Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: FaKtoMaaN »

ciężko powiedzieć;p ostatnio nic mi się kurde nie śni.. ale ostatni sen jaki pamiętam to taki gdzie się ścigałem wózkami widłowymi w pracy z kolegą xD a najfajniejsze to jest ze 2 dni po tym śnie, sen zamienił się w realia xD xD!!
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Tej nocy snilo mi się ze na polu bylem z jakas piekna pielegniarka (nie wiem czemu akurat tak),byla moja dziewczyna,a ja bylem dorosly juz.Mowilismy o seksie (zeby nikt nie mowil ze jestem zboczony :)),i zaczalem jej zdejmowac rajstopy (te ktore pielegniarki maja)a ona wtedy zaczela odpruwac biala sukienke z jakims napisem,i byla w samych majtkach (czy miala biust to juz nie pamietam) a z tych majtek cos zwisalo,chyba to co "laczylo" jej rajstopy z majtkami.Pozniej krajobraz się zmienil (tego tez nie wiem czemu i się zorietowalem po jakis 2/3 sekundach we snie),podeszla do mnie,usiadla,i zaczela mnie calowac.Urwal mi się ciag dalszy,az pamietalem bialy plyn na czlonku (mam nadzieje ze nie musze tlumaczyc co to bylo),bo tym się obudzilem ze wzwodem.
Z reszta codziennie mam podobne sny od kilku miesiecy...Przepraszam jesli kogos urazilem trescia tekstu :)
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Zaara »

Layla...ja też bym nie zasnęła...ale chyba przez cały tydzień!

Co do mnie - pewne wpływy ostatniej mody na wampiry chyba...xD Oto mój sen:

Podchodzę ze znajomą do wiaduktu, ale wiem, że nie powinnam przechodzić, bo jest na nim niebezpiecznie. Jednak wchodzę...i widzę zgraję zombie xD Biegnę co sił w nogach i mijam ich wszystkich, aż przed samym zejściem się potykam i jakiś mnie gryzie w ramię. Nagle podchodzi mężczyzna, podnosi mnie i stawia na barierce przy końcu wiaduktu, sam znika.

Odbijam się od barierki i lecę. Nie do końca lecę, ale jest to strasznie długi i wysoki skok, przez pewien czas widzę sporą część miasta z góry. Wpadam na balkon, gdzie jakiś dziadek czyta sobie gazetkę i wrzeszczy, żebym uważała, jak latam xD Wiem już, że wszyscy w mieście są wampirami (ja też) poza większością starszych ludzi, którzy chodzą wystraszeni po mieście i nie wiedzą, co się dzieje.

Wchodzę do mieszkania moich dziadków, które nagle jest ogromną willą z pięterkiem i w ogóle. Tam jest moja nowa rodzina. Wchodzę do pokoju, gdzie straszliwie śmierdzi krwią. Na łóżku siedzą dwie koleśki całe we krwi, pościel też jest cała zakrwawiona. Witają się ze mną, ale wybiegam z pokoju. Łapie mnie gościu, który mnie uratował na wiadukcie i mówi, że muszę się do tego przyzwyczaić. Przez okna widać przerażonych starszych ludzi.

Nagle ktoś podnosi alarm - napadają na nas inne wampiry...które w zasadzie nie są do końca wampirami. Próbują wejść, wsadzają łapy przez szyby, rzucają w nas srebrnymi nożykami. Zaczynam iść nisko przy podłodze, żeby mnie nie zauważyli, ale strzały są ciągle blisko mnie, przypominam sobie, że przecież oni widzą ciepłotę ciała.

Nagle wychodzę od siebie z domu do szkoły i spotykam znajomych. Mówię im, że potrzebujemy pomocy, bo inaczej wszyscy zginiemy. Idziemy ściągnąć pomoc i naradzić się do chatki w lesie, w której nie wiadomo skąd mieszka mój kolega. Jako jeden z bardzo niewielu nie jest wampirem, więc nic mu nie grozi. Jednak bardzo chce pomóc i prosi, żebym go ugryzła. Zaczynam wbijać mu zęby w przedramię, ale mówię, że nie mam wystarczająco siły.

