?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Z tego co mi wiadomo nic im się nie stało ale odczuwali zło ;]
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Co to może być?

Post autor: Veritas »

Jak dawno działo się to zdarzenie? Przez jaki okres czasu? Czy od tamtej pory miało miejsce coś podobnego?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Wiec to zdarzenie mialo miejsce pierwszy raz ( to z bratem znajomej) w wakacje 2008 a to drugie styczeń 2009 (mama znajomej) później już nic nie miało miejsca ... ;]
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Co to może być?

Post autor: Veritas »

Rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie. Czyli dosyć krótki okres odstępu między dwoma zdarzeniami. Tak jak napisałeś wcześniej, mogło to mieć związek z wielką negatywną energią która się nagromadziła. I także w tym upatrywałbym przyczyny tego zjawiska.
Pozdrowienia Igy.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co to może być?

Post autor: Ignorant »

Czyli można w sumie powiedzieć że sprawa została rozwiązama ;]

Podsumowanie: To wszystko może być przez negatywną atmosferę która było spowodowana przez rozwód rodziców koleżanki ;] Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania w tym temacie to proszę napisać jeśli nie to proszę moderatorów albo administrację o zamknięcie tematu ;]

Chciałem tylko podziękować za pomoc ^^

Pozdrawiam Cię Ver i dzięki za pomoc w sprawie ^^
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co to może być?

Post autor: Spooky Fox »

Proszę bardzo, Ignorant ;)

Temat zamknięty
W opinii moderatora niniejszy temat został wyczerpany i nastąpiło jego zamknięcie. Jeśli uważasz, że możesz wnieść do tego tematu coś nowego, możesz poprosić moderatora o jego otwarcie.
Zablokowany

Wróć do „Życie po śmierci”