Mam problem i nie wiem co o tym myśleć.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Mam problem i nie wiem co o tym myśleć.

Post autor: Crowley »

Widzę, że polubiłaś tego ducha.
Ale nie bądź taka pewna, że duch Ci nic nie zrobi. Może jeszcze nie weszłaś mu w drogę.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Mam problem i nie wiem co o tym myśleć.

Post autor: Monomagnum »

No droga koleżanko, gdybym ja wierzył we wszystkie opowieści mojej rodziny na temat mojego przedwojennego domu (no z tego okresu to tylko fundamenty się ostały :P) to bym ze strachu, nadmiaru duchów w pokoju, dziwnych głosów z za ściany itp. struchlał! Gdy ktoś mi opowiada tak paranormalne historie, staram się myśleć racjonalnie i przesiewać informacje które zdobyłem. Człowiek to człowiek, ja sam lubię ubarwić niektóre opowieści, szczególnie te o duchach, no ale nie we wszystko trzeba od razu wierzyć...
Pozdrawiam!
agotek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-07-15, 14:12

Re: Mam problem i nie wiem co o tym myśleć.

Post autor: agotek »

Raisa pisze: Nawet jeśli tam jest coś nie z tego świata (choć tak nie twierdzę), to biorąc pod uwagę, że nic mi się do tej pory nie stało, a już długo tam siedzę, to chyba nic mi nie grozi.
Po prostu dzielisz pokój z duchem. :) To jest jak najbardziej możliwe. Jeśli duch wyczuwa, że nie jesteś do niego wrogo nastawiona, to i on nie jest Ci wrogiem.
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Mam problem i nie wiem co o tym myśleć.

Post autor: supolo »

Raisa pisze:Najdziwniejsze do tej pory było jak znalazłam starą lalkę, do której nie przyznało się żadne z wnuków właścicielki.
Mogłabyś opowiedzieć coś więcej o tej lalce? Podejrzewam że ten duch robi jakieś żarty i jestem strasznie ciekawy. Może do twego pokoju włamało się jakieś dziecko i o niej zapomniało (wierzcie mi dzieci umieją zrobić wiele dziwnych rzeczy w tym włamać się).

Pozdrawiam wszystkich!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”