mistyczne rody

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Awatar użytkownika
Isen
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 64
Rejestracja: 2009-09-06, 22:00
Lokalizacja: szczecin/gorzów wlkp

mistyczne rody

Post autor: Isen »

Ciekawi mnie czy ktos z waszych rodzin poza wami interesuje się zjawiskami nadprzyrodzonymi i to praktykuje, a takze czy posiada pewne niezwykle umiejetnosci. Czy Wy jestescie tymi pierwszymi ?? ;>
U mnie np. ja pierwszy nie jestem-moja prababcia i babcia tez posiadaly dar wieszczych snow.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: mistyczne rody

Post autor: |-_-| »

Uhuhu... u mnie nikt się tym nie interesuje, i ja raczej z rodziną o tym nie rozmawiam.Chyba uznaliby mnie za wariatkę... :P (co jest kompletną głupotą :D)
Awatar użytkownika
Isen
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 64
Rejestracja: 2009-09-06, 22:00
Lokalizacja: szczecin/gorzów wlkp

Re: mistyczne rody

Post autor: Isen »

Ja tez o wszystkim z tej dziedziny z rodzina nie rozmawiam, aczkolwiek wiedza ze taka umiejetnosc posiadam ;]
Awatar użytkownika
malpolio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2010-05-12, 14:44

Re: mistyczne rody

Post autor: malpolio »

Gdyby nie moja babcia to wgl bym się nie interesowal paranormalnymi zjawiskami.:D
Ignis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-06-01, 19:46
Lokalizacja: ZLO

Re: mistyczne rody

Post autor: Ignis »

U mnie, siostra mojej babki.... Kaleka samotna... Kiedys zaczela włączas sowje "wizje". Po latach stwierdzilem ze cos musiala Ona miec... Nie majac dostepu do telewizji, radia i gazet, opowiadala mi rozne dziwne historie.. Po latach gdy zaczolem się tym interesowac doglebnie stwierdzilem ze w polowie miala Ona racje :| Wiec mysle ze to chyba rodzinne :D
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: mistyczne rody

Post autor: Chantelle »

Moja mama od malego rozne takie rzeczy mi opowiadala, sama zawsze się tym interesowala. Jak byla mala uwielbiala przebywac na cmentarzu , glownie tam się bawila, zawsze opowiadala mi jakies niesamowite historie i ogladalysmy ciagle horrory w moim dziecinstwie . Zadko chodzilysmy do kosciola, od malego rozmawiala ze mna o swoich watpliwosciach wobec religii. Mowila o seansach spirytystycznych i innych swoich doswiadczeniach tego typu .Moja prababcia miala prorocze sny za zycia. Reszta rodziny jest za bardzo katolicka :/ zeby o tym mowic.
Ostatnio zmieniony 2010-07-16, 15:37 przez Chantelle, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”