Duch chłopca na cmentarzu

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Tutaj tez jest . Mnie ten link normalnie dziala, innym chyba tez.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

W momencie, kiedy dziecko wskakuje na drzewo spójrzcie na parę z wózkiem. Konkretnie ich zachowanie, brak paru klatek w filmie. Poza tym co on filmował? Widział to co filmuje? Jeśli tak, to czemu para z wózkiem nic nie zauważyła będąc zdecydowanie bliżej?
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Jak mieli zauwazyc ducha?
Awatar użytkownika
Lurid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-19, 23:58
Lokalizacja: Radom

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Lurid »

Wytlumacz co wedlug Ciebie pokazuje , ze to fake . Ja napisalam czemu tak uwazam i nie od razu to zauwazylam i nie sadzé , ze jest to takie jednoznaczne jak to przedstawiasz . A podpisy pod filmem tez nie sa zadnym wytlumaczeniem. Kazdy podaje swoje teorie i tyle.

Podpisy pod filmem nie są ŻADNYM wytłumaczeniem!? To chyba Pani ich nie czytała bo pięknie wyjaśniają dlaczego ten filmik jest nieprawdziwy. Do tego ludzie z niego po prostu się nabijają. Wystarczy spojrzeć na najwyżej oceniane komentarze...(Gdyby Pani nie wiedziała o co chodzi to wyjaśniam. Jest to słynna kwestia z "Dragon Ball")
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Ok , sama sprawdzilam dlaczego jest nieprawdziwy , ale nie widze tego w komentarzach , sorry.
Fox News jest dla mnie zawsze podejrzany tak czy siak, po prostu chcialam się dowiedziec co o tym myslicie i jak mogl to podrobic i tyle.

I mozesz mi mowic na Ty.

Ps To , ze ludzie się z czegos nabijaja nie jest dla mnie zadnym wytlumaczeniem.
Ostatnio zmieniony 2010-12-12, 21:12 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

Chantelle sprawdziłaś, ale się nie podzielisz? Samolub :cry:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Spooky Fox »

FoxNews podejrzany? Zawsze myślałem, że FoxNews była jedną z niewielu MniejWięcejRzetelnych telewizji. Jak cała reszta, która ma słowo "Fox" w nazwie :D Ale jak widać są czarne owce w rodzinie.

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami Chantelle. Z chęcią ogarnę sytuację troszkę bliżej ;]
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

szwagier0s pisze:Chantelle sprawdziłaś, ale się nie podzielisz? Samolub :cry:
Mialam na mysli , ze sama to 'zbadalam' , obejrzalam dokladnie i widac , ze ludzie nie ida normalnie do przodu a zatrzymuja się i cofaja a 'dziecko' biegnie caly czas normalnie. Pisalam to wczesniej , takie jest moje wytlumaczenie.


A Fox news , to wedlug mnie narzedzie manipulacji i propagandy , ale to rozmowa na inny temat.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

No i tutaj się zgodzę z wytłumaczeniem Autorki tematu. Chantelle i tak dziękuję Ci, że dodałaś parę ciekawych filmików, przynajmniej jest o czym dyskutować :) Postaram się coś w nocy pododawać ciekawego (o ile mnie nie zgarną na marszu patriotów :twisted: ). Co do fox-a się nie wypowiem, bo bardzo mało interesują mnie amerykańskie telewizje, a jeszcze mniej o nich wiem...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Przykro mi nie moge tego znalezc nigdzie indziej.
valentine
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2010-10-21, 21:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: valentine »

Fake!!!
Beznadziejnie zmieniony filmik! Amerykanie (poszczególne jednostki)za wszelką cenę chcą mieć swoje pięć minut.. zwróćcie uwagę na młodego człowieka który opowiada o tym zajściu.. ma krzyżyk wyciągnięty na bluzę... to ma poprawić jego wiarygodność w oczach oglądających..czyli człowiek chowający się za krzyżem nie może przecież kłamać.. Zresztą z tego co kiedyś czytałem seria programów o nawiedzonych miejscach był jednym wielkim Fake'iem..

Proponuje nie wierzyć w to co obecnie zamieszcza się w internecie.. zbyt dużo możliwość sprzętowo-manipulacyjna...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

valentine pisze:Fake!!!
Beznadziejnie zmieniony filmik! Amerykanie (poszczególne jednostki)za wszelką cenę chcą mieć swoje pięć minut.. zwróćcie uwagę na młodego człowieka który opowiada o tym zajściu.. ma krzyżyk wyciągnięty na bluzę... to ma poprawić jego wiarygodność w oczach oglądających..czyli człowiek chowający się za krzyżem nie może przecież kłamać.. Zresztą z tego co kiedyś czytałem seria programów o nawiedzonych miejscach był jednym wielkim Fake'iem..

