UFO - ? - proszę o RZECZOWE podejście do tematu i ANKIETY

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia

Czym jest UFO?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO - ? - proszę o RZECZOWE podejście do tematu i ANKIETY

Post autor: Spooky Fox »

Ej, Darnok, ja też przecież napisałem, że to wszystko, jak dla mnie, jest wyssane z palca ;)

Ja sam mam jedynie dwie teorie spiskowe, w które wierzę. Reszta jest dla mnie zbyt...hmm...hardcore'owa.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: UFO - ? - proszę o RZECZOWE podejście do tematu i ANKIETY

Post autor: ifar15 »

Ja jednak sądzę że UFO to pojazdy obcych istot no bo jak wytłumaczysz porwania i relacje jak ktoś mówi że widział kosmitę w lesie czy widział lądujące UFO a z niego wysiadających obcych. Wszystkich relacji o UFO jest zbyt dużo, są zbyt podobne i pochodzą od zbyt daleko mieszkających i niezależnych od siebie ludzi. Ale mam zamiar udowodnić to czy Ci kosmici istnieją bo ogólnie istnieją ale mi chodzi o tych konkretnych i czym jest UFO bo na pewno istnieje.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: UFO - ? - proszę o RZECZOWE podejście do tematu i ANKIETY

Post autor: IteratorZX81 »

Ja może odniosę się jeszcze do 3 teorii ifara. Moim zdaniem te teorie się uzupełniają, bo teoria 1 nie tłumaczy uprowadzeń. Teoria 2 kilka razy się nie sprawdziła (samoloty B-12, później odtajnione, nie wiem, czy nazwę dobrze podałem). Teoria 3 nie tłumaczy katastrof.

P.S. do ifara. Czym jest ta twoja grupa badawcza gamma? Prowadzisz jakieś badania nad ufo, masz archiwum, czy coś? Szczerze mówiąc, jestem tym zainteresowany, dołączeniem do niej też. Ale to już przez PW, żeby tematu nie zaśmiecać.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: UFO - ? - proszę o RZECZOWE podejście do tematu i ANKIETY

Post autor: ifar15 »

Zgadza się, prowadzimy badania. Statystyki, analizy i przede wszystkim wyprawy badawcze. Za sobą mamy kilka niewielkich wypraw ale na lipiec tego roku kroi się jakaś większa wyprawa. Cieszę się że kolejna osoba się nami interesuje. Zazwyczaj odpowiadam że niepotrzebujemy członków ale wiesz co.... napisz na PW :grin:
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: UFO - ? - proszę o RZECZOWE podejście do tematu i ANKIETY

Post autor: IteratorZX81 »

Napisałem ci na PW, ale żeby to nie był kompletny offtop, to chcę się zapytać, czy ten pomysł z kolportowaną ankietą wśród tzw. zwykłych ludzi upadł, czy jednak coś będzie się działo w tej sprawie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”