Wizyta babci?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Wizyta babci?

Post autor: DanaS »

Parę osób zdziwi pewnie to, co powiem. Wiesz, całkiem możliwe, że to mogła być babcia. Jesteś może bardziej wyczulona na takie zjawiska od większości luidzi. Mam jeszcze takie pytanie do Ciebie: czy tylko Ty poczułaś ten zimny podmuch? Czy może jeszcze ktoś w domu czuł coś podobnego?
DeafCrazyWoman
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-18, 18:12
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wizyta babci?

Post autor: DeafCrazyWoman »

DanaS, przeważnie czułam bardziej lodowaty podmuch, który mnie dotknął.Wierzę,że to babcia.
U mnie sporo zdarzyło się na tle pananormalnym i niektórzy stwierdzą,że mam jakieś zdolności.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Wizyta babci?

Post autor: Sothis »

Skoro jesteś Polką to nie ma potrzeby wspominać o rasizmie, to raz, a dwa, doszukiwanie się związku zimnego powiewu z babcią, czy też jej duchem to już w mojej opinii "lekka" przesada.
BTW na jakiej podstawie niektórzy stwierdzają u Ciebie owe zdolności(paranormalne, jak mniemam)?
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Wizyta babci?

Post autor: Monomagnum »

Skoro jesteś Polką to nie ma potrzeby wspominać o rasizmie, to raz, a dwa, doszukiwanie się związku zimnego powiewu z babcią, czy też jej duchem to już w mojej opinii "lekka" przesada.
BTW na jakiej podstawie niektórzy stwierdzają u Ciebie owe zdolności(paranormalne, jak mniemam)?
Jak nigdy się z tobą zgodzę, choć nie do końca :D. Jestem ostrożny co do takich przypadków. Za mało faktów związanych ze zjawiskiem paranormalnym. Po prostu za dużo o tym myślałaś, za mocno śmierć babci na Ciebie oddziałuje. Z tego co zrozumiałem widziałaś śmierć bliskiej osoby,więc to nic dziwnego że doszukujesz się znaków od niej. To minie za jakiś czas, no chyba że podobne zjawiska powtarzały by się regularnie. Wtedy moglibyśmy to dokładniej rozpatrzeć.
Pozdrawiam!
DeafCrazyWoman
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-18, 18:12
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wizyta babci?

Post autor: DeafCrazyWoman »

Znaki, ale były i będą ....Moja babcia pojawiła parę razy w jawie. Jak babcia do mnie uśmiechnęła uspokojąco (była młodsza) i nic nie mówiła.Moja chrzestna matka ( jest córką mojej babci) też stwierdziła, że miała taką wizję co ja.

U mnie jest sporo by opisać przeżycia ale nie jestem mistrzynią w pisaniu :)
Mój narzeczony był u nas i poszłiśmy śpać. Obudził się, bo nie mógł śpać i poszedł się zapalić w kuchni. Zła byłam bo mnie obudził jego poruszanie w łózku i sięgałam swoją komórę, o której jest teraz.Było po 2 z minutami. Wstałam i szłam.Widzę, że moj pali papierosy odwrócony tyłe i ogłąda przez okno.No dobra poszłam do lażienki załatwić swoje sprawy.
Wyszłam z łazienki i widzę znowu, że pali.Ok.Wróciłam do pokoju by położyć.
Usnęłam przez parę min i nagle poczułam silne uderzenie czyjeś ręki w prawej łydki.Znowu otworzyłam oczy i wpatrzyłam w ciemności.Nic.
Wstałam z łożka i poszłam zła do kuchni, gdzie moj pali.Pytałam, czy to uderzył mnie.Zaprzeczył zadziwiony i mówił mi, że cały czas tutaj pali. Dziwnie i znowu do łóżka.Mój też wrócił. W końcu razem usnęliśmy.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Wizyta babci?

Post autor: |-_-| »

Może nie było to uderzenie, ale zwykły skurcz? Często zdarzają się podczas snu/zasypiania właśnie w łydce :)
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Wizyta babci?

Post autor: Monomagnum »

Taaa, jak mnie raz skurcz w nocy złapał to myślałem ze nogi już nie wyprostuje :grin: Ale do rzeczy. Nie próbowałaś się kontaktować w jakiś sposób z babcią?
Pomódl się (o ile jesteś wierząca, no chyba że poczujesz taką potrzebę) i poproś Babcię o to by Cię nie odwiedzała, gdyż przez to się boisz. Jeśli to nie poskutkuje, zapytaj w podobny sposób czego od Ciebie oczekuje, niech da jakikolwiek znak. Jeśli to zawiedzie, to sam nie wiem... Możliwe że będzie potrzebny egzorcysta :?
Pozdrawiam!
DeafCrazyWoman
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-18, 18:12
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wizyta babci?

Post autor: DeafCrazyWoman »

|-_-| pisze:Może nie było to uderzenie, ale zwykły skurcz? Często zdarzają się podczas snu/zasypiania właśnie w łydce :)
Według mnie nie był skurcz i wiem, ponieważ byłam zupełnie świadoma, co robiłam. Nie miewam nocne skurcze.

Poczułam tyle jak człowiek uderzy drugiego człowieka.
A po drugie jestem niepraktykującą katoliczkę i nieraz spróbowałam skonktaktować się z babcią.Czasem modlitwa mi pomagła.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Wizyta babci?

Post autor: Monomagnum »

Czasem modlitwa mi pomagła.
W jakim sensie Ci pomagała? Czy czułaś się bezpieczniej a Babcia już Cię odwiedzała?
Pozdrawiam!
DeafCrazyWoman
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-18, 18:12
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wizyta babci?

Post autor: DeafCrazyWoman »

Monomagnum pisze:
Czasem modlitwa mi pomagła.
W jakim sensie Ci pomagała? Czy czułaś się bezpieczniej a Babcia już Cię odwiedzała?
Pozdrawiam!
Taka modlitwa jest jak my wszyscy modlimy się :) Ale ja nie mówię i nie migam, tylko modlę w myśli.:)
Jak babcia okazała mi się w jawie i zawsze czułam bezpieczna ..
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”