Ćwiczenia telekinezy..

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Sasha »

nie dogryzaj mi... ja tylko nie wiem o co ci chodzi ... dla ciebie to strata czasu a ja i tak tracę czas na bezmyślnym patrzeniu się w sufit więc nic nie mam do stracenia :P
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Sasha »

wiesz co zagiąłeś mnie teraz... "Potter"? Magia nie wiele wspólnego ma z ezoteryką powinieneś to wiedzieć, a ja nie mam zamiaru dopiero w wieku 50 lat zacząć ćwiczenia bo wtedy nic nie osiągnę bo nie zdążę ponieważ zdaje sobie sprawę z tego że może to potrwać długie lata ... i nie, nie potrafię żyć tylko po prostu mam dużo wolnego czasu ...
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re:

Post autor: Sasha »

Czarny000 pisze:Witam. Juz od paru dniu interesuje się telekineza , i lekko przesowam wykalaczke :P
http://www.psipogbb.net/pb2/viewtopic.php?p=29381&
zajrzyjcie moze to wam pomoze , mi pomoglo uwierzyc ze telekineza istnieje :)
już kiedyś trafiłam na te stronkę :P i ćwiczyłam przez tydzień z kartami i właściwie to parę razy zostały mi dwie karty :P i zawsze wybierałam tą która miała zostać wkurzałam się niesamowicie w tedy, a potem zaczęło mi się udawać aby as pik został mi w ręce, ale zawsze mówiłam sobie że jest to na pewno przypadek i nic więcej :P w końcu matematycznie również można obliczyć moje szanse na to... no i przestałam a teraz muszę od początku bo znów za pierwszym razem wyciągam tego asa :P
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Sasha »

Voozie pisze:
wiesz co zagiąłeś mnie teraz... "Potter"?

Chodziło mi o to, że powinniście nauczyć się rozróżniać fikcję literacką od faktów.
Odróżniam to ... skąd pomysł że nie?
Voozie pisze:
Magia nie wiele wspólnego ma z ezoteryką powinieneś to wiedzieć

Powinienem, a nie wiem. Magia ma więcej wspólnego z ezoteryką niż ty kiedykolwiek zrozumiesz. Poza tym jak możesz wypowiadać się na temat, o którym nie masz pojęcia?
magia to pradawna sztuka korzystania z pomocy duchów, aniołów, lub demonów, niematerialnych bytów, a ezoteryka jest to siła umysłu
Voozie pisze:
a ja nie mam zamiaru dopiero w wieku 50 lat zacząć ćwiczenia bo wtedy nic nie osiągnę bo nie zdążę ponieważ zdaje sobie sprawę z tego że może to potrwać długie lata ...

Jak zaczniesz od telekinezy, to wyjdzie na to samo. Zacznij od medytacji i stymulowania czakr, ile razy mam to powtarzać? W ogóle co chcesz osiągnąć? Jeżeli zainteresowało Cię tylko dla tego, że będziesz mogła wypełnić czas wolny, to lepiej zamów prenumeratę Bravo Girl albo Kaczora Donalda.
sory ale ja takich bzdur nie czytam i tobie radze rónież odłożyć te lektury jak bravo girl czy kaczor donald to robi z mózgu sieke
Voozie pisze:
i nie, nie potrafię żyć tylko po prostu mam dużo wolnego czasu ...
"Mądrzy ludzie nigdy się nie nudzą."

P.S. Naucz się edytować posty a nie pisz jednego pod drugim, bo strasznie zaśmiecasz forum. =='
nie jestem mądra... czy kiedyś stwierdziłam że jestem inteligentna? Co więcej wiem że nic nie wiem ... ja przybyłam tu dowiedzieć się konkretnej rzeczy a ty na mnie ciągle naskakujesz, to że napisałam iż jestem w ezoteryce nowicjuszem nie oznacza że możesz do mnie tak pisać zastanów się za nim coś napiszesz proszę
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Sasha »

czyli od czego od medytowania? nigdy nie moge usiedzieć ... nie moge się skupić a raz jak mi się udało to 30 min (to najwięcej czasu ile potrafiłam na to poświęcić i tylko raz się tak zdarzyło) po tych 30 min czułam się jak naćpana i nie jestem pewna czy to było pozytywne uczucie... nie wyszłam po za stadium alfa :(
mojej koleżance się udało przymnie to zrobić wejść w głębokie stadium medytacji ... zaczęła krzyczeć i dostałą jakiegoś ataku podczas medytacji, jak ją wybudziłam to ona nic nie pamiętała, najadłam się przy to strachu :P medytacja wyzwala to co ukrywamy więc ona wcale nie jest taka bezpieczna :?
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Sasha »

