Śnij to, co chcesz.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Śnij to, co chcesz.

Post autor: Spooky Fox »

Layla Harel pisze:Rzadko kiedy moje sny stają się niezależne ode mnie. Ponieważ kilka lat temu wyuczyłam się (zupełnie przypadkiem) śnienia tego, co chcę, teraz, kiedy śni mi się coś innego wiem, że jest to sen proroczy. Często przepowiadam poprzez sny śmierć kogoś z rodziny. Mam to po babci :).

:zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw:

Proszę Cię w takim razie, abyś przepowiedziała/wyśniła, że polska "reprezentacja" piłki nożnej zdobędzie złoto na ME 2012. No i gratuluję "zdolności" ;/
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Śnij to, co chcesz.

Post autor: Dagmara »

To gratulacje, ale tak to od niechcenia jest napisane, że jakoś nie biorę tego na poważnie,
a śnienie kontrolowane nazywa się LD.
Może coś więcej na ten temat napisz, opisz może jakieś zdarzenie, które Ci się przydarzyło, mam tu na myśli prorocze sny, dotyczące śmierci.
Z tym że bardzo dużo osób tak ma, że we śnie widzi osobę z rodziny, która ma w krótce umrzeć...
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Śnij to, co chcesz.

Post autor: |-_-| »

Często po snach na jawie budzę się o dziwo nie z krzykiem, lecz z otwartymi ustami - próbuję wydać z siebie dźwięk, lecz nie mogę. Nie wiem, czy ktoś jest w stanie to sobie wyobrazić.
Paraliż senny?

Co do "zębów", moja mama pochodzi z Górnego Śląska , z niewielkiej wsi gdzie zawsze mawiano, że takie sny oznaczają jakąś tragedię. Dziwnie mi się skojarzyło.
Ale jeśli jest tak jak piszesz, to faktycznie nieciekawie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Śnij to, co chcesz.

Post autor: Dagmara »

Z tymi zębami to prawda jest, ten symbol we śnie nie oznacza nic dobrego.
Co do paraliżu sennego, to niestety jedni go doznają inni nie, mi czasami też się zdarzył paraliż senny, nic miłego jak sama napisałaś. Ale nie zawsze doznaje się go po przerażającym śnie, ostatni mój paraliż nie wystąpił wcale po koszmarze...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Śnij to, co chcesz.

Post autor: Dagmara »

Nasz lęk, często ujawnia się w snach, mam coś podobnego jak kiedyś Ty miałaś, tyle że ja ogólnie psów się boję, dlatego też zdarzają mi się sny ze wściekłymi psami.
Awatar użytkownika
Hell kid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-17, 22:19

Re: Śnij to, co chcesz.

Post autor: Hell kid »

cateleon pisze:Witam wszystkich. Czy zdażało się Wam kiedyś śnić dwa razy ten sam sen, bo tak chcieliście, lub niezależnie od Waszej woli? Kiedyś kilka nocy pod rząd śniło mi się jednakowe miejsce i wydarzenie, nawet lepiej: sen z drugiego dnia był kontynuacją wcześniejszego. Kiedy indziej znowu, będąc małym dzieckiem śniłam piekny sen o smokach, wróżkach i toczącej się między nimi wojnie. Obudzilam się nad ranem, ale znowu położyłam się, aby przenieść się spowrotem w krainę marzeń. I udało się, znowu śniłam tę samą projekcję. Teraz już mi się to nie zdarza, nawet kiedy perfidnie myślę o czymś przed snem, aby to konkretnie mi się przyśniło. Mieliście takie przypadki?
Tak. Moja przyjaciółka. Trzy razy z rzędu. Jak kolejne odcinki filmu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”