Budzik dzwoni i koniec snu :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Ja ostatnio miałem kolejny sen z kategorii durnych, choć ten przynajmniej był mniej chory... ;p
Siedzę sobie w wannie z jakąś całkiem ładną dziewczyną - szczuplutka, czarne długie włosy, piękne czarne oczy... co ciekawe mimo iż w wannie była gorąca woda, to oboje siedzieliśmy w ubraniach. Po chwili zaczęliśmy się pluskać i bawić jak małe dzieciaczki, w końcu po jakimś czasie postanowiłem się do niej zbliżyć... i tu wielkie zdziwko, skutkująca po przebudzeniu dziwnymi atakami śmiechu - dziewczyna odepchnęła mnie nogą i spojrzała na mnie jak spod byka, mówiąc "nie wejdziesz we mnie!" :shock: :oops: :lol:
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Dzis snilo mi się ze na fali (basen w chorzowie) bylem z kumplami w srodku lata i bawilismy się w zdejmowanie dziewczynom stroj kapielowy.Kumpel wpadl (nieudalo mu się) a dziewczyny chlopak byl takim pakersem,ze zlapal mojego kumpla i normalnie mu przywalal,az ryczal...Jak go zostawil to zaraz się podniosl jakby nic nie bylo,wtedy poszlismy do szatni się zmienic zeby pojsc na tauzen jeszcze poszperac na domofonach.Zanim to mielismy zrobic,poszlem z kumplem polozyc plecak w domu,i tutaj się dobro zaczelo :)
Weszlem do lazienki a w niej byla moja byla nago,ale nie zwracalem uwagi na nia,i zaczalem zapelniac wanne.Wsiadlem,a ona gdzies się podziala.Zamknalem oczy i poszlem pod wode,a gdy wyszlem ujarzem ja siedzaca na boku wanny.Zaczelismy dialog prowadzic.
-heeeeej (moja byla zawsze dlugo to wymawiala :D )
-siema,co robisz tu?
-tak se przyszlam do ciebie,co slychac?
-dobrze,ale jestem wyczerpany.pojdz do mojego pokoju,zaraz przyjde.
-nie,ja w innej sprawie.chcialam ci powiedziec ze...
-(przerwalem jej) mozesz mi teraz się mowic,tylko jak wyjde?i kto ci do h*ja pozwala wchodzic mi gdy się myje?
-ale (cos zaczela gadac ale nie pamietam,za to wtedy niezle się wpatrzalem w jej kulisty tylek :mrgreen: )

Po tym weszla do wanny,byla po mojej prawej stronie i się do klaty przycisnela.Tak z dobre pare minut lezelismy w wodzie,az jej powiedzialem ze dosc się nasiedzialem,a rece mi juz woda przesiaknely.Powiedziala cos w stylu:

-czekaj kotus,przeciez nie chcesz zeby twoja babcia zlapala nas na goracym uczynku?przeciez mowilam ci ze ci zrobie niespodzianke...

Polozyla się tyle na mnie,rozszerzyla nogi i zaczelo się ( :sex2: ).
Pozniej jak zwykle po uczynieniu 'dobrze' budze się,spocony.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Kryptozoolog »

To oznacza że podczas snu twoja ręka była wiesz gdzie (już nie prowokuję modów) i że lubisz pływać na basenie :sylwester:
Proste, od szukania ukrytych znaczeń są te wróżki w telewizji co chcą 10000 za SmSa i fałszywą wróżbę, albo wypowiedzianą tak że obojętnie czy się spełni czy nie będziemy w nią wierzyć np. ''Jutro zjesz śniadanie'' :lol:
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Tak jest,ale dzisiaj to samo bylo.

