wątpliwości

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
BiadaMi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-11, 16:06

wątpliwości

Post autor: BiadaMi »

Na początek chciałam się przywitać, bo jestem tu pierwszy raz :)
Chciałam opowiedzieć to, co przytrafiło mi się dzisiejszego ranka i co do czego mam wątpliwości...
LD i OOBE interesuje się od jakiegoś czasu, świadome sny doświadczyłam kilka razy, ale chciałam spróbować również OOBE (choć po przejrzeniu różnych źródeł zauważyłam, że dużo osób mówi, że LD i OOBE to dokładnie to samo, ja jednak póki co myślę, że to odmienne zjawiska i tego się będę trzymała).
Raz w życiu - kilka dni temu - miałam paraliż przysenny, troszkę mnie to przestraszyło, ale nie było tak źle jak pisali na forach itd. Dzisiaj nad ranem się przebudziłam i stwierdziłam, że to dobra okazja na spróbowanie wyjścia. Leże... leże... próbuje technik opisanych w internecie i książkach... i nic. W końcu trochę rozdrażniona pomyślałam, że może innym razem i po chwili zasnęłam. Potem pamiętam, że miałam sen, że otwierałam jakieś paczki i jak otworzyłam już ostatnią to nagle sen się urwał i usłyszałam świst w środku głowy i od razu pomyślałam "o ku*** pewnie znów paraliż" (bo podobnie się zaczął ten mój pierwszy), ale potem w głowie usłyszałam słowa "wiesz...wiesz...wiesz..." (albo wierz... wierz... wierz... - trudno rozpoznać te dwa słowa jak są wypowiadane) i poczułam unoszenie stóp. Ucieszyłam się, ale zbiło mnie z tropu to, że stopy idą pierwsze i w tym momencie poczułam delikatnie unoszenie rąk, ale nadal nogi były wyżej i wtedy pomyślałam, że starczy (nie widziało mi się unoszenie do góry nogami) i poczułam delikatne opadanie i po chwili otworzyłam oczy i koniec.
Nie mam pojęcia czy to była jakaś namiastka OOBE, ale i tak mi się podobało :grin:
BiadaMi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-11, 16:06

Re: wątpliwości

Post autor: BiadaMi »

Ze środka głowy.
Czemu?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: wątpliwości

Post autor: Ruskof »

Po to zeby dokladniej wiedziec jak to wyjasnic
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”