Powiedzmy NIE rasizmowi!

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Ale smiac się czy co?
Bo za bardzo Cie nie zrozumiałem...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Piszę tylko to co ty piszesz, ale w innej formie (niby sarkazm ale nie wolno śmiać się z takich rzeczy)
taka rzeczywistość by ci odpowiadała (oczywiście jako biały)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Iv może grafiką zajmie się ktoś znający się na photoshopie (wymyśliłby jakieś logo) a tekst można napisać zbierając info o rasitach, cytaty bibli itp. itd. etc.
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Chyba nie.
Za bardzo lubie interpunkcje.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Jakbyś pisał pod wpływem emocji i w moich warunkach to też byś tak pisał. Zresztą skończyłem już temat dawno temu i nie wiem czemu jeszcze o tym pisze. Będziesz dalej pisał tutaj te swoje fakty naukowe to będzie ci grozić do 2 lat pozbawienia wolności zgodnie z ustawą z dnia 6 czerwca 1997 r. nie licząc już ostrzeżenia (dziesiąty punkt regulaminu)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Darnok pisze:Iv może grafiką zajmie się ktoś znający się na photoshopie (wymyśliłby jakieś logo) a tekst można napisać zbierając info o rasitach, cytaty bibli itp. itd. etc.
Może... :roll:

Najpierw trzeba zrobić jako taki projekt strony. I zdecydować, co na niej będzie.
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Będziesz dalej pisał tutaj te swoje fakty naukowe to będzie ci grozić do 2 lat pozbawienia wolności zgodnie z ustawą z dnia 6 czerwca 1997 r. nie licząc już ostrzeżenia (dziesiąty punkt regulaminu)
Bezedura - jak mawial jeden z członków kabaretu Ani Mru Mru w pamietnym skeczu z niewidomym golfistą
W Polsce jest jedynie jedna sytuacja w ktorej za publikowanie swoich badań można pójść do wiezienia - tzw. Kłamstwo Oświęcimskie.

Natomiast jeżeli się przytacza ustepy z dziennika ustaw to się powinno podawać z numerami bo ustawa z dnia ... nie mówi absolutnie nic, a nawet nie mozna tego znaleśc bo nie podałes sygnatury.
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

De Ruyter i Darnok... jak dla mnie to se wy posty nabijacie, bo się tylko klocicie miedzy soba i
a) nie uczestniczy w tym prawie nikt inny z forum procz admina
b) caly czas wymieniacie prawie te same argumenty
Reasumujac, znajdzcie se jakis czat/wymiencie się numerami gg i se tam dyskutujcie...
Ten sam post powieniem napisac w drugim temacie o rasuastach ale
a) nie chce mie się (wiem, wiem ze moge skopiowac, ale i tak mie się nie chce)
b) se postów nabijać nie bede :D
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

podałem linka do wikipedi a ty napisałeś:
De Ruyter pisze:Przeczytałem to.
ustawa ta jest na tej samej stronie tylko nizej, ale nie wymagam od ciebie zbyt dużo. Nameless: nie podam mu numeru gg bo nie chce potem dostawać jakiś obelg czy cuś a z czatem to dobry pomysł ale trzeba być w tym samym czasie a ja bywam po 2 minutki i lece dalej.
edit: wykasuje te posty jutro by jeszcze je przeczytał (ruyter)
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Mi mozna wyłaczyć licznik postów, bo on raczej mało mnie intersuje.
Nawaływanie do nienawiści?
W moim wykonaniu?
Obrazek
Obrazek
Raczysz żartować.
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Ivellios pisze:Hmm... co do tego całego rasizmu to uważam osoby dzielące innych na lepszych i gorszych pod względem rasy za inteligentnych inaczej, że tak to ujmę.
Nie uważasz się za lepszą od złodzieja/mordercy/ćpuna?