Chodzilem se po lasku ktory jest obok pogorii i prowadzi na golonog (dzielnica dabrowy gorniczej) i postanowilem ze zawroce.Gdy wracalem,zachcialo mi się lac wiec poszlem w krzaki i się zwyczajnie wylalem.Poszlem dalej,i wyskoczyla jakas naga laska z panelem na ktorym cos bylo napisane.Miala jakies 17/18 lat,dlugie rude wlosy,ale superbomba byla.Chodzilem z nia dalej,rozmawialismy o czyms ale nie pamietam o czym,gdy przyszlismy do domku ktory ciotka i wujek wynajeli na pogorie,zaczelo się to co zwykle.Najpierw usiadla na lozku z palcem wskazujacym w buzi,z takim usmiechem jakby się przygotowywala,wtedy powiedzialem:

-Ku*wa,tylko nie znow to!
-O co ci chodzi?
-Jak to o co,czemu akurat mnie zaczepiasz z twoja glupota?
-To jest glupota?Chodz tu kociaczku,nie wstydz się.
-Nie wstydze się (zorientowalem się ze ciasto się piecze w piecu),ale moja ciotka moze w kazdej chwili przyjsc zajrzec do pieca.
-A co się dzieje?
-Ciasto się piecze.
-Przeciez swiat się nie wali,wlaz pod kolderke i zrob mi to jak najelepiej to potrafisz.
-Ku*wa,co?
-No to (rozszezyla nogi i pokazala pochwe),nie wiesz co się z tym robi?
-Jestem 5 letnim dzieckiem czy co?wiem co się robi ale to nie pora i miejsce.
-Ale przeciez jestem tak napalona ze musisz mi to zrobic!I zobacz jakie mam piekne zderzaki (macala swe cycki)
-Hmm,moja kuzyn ma 18 lat,czyli mniej wiecej twoj wiek.Pojdz i znim se takie cos rob.
-(Cos pieprzyla ale nie pamietam juz)I to ty mnie obchodzisz a nie twoj kuzyn

Poszlem do lozka i zaczelo się.Tak to lizalem ze myslalem ze zaraz glowe w to wsadze.Pozniej kazala mi zmienic i przeszlo na normalny.Rano?To co zawsze jest gdy się budze :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Ostatnio miałam ciekawy sen:
Otóż, śniło mi się, że stoję
w swoim pokoju było ciemno, miałam świadomość tego, że moje ciało leży obok na łóżku.
Weszłam na łóżko bardzo ostrożnie i zobaczyłam jak z jego końca wyłania się jakaś
czarna, jakby spalona ręka z długimi paznokciami, z mojej strony nie było żadnej reakcji, siedziałam
i tylko patrzyłam.
Wszystko trwało jakby w zwolnionym tempie, ręka delikatnie złapała za kołdrę i zaczęła ją ze mnie ściągać.
Przez sen poczułam zimno, kiedy się obudziłam miałam do połowy ściągniętą z siebie kołdrę.

Oczywiście ja nie dopatruje się w tym, żadnych zmor itd. ale ciekawe doznanie, tyle że jak się obudziłam to byłam wściekła jak osa :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

I jak,ukasilas tego co to zrobil? (zart :mrgreen: )
Nie pamietam mojego snu z tej nocy,byc moze na szczescie :)
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: ross2 »

Chce się podzielic się moim snem z pod koniec lipca 2009 .

Byłam w ogrodzie i siedzac w nim naglę usłyszałam ludzkie głosy wołające o pomoc. Rozglądałam się wokół , gdzie Ci ludzie wołają . W końcu zlokalizowałam ich żródło, ono dobiegało spod ziemi. Głosy przeplatywały się męskie, wraz z zenskimi. Niewiedzałam jak im pomóc zaczęłam rozglądac się za łopatą . Pod koniec snu zaczęła mnie jakaś siła wciągac w dół . Walcząc z nią obudziłam się zmęczeniem. Po dobrym wybudzeniu i przez chwilę słyszałam jeszcze błagające wołanie o pomoc.

