Bardzo niepokojący sen , jak przestrzec przed tragedią

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Bardzo niepokojący sen , jak przestrzec przed tragedią

Post autor: ross2 »

Dzis znów powrócił mi sen sprzed roku , jak moja Mama rozmawiała z ciocią o pijanych kierowcach. To ze jezdzi po miejscowosci pirat drogowi.

Odrazu przypomniał mi się o to ten sen z 30 kwietnia 2009.

Był bardzo realistyczny :

Bylam u Cioci na podwórzu i moi młodsi kuzynostwo bawiło się przy domu.

Nagle moja mała kuzynka wpadła pod nadjezdzający samochód i zginęła na miejscu.

Wpadlismy w szok i krzyk .

Pózniej były przygotowania do jej pogrzebu. Pamietam ja w sukieneczcie i w trumiencie.


Po wybudzeniu się strasznie się bałam odrazu napisałam do kuzyna jej brata aby ja pilnowali lecz nie odwazylam się napisac o tym snie.


Dzis gdy przysłuchiwałam się telefonicznej rozmowie ten sen powrócił jak bumerang i moje lęki o mała kluzynkę takze.

Nie wiem, czy opowiedziec mojej Cioci moje niepokoje i moj sen??.


Miałam sny prorocze :) jak się kuzyni mieli rodzic .


oPomyslalam, ze napisze o porade
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Bardzo niepokojący sen , jak przestrzec przed tragedią

Post autor: Dagmara »

Witaj serdecznie ross, dawno Cię nie było :)
Otóż napiszę ci tak, jeśli w głębi siebie czujesz, że musisz porozmawiać o tym snie z ciotką, to zrób to, ale w bardzo delikatny sposób, aby ciocię za bardzo nie wystraszyć, powiedz jej, że miewasz niepokojące sny o kuzynce, które nie dają ci spokoju...
Pamiętaj tylko by nie wywołać nie potrzebnej paniki, czy coś w tym rodzaju, możesz również z ciekawości popytać o dziecko, czy jest wszystko w porządku itd.
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Bardzo niepokojący sen , jak przestrzec przed tragedią

Post autor: ross2 »

Witaj Dagmara tak nie było ,mnie po zajęcia i problemy zze zdrowiem.

Co to tematu to właśnie tak złozyło , że był starszy brat mojej młodszej kuzynki i mu powiedzałam mój niepokój i zeby byli czujni .

Oni wiedzą i przekonali się nieraz że moje sny są nieraz spełniające, jak wcześniej wspomniałam, że przed narodzinami wiedzałam kogo będzie mieć ciocia jakiej płci .
A po snie jak odbierałam poród i miałam noworodka chłopca na rękach
to pózniej okazało się , ze zostałam jego chrzestnomatka kuzynka , Który tak samo wygladał jak w tym snie.

Dlatego nie bagatelizuje moich snów zwłaszcza takich jak ten.

Juz powiedzałam i czuje się spokojniejsza .
Także z tej całej sytuacji dostrzegłam , jak trudno jest reakowac i jak reakowac po takim snie, zeby nie zostac wysmianym lub ignorowanym .

Szczerze to jest drugim mój sen taki bo pierwszy byl niestedy niejasny i po realnych wydarzeniach dowiedzalam się to co mi się snilo tzn nieuratowalam Kubusia bo zbagatelizowalam sen i po fakcje się dowiedzalam, ze rzeczywiscie chlopiec urodzil się ale zmarl. Do tej pory gryzie się ze moglam sen nie ignorowac.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Bardzo niepokojący sen , jak przestrzec przed tragedią

Post autor: Dagmara »

Ale ross, jeśli czujesz, że zawiodłaś w przypadku Kubusia to naprawdę nie masz się za co obwiniać. przecież to nie z Twojej winy chłopczyk zmarł, zapewne w jego przypadku nic nie można było zrobić, nawet gdybyś opowiedziała o swym snie, który miałaś, lub gdybyś go zrozumiała od razu to wątpie czy coś by to zmieniło...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”