Ćwiczenia telekinezy..

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
zblazowany

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: zblazowany »

Nie sugerujcie się filmami z youtuba i nie marzcie że po wielu latach cwiczeń bedziecie przesuwać papierki czy inne przedmioty.

Bo ci ludzie to robią innymi metodami. To jest troche tak jakby ćwiczyć machanie rekami przez 10 lat i mysleć że jeśli się bedzie wystarczająco szybko machac to się pofrunie jak ptak
verde2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-04-18, 22:17

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: verde2 »

ja tu w tym temacie telekinezy siedzę od dawna a powiem jeszcze wyrobiłem u siebie kontrole nad wiatrem nie wiem jakim cudem się to stało porostu jest narazi mogę niewiele takie rzeczy jak mały huragan
Awatar użytkownika
FearTheReaper
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2010-04-07, 19:01
Lokalizacja: Obywatel Wszechświata
Komentarze: 8

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: FearTheReaper »

verde2 pisze:ja tu w tym temacie telekinezy siedzę od dawna a powiem jeszcze wyrobiłem u siebie kontrole nad wiatrem nie wiem jakim cudem się to stało porostu jest narazi mogę niewiele takie rzeczy jak mały huragan
Ja spontanicznie wywoływałem burze, susze i grady w całej Polsce. Kwestia odpowiedniego stanu umysłu, wzburzenia wewnętrznego, ale bardzo trudno świadomie załapać taki stan. Sam próbowałem i nic, rzadko, lub ze słabym skutkiem, a podświadomie prawie zawsze. Psychicznie sabotowałem rząd platformersów, blokowałem ich umysły, robiłem tak by czuli się jak najgorzej i nic nie zdążyli sensownego wyrządzić/nadmiernie zaszkodzić. Pomijam tu takie rzeczy jak klątwy zbiorowe i pokoleniowe, bo to też miewało miejsce. Gdy po upadku rządu PiS-u przedostałem się na raz do umysłów tylu ludzi jednocześnie poczułem się prawie tak, jak jakiś polski Rasputin.
verde2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-04-18, 22:17

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: verde2 »

na początku gdy mi się to działo to było jak miałem 14 lal miałem bardzo wrażliwy dotyk tak że czułem nierówności na 1 włosie albo czułem swoje kości z początku to było bolesne palce mnie bolały od tego potem potem przestało po jakimś roku zacząłem widzieć jasne plamy a gdy się bardziej skupie to widzę taki pierścienie wyglądało to tak jakbym widział atomy a teraz o wiele łatwiej mi poruszać runicznymi rzeczami i kontrolować wiatr
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Spooky Fox »

Czułeś nierówności na swoim włosie? W jaki sposób to czułeś? Nerwami? Unerwione włosy?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”