Ten sen bardzo mnie zastanawiał , az w koncu napisałam 3 pazdziernika to Kapłana , przez cały ten czas coś mi mówiło , ze to mogły byc dusze w czysciu, lecz do końca nie byłam pewna i czekałam na wiadomosc od zakonnika.
Dostałam ją 3 pażdziernika 2009 i w niej zawarte było to:

"Nie wiem co to za głosy mogły być, ale czasem nasza własna intuicja
nam to podpowiada. Jeśli więc masz przeświadczenie, że mogły to być
dusze w czyśćcu, to na pewno warto wspomnieć o tych osobach w swojej
modlitwie. Wielu świętych miało bardzo wyraźne manifestacje takich
osób i po modlitwie za nie one odchodziły uspokojone (np. św.
Faustyna). Może więc warto się za nie pomodlić? Może to im własnie
jest teraz potrzebne?"

Od 3 pazdziernika zaczęłam się modlić za tych ludzi zze snu błagających o pomoc spod ziemi.
Druga czesc w dziale duchy.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

No i następna zboczona wizja senna. Ja nie wiem... :P
Siedzę se na uniwersytecie. Takie tam zad*pie w ciemnych zaułkach sosnowieckiej Pogoni. Siedzę na korytarzu, wokół mnie ani żywej duszy. Wtem zjawiła się koleżanka z gimnazjum, z którą się prawie sześć lat nie widziałem. Urocza, wysoka blondi :P Takie tam powitanko a'la cześć stary/stara, kopę lat. I usiedliśmy na ławce. Zaczęliśmy rozmawiać. Chwilę później się położyliśmy, przyczem ona była na górze. Następną chwilę później zaczęliśmy się całować. Jeszcze jedną chwilę później spostrzegłem, że oboje jesteśmy nadzy...
Robiło się coraz ciekawiej... i sen się skończył <beczy> ;(
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Mi dzisiaj zadne zboczki juz się nie snily :)
Wlasciwie to malo pamietam,ale napisze to co zapamietalem.
Bylem w tybecie z szopenem i grucha,palilismy skrety,ciagle wrzucalismy jakies patyki to ognia (nie wiem skad się wzial,nagle się zapalil),az jakis dziad z psem przchodzil niedaleko tybetu i się spytal co my wyprawiamy.Spieprzylismy tam gdzie pieprz rosnie,a pies tego dziada szczekal na nami,czyli zdradzal to gdzie jestemy.Ja bylem za murkiem i powietrza nabieralem,az mnie dziad za "szmaty" wzial i zaczal cos ryczec.Wtedy szopen od tylu mu czyms wy**bal i dziad padl,a jego pies zaczal za mna gonic az się na smietniku uratowalem.Pozniej ide do pawilonu z szopenem i grucha i cole,i ten dziad byl w spozywczym.Tak spieprzalismy ze ledwo oddychalem.Pozniej nie pamietam co bylo :(
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Ja dzisiejszej nocy miałam dziwaczny sen,
śniło mi się, że na Polskę najechali kosmici :zdziw: i, ludzie robili zapasy w sklepach
i szybko uciekali do schronów.
Ja ze swoim znajomym, również robiliśmy zapasy, mieliśmy gdzieś razem pojechać i się ukryć.
Najbardziej to został mi w pamięci z całego snu potężny statek kosmiczny, wyłaniający się z czerwonych chmur.
Pierwszy raz miałam sen z Ufo...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Zawsze gdy jestem chory (tak jak teraz) mam bardzo ale to bardzo dziwne sny.Raczej paranoiczne,zwariowane,ale taki nigdy mi się nie przysnil.
Jechalem tramwajem nr11 od mijanki w swietochlowicach,jechalem do kafejki na opolska.Jade,jade,narazie wszystko w porzadku,tyle ze kilka przystankow w chorzowie omijanych jest.Zatrzymuje się na rynku,ladna panienka zdaje się wchodzi do tramwaju.Fajne zgrabne nogi,ale gdy się odwrocila maila r*j jakies 60 latki.Zal mi się zrobilo.Tramwaj jedzie dalej,dociera na tysiaclecie gdzie moja babcia mieszka,nie zatrzymuje się nigdzie.Jakos w mgnienie oka dojechal do SCC (Silesia City Center),pod spodek i wjechal na prosta na konfartego.Z poczatku wszystko normalne bylo.Wysiadlem na 3-go maja,i ujrzalem tymrazem prawdziwa jakze piekna panienke,podobna troche do angelina jolie byla,zdjeja czarna (modna jakas) sukienke,i byla w stroju (chyba kapielowym,nie pamietam dokladnie).Nic nie mowilismy do siebie.Rozgladam się wokol mnie...I szok ku*wa!!Wszyscy uprawiaja seks!Nawet w windach w skarbku ktore sa na zewnatrz!!Doslownie wszyscy.Wiec biore się za nia,raz od tylu,raz od przodu,czasami na boku,i tak w nieskonczonosc.W pewnym momencie krzyknalem w snie "Ja pier*ole gdzie ja jestem?Rucham i rucham..." slyszle odglosy od tych wszystkich ludzi (achh,och itp...) az się wkur*ilem na maksa na krzyczalem w snie "Kur*a mac chce wyjsc z tad" i budze się caly spocony,koldra na podlodze,oczywiscie z pewnym dodatkiem gdzies :mrgreen:
Usunięto użytkownika 4580

