Walka o Krzyż

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Dagmara »

Tablicę upamiętniającą jeszcze idzie jakoś znieść, no ale wybudować kościół O_o
Poeto, Twoje pomysły są co raz to bardziej przerażające, wiele ludzi zaskakiwało mnie wielokrotnie pisząc różne farmazony na forum, że głowa mała, no ale swym zboczonym pomysłem właśnie pobiłeś wszystkich.
Może przesadziłeś? W tym przypadku to zdecydowanie jest za mało powiedziane.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spock »

Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Walka o Krzyż

Post autor: IteratorZX81 »

Spock pisze:Zbliża się koniec imprezy...

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/krzy ... 59644.html
OH, YEAH!!! :sylwester: :one: :lol:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Darnok »

Iterator- jeszcze jeden taki tekścik, to będę zmuszony warna wystawić.
Drops
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2010-09-08, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Drops »

Zabawne, młoda Wasserman pisze o symbolu jedności społecznej. Jak nasza jedność tak wygląda, to jak wyglądają nasze rozbieżności?

Swoją drogą: mówimy, że obrońcy (Crown Guards, Defenders of Polish Faith) są pro-kato. Dziwne, że występują przeciw władzom kościelnym. To, że są ważniejsi i mądrzejsi swoim zdaniem od rządu, nie dziwi mnie zanadto - w momencie gdy władza przestaje być mądra i przestaje bić po głowie gdy trzeba, traci szacunek, i siłę. Wcześniej ci ludzie zasłaniali się swoją wiarą i patriotyzmem. Gdy jednak Kościół ich potępia, co im pozostaje?

Zdradzeni przez władzę i Kościół, mogą tylko zejść do podziemia.

Chyba pora zadzwonić po Drużynę A. (lub drużynę P, która pomoże im w walce ze złem, które jakoś dziwnym zbiegiem niektórzy nazywają rozsądkiem)

Ciekawe kiedy Rydzyk się ich wyprze. Wtedy by mi ich było naprawdę żal.

Swoją drogą "R.M." (nie mylić z R.M.F.) wali niezłymi z punktu widzenia wiary tekstami. Najbardziej mi się podoba "nasza, polska Maria, nasz, polski Bóg, i nasza polska wiara". Może my wyznajemy inne religie. Ja nie wyznaję naszego, polskiego Chrystusa. Ja czczę jego przekaz. Jego życie. A wy?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Walka o Krzyż

Post autor: DanaS »

Po pierwsze - Amerykanie dając zielone światło na budowę meczetu udowadniają, że jednak naród amerykański nie żywi urazu do wszystkich muzułmanów, bo nie jest to wina ogółu, że jednostka podjęła decyzję o ataku na WTC.
Poeta2008 pisze: W przypadku tej tragedii nie był to atak terrorystyczny więc może wystarczy tylko pomnik albo tablica upamiętniająca.
Widzisz, w USA udowodniono, że był to atak terrorystyczny a jakoś nikt się nie awanturował o pomniki, kościoły itp. Powstała tablica zs nazwiskami zabitych i tyle. Fakt, że tablica jest duża, ale trzeba wziąć poprawkę na ilość ofiar.
Poeta2008 pisze:Osobiście w takim przypadku sejm przeniósłbym gdzie indziej.
Uważam że jest to rozwiązanie stosowne biorąc pod uwagę okoliczności.
Czy Ty się próbowałeś posłuchać?! Przenieść Sejm?! Ale jak?! Gdzie?! Może od razu zamienić budynek w sanktuarium poświęcone ofiarom gdzie każdy miałby swój ołtarzyk do którego możnaby się modlić. Co Ty na taki pomysł? Albo jeszcze lepiej, nie stawiać ołtarzy dla ofiar tylko jeden wielki dla Lecha Kaczyńskiego. Bo coś mi się zdaje, że Tobie wcale nie chodzi o WSZYSTKIE ofiary katastrofy. Nie wiem czemu, ale takie mam wrażenie.
fire girl

Re: Walka o Krzyż

Post autor: fire girl »

Mówienie że amerykanie nie sprzeciwiają się budowie meczetu nie jest twierdzeniem do końca prawdziwym.

http://www.wprost.pl/ar/205192/Amerykan ... tow-w-USA/
Zwykli obywatele nie mają w tej sprawie wiele do powiedzenia, mogą jedynie protestować na ulicach tak jak w Polsce protestowali zwolennicy przeniesienia krzyża.

Jak chcą budować pomnik ku czci ofiar katastrofy pod smoleńskiem to niech budują ale nie przed pałacem prezydenckim. Bo nie wszytkie ofiary były pracownikami kancelarii prezydenta, a nawet sejmu czy senatu.
Niech wyłożą pieniądze z własnych kieszeni to wtedy mogą sobie budować ten pomnik.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Walka o Krzyż

Post autor: DanaS »

Moim zdaniem budowa czegokolwiek przed Pałacem jest poronionym pomysłem. Jest tablica i to niech wystarczy. A pomnik niech sobei stanie na jednym z placów Warszawy, która w place obfituje.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Walka o Krzyż

Post autor: IteratorZX81 »

Np. na Placu Trzech Krzyży.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”