! Eksperyment !

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Kratharin
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2006-09-03, 05:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kratharin »

Temat tym razem ja odkopie.
Jako ze programuje i zyje z programowania to moze wyjasnie o co chodzi...
Program uzywa sprzetowego generatora liczb pseudolosowych, czyli wahadlo się wychyla bardziej, kiedy wieksza liczba zostanie wylosowana.
I w sposob podswiadomy wedlug autorow programow mamy wplywac na ten generator liczb pseudolosowych. A te animacje maja to ulatwic.

Oczywiscie zeby to bylo wiarygodne, nalezy naprawde wiele doswiadczen przeprwoadzic i jesli wiekszosc wynikow bedzie pozytywna (znaczna bo powinno byc ponad 70% tak na moj gust:] ) to znaczy ze to dziala.

Podam inny przyklad - probowaliscie kiedys kontrolowac rozszerzenie swoich zrenic ?? Stancie przed lustrem i skupiajcie się na tym, a jesli zauwazycie zmiane to się trzymajcie tego i poglebiajcie ... ja potrafie :]

A jeszcze inny przyklad z doswiadczenia podobnego do tych programow:
Przeprowadzono taki eksperyment:

Jest sobie dzialko elektronowe (takie cos co wysyla elektrony w jednym kierunku - macie to w monitorach i telewizorach). Jest ono umieszczone w obracajacym się cylindrze ( wiecie jak to wyglada pewnie). Ten cylinder ma 4 otwory na wysokoosci tego dzialka.
Kiedy jest wlaczony to przez kazda z dziurek wylatuje mniej wiecej rowno elektronow.
I eksperyment polegal na tym, ze stoi sobie czlowiek i się skupia na tym aby np przez dziurke A przelatywaly elektrony. I co się okazuje ... wedlug calej "klasycznej" nauki nie powinno to miec wplywu - przez kazdy z otworow powinien przelatywac tyle samo elektrowno. Jednak wyniki sa zaskakujace, bo rzeczywiscie wiekszosc elektrownow zaczyna przelatywac przez wybrany otwor. Liczb wam dokladnych nie podam bo nie pamietam.

Pozdrawiam.
Beth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-17, 11:56
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Beth »

też umiem kontrolować żrenice :P
Artur225
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-03-09, 23:26

Re: ! Eksperyment !

Post autor: Artur225 »

Witam, jestem nowy i troszke zielony. Bawiłem się tym wahadełkiem, co prawda wynik miałem niezły bo 33. Ale waszym zdaniem to może działać poprawnie?
pera
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-21, 14:03
Lokalizacja: Podlasie/Sokółka

Re: ! Eksperyment !

Post autor: pera »

No nie wiem co o tym myśleć jak to może działać przez monitor, ale mój wynik to chyba -35 bo chciałem by się całkowicie zatrzymało.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: ! Eksperyment !

Post autor: Dagmara »

Zwykła ściema nic więcej, wyszłam z pokoju do kuchni, a ono samo się kręciło i punkty nabijało :D
Ja tam wole w realu tego typu zabawy ;)
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: ! Eksperyment !

Post autor: Kryptozoolog »

Nie bądzcie naiwni jak dzieci... To totalna ściema.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”