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

Ja (chyba) miałem sen śniło mi się że mam paraliż senny,ale może to nie był sen?
Czułem zimno trząsłem się nie mogłem się ruszyć jednak nie czułem strachu, widziałem tylko środek pokoju a ja się ruszać nie mogłem... chcąc ulec paraliżowi i korzystać z wizualizacji jakich się wcześniej dowiedziałem po pewnym czasie paraliż ustał (obudziłem się?) widząc to samo miejsce... może wy mi jakoś to pomożecie wytłumaczyć?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Cóż, tak jak pisałam w tym temacie http://www.paranormalium.pl/swiat-snow/ ... t5950.html
paraliż senny u każdego występuje inaczej.
Trudno mi stwierdzić, czy w Twoim przypadku wystąpił paraliż, czy po prostu miałeś taki dziwaczny sen...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Dzis mialem sen w ktorym bylem nad baltykiem w kumpela (taka goska),bylo upalnie,wygladalo ze w lecie to bylo,pelno ludzi bylo,lezelismy na jednym reczniku z goframi ktore wczesniej kupilem.Wciela gofra przede mna,wziela "kaczke" ktora nadmuchalem i poszla do baltyku.Niedlugo potem tez poszlem do wody,zajelo mi pare sekund zanim ja znalazlem,gdy juz ja dostrzeglem,zaczalem plynac w jej kierunku.Ta kaczka zamienila się na deske (taka deske z ktorej na pogorii do wody skakalem z kookensem i ewa) wiec robilismy ten sam system-Gdy jeden z deski skacze do wody,drugi trzyma deche.Tak skaczemy i skaczemy.W pewnym momencie gdy skoczyla do wody,i wplynela na powerzchnie,wyplynela toz obok mnie.Popatrzylismy na siebie,serce zaczelo bic na 200/godzine (ironicznie),zaczelismy się do siebie usmiechac i się w koncu zaczelismy calowac.Pare sekund to trwalo,pamietam ze pierwszy przestalem.Otworzyla oczy,i zaczela cos szptac do ucha (nic nie pamietam z tego).pozniej weszla i polozyla się na desce,ja z tylu w wodzie popedzalem deske patrzac się non stop najej rozszerzony krok (miala janso zielone kapielowki,niezle ukszaltowany tylek a na dodatek superowo nogi byly upozycjonowane),tak się patrzylem i patrzylem plynac,az zorientowalem się ze na brzeg juz doplynalem jak noga w mokry piasek poszla.Nikogo juz nie bylo,dokladnie jakby pozniejsze wydarzenie bylo przez wszystkich przewidziane.Deska byla na ladzie,a goska nadal lezala na niej (w tak pieknej pozycji :mrgreen: ),mowilem ze juz jestesmy,poprosila mnie zebym ja zaniosl na reczniki,wiec wzialem ja na rece,po drodze "powiedziala" cos w stylu "pss",spogldnalem na nia i mnie pocalowala.