Proponuje nie wierzyć w to co obecnie zamieszcza się w internecie.. zbyt dużo możliwość sprzętowo-manipulacyjna...
Sluchaj , nikt tutaj nie wierzy we wszystko na slepo, wiec nie pisz jak nie wierz. Nie podobaja Ci się dyskusje na temat zamieszczanych filmikow , to nie bierz w nich udzialu , proste.

-- 2010-12-14, 20:42 --
valentine pisze: Zresztą z tego co kiedyś czytałem seria programów o nawiedzonych miejscach był jednym wielkim Fake'iem..
.
I co to znaczy?
Ostatnio zmieniony 2010-12-14, 21:42 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

valentine proponujesz nie wierzyć w to co się obecnie zamieszcza w internecie, czyli rozumiem, że odkąd mamy dobrą technologię to już kosmitów i zjawisk paranormalnych być nie może? :shock:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Arek »

Trudno mi powiedzieć czy to fake czy coś więcej. Akurat bym nie stawiał na to że jakieś dziecko takie figle na cmentarzu robi i to w tak szybkim tempie, już szybciej uwierzę że jest to możliwy do zrobienia na kompie fake.
Jakoś szukam ostatnio informacji o poltergeiście z Enfield 1977-79 roku , ale nie umiem nic znależć, może ktoś z was o tym czytał????????
Interesuje mnie to ponieważ była ostatnio wzmianka o dr. Barrie Colvin który bada za pomocą specjalnego programu komputerowego dziwne paranormalne dżwięki, głosy itp. które rzekomo pochodzą od duchów ,poltergeistów demonów......, zbieranina dżwięków ostatnich 40-tu lat, po 7 latach pracy nad tym przedstawił swoje wyniki w renomowanym piśmie "Journal of the Society for Psychical Research". (nie mylić z gazetką "NIEWIARYGODNE" :P )
Przy pomocy swoich wyników może on pokazać że głosy a żeby dokładnie jego słowami dżwięki wydawane przez ludzi czy zwierzęta mają inny zapis niż dżwięki poltergeistów.
Forma fal dżwiękowych owych fenomenów jest zupełnie inna niż zwykłe dżwięki które znamy na codzień, wygląda to jakby sama fala dźwiękowa powstała gdzieś w środku jakiegoś materiału a nie na zewnątrz, tak jak krytycy próbowali udowodnić.

Obrazek



Graficzna analiza dżwięku normalnego odgłosu uderzenia oraz nagrania odgłosu poltergeista

Copyright/Quellen: B.Colvin / spr.ac.uk
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Ja juz o tym kiedys slyszalam , na YT jest dokument na temat tego poltergaista . Bede miala chwilke , to obejrze.
Zdjecia sa dosyc przerazajace , musze przyznac . I bylo to w latach 70-tych, takze ta technologia tez nie byla taka wspaniala, nawet w Anglii. http://forums.canadiancontent.net/spiri ... lence.html
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Dave_Mustaine »

Podsumujmy;

Cmentarz, biały dzień pełno ludu który obojętnie przechodzi obok. A nasz kamerzysta dokładnie wie gdzie filmować :) gościu za nagrobkiem nie wiem jaki ma na to wszystko wpływ, ale jeśli to fake to mógł dawać sygnał kamerzyście kiedy kręcić, ujęcie jest niewyraźne a miejsce i moment kiedy chłopiec wskakuje na drzewo jest częściowo przysłonięte. Jeśli miałby ktoś to ściemniać to kazałby biec chłopcu do drzewa a potem za nim stanąć, w momencie kiedy zawieszona na sznurku szmata podniosła by się do góry udając tego dzeciaka.

pewnie mnie wyśmiejecie ale to moje zdanie :)
Ostatnio zmieniony 2010-12-15, 20:00 przez Dave_Mustaine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Arek »

:cheek: Dzięki za info, przypadek jeden z najciekawszych, trochę z tłumaczeniem były kłopoty ale z grubsza mam już obeznanie
na YT jest dokument na temat tego poltergaista . Bede miala chwilke , to obejrze.
na pewno podzielisz się linkiem no nie??? ^^
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Hehe jasne , ale tez jest oczywiscie po angielsku , kurcze mam kilka fajnych filmow , zebym umiala jakos dodawac tekst , to bym to poprzetlumaczala .
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Dagmara »

Ależ ja mam sklerozę, ja kiedyś oglądałam ten film, na którymś to programie przyrodniczym go puścili.
Były przeprowadzane między innymi wywiady z ludźmi tam mieszkającymi, którzy to wiele razy wzywali do pomocy księży i egzorcystów, ale żadne rytuały oczyszczające, nic nie pomogło.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”