Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 949

Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Ivellios »

W dniu 25 października w Warszawie odbędzie się organizowana przez Andrzeja Bazgiera konferencja pod tytułem "Rok 2013: Projektowanie Nowego Świata", nad którą to konferencją Paranormalium objęło patronat medialny.

Więcej o konferencji w newsie: http://www.paranormalium.pl/946,news.html

Andrzej poprosił mnie o wykonanie loga Paranormalium, które możnaby wydrukować na roll-upie, oraz o przygotowanie tekstu promującego nasz serwis, który znajdzie się w ulotkach rozdawanych na konferencji.

I tu chciałbym was prosić o drobną pomoc :) Chodzi mianowicie o sugestie, co możnaby dodać lub poprawić w tekście promocyjnym lub bannerze.

Tekst promocyjny na chwilę obecną wygląda tak:
Paranormalium to serwis internetowy poświęcony szeroko pojętej tematyce zjawisk paranormalnych. W naszych artykułach poruszamy tematy takie, jak ufologia, ezoteryka, rok 2012 czy teorie spiskowe. Oprócz artykułów posiadamy również dużą galerię oraz bazę filmów prezentujących manifestacje niewyjaśnionych zjawisk, a od niedawna również programów dokumentalnych.
natomiast logo do roll-upa obecnie prezentuje się tak:
http://img24.imageshack.us/img24/3523/36623852.jpg
Awatar użytkownika
Isen
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 64
Rejestracja: 2009-09-06, 22:00
Lokalizacja: szczecin/gorzów wlkp

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Isen »

hmm logo moze byc ale takie troszke "nudnawe"

natomiast tekst mozna by ciut przerobic :

" Paranormalium to serwis internetowy poświęcony szeroko pojętej tematyce zjawisk paranormalnych. W naszych artykułach poruszamy tematy takie, jak ufologia, ezoteryka, rok 2012 czy teorie spiskowe. Oprócz artykułów posiadamy również dużą galerię oraz bazę filmów prezentujących manifestacje niewyjaśnionych zjawisk, a od niedawna również programów dokumentalnych. Nasze materiały z pewnością odpowiedzą na wiele waszych pytań, natomiast uzytkownicy chętnie służą swoją wiedzą. "
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Adanek »

Isen pisze:" Paranormalium to serwis internetowy poświęcony szeroko pojętej tematyce zjawisk paranormalnych. W naszych artykułach poruszamy tematy takie, jak ufologia, ezoteryka, rok 2012 czy teorie spiskowe. Oprócz artykułów posiadamy również dużą galerię oraz bazę filmów prezentujących manifestacje niewyjaśnionych zjawisk, a od niedawna również programów dokumentalnych. Nasze materiały z pewnością odpowiedzą na wiele waszych pytań, natomiast uzytkownicy chętnie służą swoją wiedzą. "
Mistrz :) Jestem za Isen'em co do tej formułki :)

A logo trochę za słabe i tak jak Isen napisał "nudne" więc przydałoby się trochę je ożywić :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Darnok »

Nie wiem, czy pojawianie się loga na takiej konferencji służy portalowi ;)
Chodzi mi o to, że po 2012 strona może się stać ofiarą prześmiewczych komentarzy.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 949

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Ivellios »

Darnok, jak najbardziej służy, ponieważ jest to - jak by nie było - jakaś forma promocji :P Z tego, co widzę, to patronuje również redakcja "Nieznanego Świata" oraz kilka innych serwisów o tematyce paranormalnej i ezoterycznej. Szykuje się więc dość spore wydarzenie.

Poza tym konferencja jest poświęcona rokowi 2013 i latom późniejszym, nie 2012. Nawet nie będzie na niej takich osobistości, jak Patrick Geryl (on się pojawi tylko na sympozjum poświęconym 2012).
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Spock »

Darnok pisze:po 2012 strona może się stać ofiarą prześmiewczych komentarzy.
No właśnie, też o tym pomyślałem. Jakieś UFO itp. są, że tak powiem "ponadczasowe", a rok 2012 przeleci i głupio będzie jak nic się nie stanie...
Krótko mówiąc, nie wspominałbym o 2012.

PS. Są może darmowe wejściówki ? Mógłbym się przejśc, porobić zdjęcia, i w ogóle.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Crowley »

I jak było? Był ktoś z was?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 949

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Ivellios »

Mnie niestety nie było. Niestety, z uwagi na studia i kilka ważnych praw z nimi związanych nie mogłem przybyć, czego żałuję.

Andrzej opublikował na swojej stronie internetowej kilka zdjęć z konferencji:
http://www.schodamidonieba.pl/index.php ... &Itemid=53

Będzie na pewno materiał DVD, gdy będę wiedział coś więcej to dam znać ;)

Reklama Paranormalium znalazła się m. in. w ulotkach, jakie dostawali goście podczas konferencji - naturalnie, z tekstem promocyjnym w wersji Isen'a ;)
Logo serwisu znajdzie się też na przygotowywanym materiale DVD.

Trafi do mnie kilka egzemplarzy DVD z konferencji, kto zechce płytkę, będzie mógł napisać do mnie na PW. ;)
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: zalewa »

Isen napisał(a):
" Paranormalium to serwis internetowy poświęcony szeroko pojętej tematyce zjawisk paranormalnych. W naszych artykułach poruszamy tematy takie, jak ufologia, ezoteryka, rok 2012 czy teorie spiskowe. Oprócz artykułów posiadamy również dużą galerię oraz bazę filmów prezentujących manifestacje niewyjaśnionych zjawisk, a od niedawna również programów dokumentalnych. Nasze materiały z pewnością odpowiedzą na wiele waszych pytań, natomiast uzytkownicy chętnie służą swoją wiedzą. "


Mistrz :) Jestem za Isen'em co do tej formułki :)

A logo trochę za słabe i tak jak Isen napisał "nudne" więc przydałoby się trochę je ożywić :)
Też jestem za Isen'em a szczególnie zauroczył mnie ten kawałek,że użytkownicy służą swoją pomocą!Nie którzy mogą się troszkę zdziwić:)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 949

Re: Paranormalium na konferencji "Rok 2013"

Post autor: Ivellios »

zalewa, na litość boską! CZYTAJ CAŁY TEMAT zanim napiszesz odpowiedź!
Konferencja już się dawno skończyła!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”