martunia pisze:A już najlepiej wypadają pod tym względem łysi krzyczący "Bóg, honor, ojczyzna" i lejący wszystkich po kolei, najlepiej tak, żeby zabić. Lepiej jakby sobie palnęli w łeb... tym spełniliby najlepszy uczynek. I niech nikt się nie dziwi, że tak piszę ale wolę, żeby to oni się nawzajem pozabijali a nie, żeby zabijali moich przyjaciół... a kiedyś mało brakowało.
Wzruszyła mnie Twoja historia.
Chwilke pomyśl i powiedz czy kraju bronią jakieś długowłose przygłupy z naszywkami "każdy inny wszyscy równi" itp. czy "łysi" pod sztandarami Bóg-Honor-Ojczyzna.
Większym złem jest "łysy" który przeciwstawa się paradom dewiantów czy diler-antyrasista-pacyfista?

martunia pisze:dowody na równość wszystkich ras
Chętnie zobaczę.

Zwiedziła byś troche swiata, posłuchała co ludzie maja do powiedzenia to moze byś zrozumiała.
Nie wiem, jak z Waszym angielskim, ale warto posłuchać przemówień Iana Smitha.
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

martunia pisze:A co do tych długowłosych przygłupów z naszywkami to może być trochę dokładniej napisał o kogo ci chodzi. Takie hasła raczej propagują anarchiści, ale długie włosy mają pacyfiści. I jeśli chodzi o walkę o cokolwiek, są oni pod tym względem lepsi od łysych.
Anarchiści, komuniści itp doskonale pokazali czego są warci. Stalin&Co maja już na sumieniu ok 100 milionów osób.
I oni a jakze popierali pacyfistów, "demokracje", dekolonializm i antyrasizm.

martunia pisze:A jeszcze co do hasła Bóg, honor, ojczyzna... czy Bóg kazał nienawidzić i zabijać? Czy honorem odznacza się osoba bijąca słabszego, np. kobietę? Ojczyzna - czemu chwalą Hitlera? Podejrzewam, że od ciebie też nie mogę się spodziewać więcej niż tylko pustych sloganów
Niestety sa takie czasy, ze za wyznawanie wiary chrześcijańskiej moza zostać zabitym.
Czy Bóg kazał zabijać - W orginale 10 Przykazań było "NIE MORDUJ", a sam Bog wielkorotnie uśmiercał złych ludzi. Więc nie sądze, zeby Bóg miał cos przeciwko Wanadejczykom którzy bronili swej wiary przed zachłanna Republika, jak również przeciwko Lidze chrześcijańskiej broniacej Europy przed muzułamanami...
Honor - może jeszcze mi powiesz, że honorowi są te lewaki co się z Ojca Świętego na jednej z pielgrzymek nabijały? Albo te feminazistki zabijajaące dzieci które nawet nie moga krzyczeć?

Czemu chwala Hitlera - czemu "środowiska postepowe" paraduja w koszulkach z Che Guevarą?
A Hitler chcial pokoju z Polska, wielkorotnie ponawiał propozycję dołączenia Polski do paktu antykominternowskiego.
PYTANIE NA ROZLUŹNIENIE - w jakim kraju ogłoszono żałobę narodowa po śmierci marszałka Piłsudzkiego? 8)

martunia pisze:ps. A co powiesz na obronę zachlanej imprezującej młodzieży wszechpolskiej? Czy zachowanie jakie ostatnio pokazali na nagraniu jest poważne? I co tacy ludzie mają reprezentować?
Nie wiem tego nagrania jakos nie widzialem.
Na 90% w TVN leciało co nie?