Ona chce oobe i udaje jej się :P tyle że musze ją sprowadzać z powrotem bo nie umie sama :P jak narazie
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Sasha »

W snach to ja zabijam ludzi... :) i nie mam czasu na nic innego bo to właśnie lubie
Sasha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-07-12, 22:04

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Sasha »

a ty znowu na mnie skaczesz wiedziałam że są krzesła i taborety ale żeby klamki ... :O
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Fluxres »

Sasha zapraszam do Cięzkowic zrobie ci terapię i zobaczymy czy tak lubisz zabijać. Dorwiemy jakiegoś kolesia i bedziemy go lać, aż nie będzie miał siły stać. Posłuchasz jak płacze i błaga żeby przestać i pewnie ci się odechcę takich akcji.
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Reffus »

a co powiesz o tym ?? co do sceny z lewitacja to sam wiem żę to iluzja, ale ta telekineza wygląda dość realistycznie.
zblazowany

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: zblazowany »

Ta telekineza nie wygląda realistycznie, bo to jest trik taki sam jak ten z latającym banknotem i kartą. Numer ze składającym się banknotem jest stary jak świat.
A co do gellera, to przykro mi ale on jest normalnym oszustem, tyle że to oszukiwanie mu dość dobrze idzie. na youtube można znaleźć filmiki na których widać jak normalnie wygina rękami klucz a potem już wygięty pociera palcem i udaje że wygiął go siłą umysłu. Mnóstwo razy gellerowi nie udawały się te triki.
BadFate
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-02, 02:21
Lokalizacja: Z zagranicy
Komentarze: 3

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: BadFate »

Hmm co do tej wydaje mi się "zbednej" dyskusji jaka tu powstala na temat Telekinezy, absolutnie popieram Voozie, Sasha skaczac do treningu/studiowania tej umiejetnosci bez ogarniecia PODSTAW, jak energia i medytacja, zachowujesz się jak bys chciala zapisujac się na treningi karate w pierwszy dzien dostac czarny pas lub gdybys chciala budowac dom bez fundamentu, to jest po prostu w 99,99999% NIE REALNE i bedziesz marnowac tylko swoj cenny czas ktorego jak stwierdzilas sama nie masz zbyt wiele :) Chcesz cos osiagnac, zrob to ciezka praca, nie licz na cud tylko po prostu licz na siebie. Medytacja to praca nad SAMYM SOBA, uczy jak panowac nad emocjami i jak nie dac się poniesc przez nie, jesli nie masz do niej cierpliwosci to do czego bedziesz ja miec? Po prostu podstaw nie da się ominac, jesli nie bedziesz chciala zmienic zdania zmien zainteresowanie, mimo wszystko mam nadzieje ze zrozumiesz:) Pozdrawiam cieplo, Bad
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Ćwiczenia telekinezy..

Post autor: Ruskof »

Sasha powiem ci jedno-Tacy jak ty,ze za wszelka cene chca to osiagnac a nie wiesz duzo o tym,po prostu nic nie wyjdzie.Myslisz ze jeszcze ja jakos za przeproszeniem gowniarz zabieralbym się za takie zajecia?Kiedys owszem chcialem,ale pomyslalem ze jak chce zeby mis ei cos udalo,to musze poznac inne szczegoly tego,a nie same sztuczki.Trudno jest mi odpowiednio medytowac,ale probuje się chociaz tego nauczyc,zanim zabiore się za chec poruszania jakims papierkiem czy innym przedmiotem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”