-Zrobimy wiecej jak bedziemy juz na recznikach.
-Nie ma sprawy slodziaku.
-Jestem ruskfo a nie slodziak,albo swierk jak juz.
-Ale ja cie nazywam slodziak
-niech ci bedzie

Dotarlismy do recznikow,zaczelismy się opalac,i podobnie jak w filmach spogladnelismy na siebie.Wtedy poszla na moj recznik,dala glowa na mojej rece i tak chyba z 20 sekund lezelismy,az zaczelismy się calowac.To juz dluzej trwalo,stopniowo się rozbierala,az byla...wiecie jak.Bylismy obydwa nadzy,polozyla się na mnie i się zaczelo.Tym razem jakos wkurzony z tego powodu nie bylem,zawsze z goska mielismy sympatie do siebie.Po tym znow zaczelismy się calowac i calowac...W pewnym momencie tak to realistyczne bylo ze myslalem ze to naprawde się dzialo,zlapalem ja za posladki i się obudzilem.Szkoda mi się zrobilo,ale nigdy taki zadowolony z wlasnego snu nie bylem :diabel:
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: ross2 »

Ty to masz sen.

Ja opisze mój dwie nocy temu mi się sniło:

Zadzwoniłam do rodziców mojego szwagra , odebrał jego siostrzenieć , który odpowiedzał, ze zaraz poda do telefonu Babcię bo chce zze mna rozmawiac . Po jego głosie nastała w słuchawce długa cisza . Nie doczekałam się na jej głos przez telefon.
Wybudziłam się i po dwóch dniach opowiedzałam Mamie o tym snie , a ona mi doradziła, zebym się pomodliła zza nią.
Teraz mnie zastanawia to , że może chciała coś powiedzieć a nie mogła.
Ta Mama szwagra od póltora roku nie żyje. zmarła w maju 2008 .
W dziale duchy tez opisałam sytuację . Znów się powtórzyło najpierw sen, a potem wydarzenie.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Ross,mozliwe ze przysnil ci się telefon z poltora roku temu jak mowisz (data smierci babci szwagra)

Wlasciwie to opisze swoj przedostatni sen (z ta goska) bo po pierwsze sen z ostatniej nocy nie pamietam dobrze,a po drugie ten ktory opisze jest wg mnie ciekawszy,znaczy się dalej z moja piekna gosia :mrgreen:
Zapomnialem dodac ze w snie mam uczucie jakbym mial z 16 lat (juz wysoki,z calkowitym owlosieniem na brzuchu i znacznie ciemniejszym na rekach,w porownaniu do mojego obecnego)

Bylismy w jakiejs chacie,mielismy reczniki na sobie i to bylo dokladnie jak ciagdalszy snu,tu znaczy mialem uczucie mokrosci,przez szyby chaty bylo widac moze z plaza na ktorej pare ludzi bylo.
Goska cos w lodowce szukala,a z piekarnika docieralo do mnie cieplo z jakims miesnym zapachem,tak jakby kotlety robila czy co innego.Podeszlem do niej tak jak bym byl jje chlopakiem,objalem ja od tylu i tak pare sekund bylo,az powiedziala:

-Za niedlugo bedzie kolacja,mam nadzieje ze się dobrze bawiles bo ja tak
-Alez oczywiscie skarbku,przeciez codziennie się wykanczamy na plazy (nie wiem skad to we snie wytrzasnalem,brzmi jakbym byl z nia tam od wiekszego czasu)
-Kocham cie skarbie,jestes dla mnie wszystkim
-Ja ciebie tez kotku,to do kiedy tu bedziemy,bo zaplacilem gosciowi za dwa tygodnie jeszcze
-No to bedziemy jeszcze tu przez dwa tygodnie aniolku,a czemu się mnie o to pytasz?
-Tak się spytalem,zeby się dowiedziec czy chcialabys wczesniej wyjechac lub jeszcze za wiecej pobytu zaplacic
-To ty decydujesz,przeciez jestes szefem tu
-Wiesz,zawsze moge się do ciebie dostosowac skarbie,chce tylko zebys czula się dobrze
-Gdyby nie twoja mama ktora wszystkiego ci zakazuje to bym się czula lepiej,przez twoja mame nie jesteù zbyt pewna siebie,wstydze się chodzac z toba za raczki (nie wiem skad moja mama tu,nigdzie jej w snie nie bylo ani wczesniej ani pozniej)
-To nie zmartwienie,jest jaka jest ale ty jestes dla mnie najwazniejsza (pocalowalem ja po gardle)
-Jak przyjemnie jest,poczekaj,przygotuje talerze mozemy zjesc dzis na dworze
-Jasne,lepiej na swiezym powietrzu
-W miedzyczasie mozesz przygotowac chleb i ketchup

Pozniej nie pamietam co bylo,film mi wrocil gdy siedzielismy,byla w fajnej krotkiej spodniczce a ja w koszulce z adidasa,co dziwne dobra w snie na mnie byla a na rl zaczyna byc mala.
Pamietam ze mialem przynajmniej dwa razy wiecej na talerzu od niej,i się zapytalem:

-Czemu mi az tyle dajesz,a sama tak malo jesz?
-Nie chce zebys byl glodny kochanie,a za duzo ci dalam?
-Nie chodzi o to,ale mieso na noc?Nie dbasz juz o linie kotku?
-Zapomnialam,ale co tam jeden raz (puscila mi oczko)
-Mamy na tyle twardy materac,ze przed spankiem urzadzimy sobie serie brzuszkow (mowilem to zywym smiechem)
-A pozniej to co zwykle?
-To znaczy co kotku?
-Nasza przyjemnosc,pare miesiecy temu nie chcialam z toba tego robic,a teraz jak cie poznalam wiem ze jestes moim wiecznym ksieciem
-Ah no tak,ale dzisiaj na plazy juz to robilismy,jestes az taka spragniona ksiezniczko?
-Nie,to ty rozbudzasz mije zmysly,twoja uroda,spodniami w kwiatki (prawie ciagle w lecie nosze spodnie hawajskie,wtedy tez je mialem na sobie)
-A klapki? (smiechem się zanieslismy
-Klapki nie,klapki sa do nog (wciaz zanosimy się lekkim smiechem,przez jakies 15 sekund)
-Wiem,tak się tylko spytalem
-Ok,ja ide talerze dac do zmywu i pojdziemy na maly spacerek na plaze kotku?
-Jak najbardziej (nie wiem jakim cudem kiedy skonczylem moj talerz)
-Ok,zaraz bede (jak wyszla myslalem ze jestem snie (bo snie :mrgreen: ) po prostu jej figura i piekna twarz mnie zamurowala)
-Wygladasz rewelacyjnie kotku,jak nigdy
-Wiem,ty tez kochanie.To,idziemy?
-Jasne

Doszlismy do plazy.Juz ciemno bylo,widzielismy swiatla z pubow na innym wybrzezu,siedlismy gdzies na piasku,i zaczelismy sobie pieszczoty robic (nie jakies erotyczne,tylko takie jakie mozemy sobie robic gdy siedzimy na piasku,to znaczy tulilismy się itp...)
Tak chyba z 8-10 min bylismy,az powiedziala:

-Jak tu jestem i tak mysle ze jestesmy sami w dwojke to czuje się jak bogini ktora od dawna zdobyla swojego boga
-Tak samo się czuje,az czas za szybko nam leci (tulilem się w jej wlosach)
-Ruszymy się troche,zimno mi się troche robi
-Jasne,chocmy.


Zaczelismy chodzic tak i chodzic,wrocilismy do domku,bez wiekszego zastanowienia pod koldre poszlismy,zaczelismy sobie pieszczotki erotyczne robic,gdy powiedziala ze jest gotowa zaczelo się.Po tym się obudzilem,tym razme nie spocony tylko jakis przezadowolony,ale oczywiscie z bialym plynem gdzies.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”