Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal

Post autor: Arek »

Podaj dokładną sekundę w którym miejscu na filmiku coś się pojawia bo w tych 10 minutach to trudno wyczaić cokolwiek.
Dołączam się, proszę nie tylko sekundę ale i miejsce gdzie trzeba patrzeć.
Nie jestem sceptycznie do zjawiska duchów nastawiony , ale tutaj trzeba chyba całkiem dokładnie patrzeć.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Shira
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-07-04, 16:16

Re: Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal

Post autor: Shira »

Wiem, że temat stary ale chciałam powiedzieć, że byliśmy tam niedawno.
Jedyne co straszy w tym domu to syf... który tam jest. Nie ma tam nic dziwnego... zrobiliśmy setki zdjęć i na jednym wyszły orby (albo coś co można do nich przyrównać)... ale to nie dowód na to, że tam straszy... miejska legenda... nic więcej...

heh
a jak ktoś wierzy w nawiedzenie tego domu polecam blog kogoś, jakby to ująć też wierzącego, że coś tam jest (albo było) http://pandb.bloog.pl/?ticaid=6ec06
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal

Post autor: katerinajozwiak »

A mnie zastanawia jedna z pierwszych uwag autora, pomimo że to było już dość dawno, to mam pytanie kim u diabla jest Derek AHOLA ?? Znam Dereka Acorah, ale o Aholi nie slyszalam. To nie tak że lapie ludzi za słowa albo literówki ale jak już się o kimś pisze to wypadaloby chociaż podać poprawnie jego nazwisko, żeby ludzie nie glupieli szukając teraz medium Dereka Aholi.
Wiem że to offtop ale po prostu nie moglam się powstrzymać.
krikus

Re: Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal

Post autor: krikus »

Ten łowca duchów to jakiś mitoman. ;D
Romania
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-04, 15:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal

Post autor: Romania »

1 łowca duchów pisze:Witam Wszystkich użytkowników bardzo gorąco i pozdrawiam .
Długo się nie odzywałem miałem dużo pracy ale zgodnie z obietnicą zamieszczam linka do video z nawiedzonego domu w Krakowie . Jutro wrzucę 2 go linka już z anomaliami jakie można było zobaczyć po zrobionej analizie wideo .

Zapraszam

Obejrzałam ten film i według mnie przez cały film, gdy Ty spacerowałeś po budynku chodził za Tobą (w odległości kilku metrów) jakiś zaniepokojony duch i bacznie Cię obserwował. Poza tym było tam chyba parę innych duszków, chyba jego rodzina. Wydaje mi się, ze ten duch porostu chce bronić swojej posiadłości, być może zginął gdy mu ją chciano odebrać. Dlatego też, póki ktoś spaceruje i tylko filmuje to nic się nie dzieje. On sobie chodzi za człowiekiem i obserwuje, ale jakbyś tam się rozłożył z kanapką, śpiworem albo krzesłem na dłuższy czas wkurzyłby się i pokazał Ci gdzie Twoje miejsce - czyli za drzwiami.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”