Ruszanie glosnikiem...

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
elwis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2009-09-07, 15:04

Re: Ruszanie glosnikiem...

Post autor: elwis »

Nie żebym chciał kogoś obrażać, ale wasza (nie koniecznie wszystkich) wiedza o narkotykach jest zerowa, więc lepiej żebyście się zamknęli. Rację przyznaję tylko co do potępiania AŻ TAK długich ciągów.
Nigdy nie słyszałem o takich właściwościach Władka. Z drugiej strony, miałoby to ręce i nogi, bo w prawdzie nigdy nie próbowałem, ale pewnego razu przy dużej dawce pewnego innego stymulanta nauczyłem się mrugać jedną powieką. To mogłoby swiadczyć, że rzeczywiście stymulanty mogą mieć jakiś wpływ na rozwijanie zdolności mózgu.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Ruszanie glosnikiem...

Post autor: DanaS »

Tudzież nie, żzebym ja chciała kogoś obrażać, ale jak dla mnie, każdy kto bierze ma coś nie tak ze sobą. Elwis, jak zostaniesz moderatorem, to możesz nam propownować, żebyśmy się zamknęli. Póki co możesz sobie darować takie gadki.

Co do tematu, nie wierzę w to nawet w jednym procencie.
"Nagrałem film, ale jest w Polsce a ja w USA" - więc po co wogóle to piszesz? Zeby się pochwalić, czym? Brakiem rozsądku, nałogiem czy czymś innym? Narkotyki wykręcają umysł na lewą stronę. Nic i nikt po nich nie jest wiarygodne. Przynajmniej dla mnie.
Awatar użytkownika
Isen
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 64
Rejestracja: 2009-09-06, 22:00
Lokalizacja: szczecin/gorzów wlkp

Re: Ruszanie glosnikiem...

Post autor: Isen »

Mruganie jedna powieka moze byc spowodowane za mala iloscia magnezu w organizmie co powoduje cos na zasadzie skurczu, poniewaz magnez jest niezbedny do prawidlowego przekazania impulsu elektrycznego, tylko ten efekt jest raczej krotkotrwaly, a jesli nadal umiesz mrugac jedna powieka to dobrze;]
Chodz niektorzy potrafia się nauczyc mrugac jedna powieka i bez takich srodkow.
elwis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2009-09-07, 15:04

Re: Ruszanie glosnikiem...

Post autor: elwis »

Proponawać zawsze mogę. Gdybym był modem mógłbym wykasować post/zbanować użytkownika/zamknąć temat.
W każdym razie została podana sytuacja, a duża część z was ocenia osobę zamiast się wypowiedzieć na temat. Do tego jeszcze przypuszczam, że wasze argumenty na temat niefajności narkotyków są z cyklu "Bo tak".

W sumie , bardzo możliwe że magnez miał z tym coś wspólnego, choć twój opis chyba wskazywałby na to, że nie miałbym wpływu na to czy mrugnę czy nie i czy jedną czy oboma. Nie miałem żadnego problemu z mruganiem oboma. Poza tym wciąż umiem to robić dalej, choć muszę mieć drugą lekko przymkniętą.
~Sir Nobody~
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 87
Rejestracja: 2009-08-21, 14:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Ruszanie glosnikiem...

Post autor: ~Sir Nobody~ »

ja się nauczyłem mrugać jedną powieką w wieku czterech lat podczas jedzenia czegoś kwaśnego xD

co do tematu: możliwe, że narkotyk mógł spowodować u Ciebie "odblokowanie" takiej zdolności, ale jestem raczej za zwidami. Próbowałeś ruszać czymś POZA głośnikiem?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Ruszanie glosnikiem...

Post autor: Spock »

... Na przykład ruszyć głową ?
Człowiek to nie grzejnik ani kondensator, żeby mógł gromadzić energie i zamieniać ją w pracę.
Narkotyki też tego nie sprawią, co najwyżej rozpieprzą ci zdrowie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”