martunia pisze:Powiedz mi dlaczego inny kolor skóry nie jest wg niektórych taką samą odmiennością jako kolor włosów, oczu, wzrost, postura itp? Pod jakim względem murzyn ma być gorszy od białego?
No kolor oczu jest potęzno odmiennoscią, jak by nie patrzeć.
Tylko 300milionów ludzi ma oczy jasne(niebieskie, zielone, szare). A nazezy dodac ze tylko biali maja jasne oczy.
A róznia się chociażby budową ciała - maja proporcjonalnie węższe biodra.
O takich kwestiach jak to że maja lepsze poczucie rytmu i tak zwana muzykalnośc wspominac nie musze - wystarczy spojrzeć do telewizora.
A rówiez o tym jaka wśród nich panuje przestępczość :shock:
Awatar użytkownika
AsaF
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 197
Rejestracja: 2006-01-25, 20:14
Lokalizacja: Grabina

Post autor: AsaF »

Ja powiem, krótko, rasista nei jestem, ale jeśli arab czy ktoś inny chce mnie zniszczyć odpłace mu tym samym. Nie mam nic do niemców, lae w pamięci zostały mi dawne wojenne urazy, ale jak gościłem gościa z niemiec to 100% uprzejmości

Co do koloru skóry, to lubie białe kobiety, europejki, ładne są polki, midodzi podobają mi się, ale bardziej wolę czarne, mulatki, lub chinki. :D mniam, one są przepiękne. Ten odcień. mmmm
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Zgadzam się z AsaF :) Mulatki rządzą :>.
De Ruyter pisze:Nie uważasz się za lepszą od złodzieja/mordercy/ćpuna?
Uważam się za lepszego od mordercy, ale jestem na równi z Czarnym, Mieszańcem, Białym, Czy Żółtym. Ty, De Ruyter wierzysz w swoje słowa i te fakty naukowe tak bardzo, że nie obchodzi cię kwestia moralna. I w tym cały problem z rasistami.
Ps. Uważam się też za lepszego od rasisty (zaczynam powoli gadać jak ty :shock:), ponieważ bóg stworzył nas wszystkich- Murzynów, Żółtych i białych. Nie powinniśmy mordować swoich braci, ponieważ oni też są stworzeni na wzór Boga.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Z innej beczki:
http://www.naszawitryna.pl/
http://www.naszawitryna.pl/jedwabne/zyd ... eakcje.htm
:evil:

To witryna czasopisma "Najjaśniejsza Rzeczpospolita". Nietrudno zauważyć, że uprawiają wyraźnie kampanię antysemicką... przeczytałem kiedyś od dechy do dechy jeden (słownie: JEDEN) numer tego szmelcu i mnie odrzuciło! I to prawie cały numer był zapełniony bluzgami pod adresem Żydów i UE autorstwa redaktora naczelnego, tak jakby pisał te pierdoły sam dla siebie...
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

DObra, czas abym wtrącił swoje 3 grosze :P
Włąsciwie każdy jest na swój sposó rasistą-wy też bo naprzykład szykanujecie rasistów za to że są rasistami...

Moim zdaniem taki temat nie powinien istnieć- ja na tym forum chcę zdobywać informacje i dzielić się widzą z innymi, a to czy są to rasisci,komuniści,hip-hopowcy czy zwolennicy moherowych beretów mnie nie obchodzi...
Ja oceniam ludzi po ich wiedzy i możliwościach a nie poglądach (co nie znacza że ze wszystkimi się zgadzam)

Obserwuję ten temat i widzę że niczego on nie rozwiązał a dodał jedynie problemów...
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Ten temat też ma dawać informację np. kto co myśli o rasizmie. :lol: Uważam, że rasizm jest problemem i nie tylko W Polsce. Wystarczy pojechać do Ameryki Południowej albo Zachodniej Afryki. Problem nie leży więc w nietolerowanio kolorowych przez białych, ale w ogole nietolerancji.

Człowiek musi mieć zawsze jakiś pretekst, żeby zarzucić coś komuś, albo wytłumaczyć swoją potrzebę wrogości. Jeżeli nie będzie rasizmu, będzie prześladowanie innowierców, kalek, czy kogokolwiek innego od grupy prześladwoców. Problemem więc nie jest sam rasizm, ale ludzki prymitywizm, i emocjonalne myślenie prowadzące do nienawiści.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”