Wzięcia

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
wasp
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2010-12-22, 08:55

Wzięcia

Post autor: wasp »

Wszystkich, którzy przeżyli, bądź słyszeli od osób które przeżyły cokolwiek mieszczącego się w tym terminie, zapraszam do podzielenia się swoimi przeżyciami lub relacjami innych znanych sobie osób.
Sprawa jest trudna i delikatna z natury, dlatego proszę też pisać na PW.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Wzięcia

Post autor: szwagier0s »

Wiesz co, ja rozumiem jakbyś pytał ogólnie o historię jakichś porwań, czy ktoś zna itd. Naprawdę sądzisz, że na forum jest ktoś kto tego doświadczył? No ok przyznam się, raz mi się zdarzyło- w dzieciństwie:
Obrazek :mikolaj:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Wzięcia

Post autor: Arek »

No cóż, można zacząć od przypadku Travisa Waltona. Grupa 7 drwali zetknęła się z pojazdem ufo, Walton wyszedł z ciężarówki i zbliżył się do dyskpodobnego pojazdu, strumień światła wystrzelił w jego kierunku a dzielni koledzy i mocne chłopy bo w końcu to drwale rozpiechrzli się z strachu na wszystkie strony. Po 5 dniach Travis "wrócił" .Pod hipnozą opwiadał ciekawe rzeczy, przeszedł także pomyślnie parę razy test wykrywacza kłamstw
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Wzięcia

Post autor: Chantelle »

Tak , tez znam ten przypadek . Pisalam tez z ludzmi , ktorzy mowia ,ze tego doswiadczyli. Generalnie kazdy , kto zarabia na swoim przezyciu, pisze ksiazki , blogi z ebookami do kupienia itp skreslam od razu . Jest mnostwo takich ludzi w Ameryce np i nie tylko .
Natomiast jest rzesza ludzi, ktorzy chca przekazac wiadomosc , chca zeby ludzie uwierzyli, ale sami staraja się byc jak najbardziej anonimowi, wstydza się czesto o tym opowiadac, latami nie mowia nikomu o swoim sekrecie. Odpowiadaja bardzo szczegolowo i rzeczowo na pytania, ludzie tacy na pewno cos przezyli, czesc szuka byc moze zainteresowania, czesc przezyla cos traumatycznego i mozg wyparl to zdarzenie i zastapil innym ( do glowy przychodza badania przez odbyt przez kosmitow ). Czesc tych ludzi na pewno ma mniejsze lub wieksze zaburzenia psychiczne. Ale sa tez tacy , gdzie prawie jestem w stanie uwierzyc...Ale..
dlaczego kosmici mieliby to robic? Po co brac od lat wciaz nowych ludzi, skoro juz jednego zbadali? Czy to dlatego , ze odwiedza nas wiele ras kosmitow ? Czy robia badania, hybrydy?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Wzięcia

Post autor: Spooky Fox »

tak - Twój debilny post został skasowany. Takie podejście to proponuję do kolegów z podwórka, a nie do innych forumowiczów. Bo ani to śmieszne, ani nie wnoszące do tematu. Po prostu żałosne.

a ty wasp - proponuję następnym razem stworzyć temat bardziej...rozbudowany. Bo takie tematy zazwyczaj nie pozwalają na szerokie spectrum dyskusji :D

P.S. - Tak - warn za offtop pomimo próśb. A z Twoim kolejnym wywodem w stylu dwunastolatka nawet się nie zapoznałem, tylko po prostu usunąłem jak tylko zauważyłem że nie słuchasz poleceń.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Wzięcia

Post autor: ifar15 »

Spooky może jednak rozwinie się tu jakaś dyskusja bo ogólny temat jest ciekawy i wciągający.
Chantelle pisze:Ale..
dlaczego kosmici mieliby to robic? Po co brac od lat wciaz nowych ludzi, skoro juz jednego zbadali? Czy to dlatego , ze odwiedza nas wiele ras kosmitow ? Czy robia badania, hybrydy?
Zakładając że niektóre porwania są prawdziwe to można wysnuć wniosek że np. jak sama trafnie zauważyłaś mogą nas odwiedzać różne rasy lub po prostu kosmici na swojej planecie są podzieleni i ściśle ze sobą nie współpracują. Np. jedno państwo kosmitów wie o ludziach wiele bo porywało ich, ale inne państwo nie wie nic bo tamto państwo nie dzieli się tą wiedzą. Aby więc ją posiąść państwo to musi samo porwać ludzi i ich zbadać. Wyjaśniłem to bardzo prymitywnie ale chyba wiecie co mam na myśli
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”