od czego zacząć...

Usunięto użytkownika 7614

od czego zacząć...

Post autor: Usunięto użytkownika 7614 »

Chciała bym zacząć uczyć się magi,odprawiania rytuałów i tym podobnych,tylko nie wiem od czego zacząć.Co jest najprostrze dla nowicjuszki,jak się do tego zabrać,czy trzeba miec większe doswiadczenie i co do takich rytuałów jest potrzebne.
Odrazu informuję że moim atutem jest woda,od zawsze czułam się z nia zwiazana i wierzę że to woda nas oczyszcza, ale nie jestem pewna co do mojej wiary w skuteczność tych rytuałów(tzn myślę że wierzę ale tego nie czuje i boje się czy taki rytuał nie skończy się kleską.Prosze o pomoc :)
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: od czego zacząć...

Post autor: Veritas »

Nie jestem autorytetem od rytuałów. Ale z mojej strony mogę powiedzieć, że przede wszystkim szacunek, cierpliwość, spokój i opanowanie :wink:
Dziękuję za uwagę.

-- 2011-01-24, 20:50 --

Cieszę się że się tym zainteresowałaś. Ale jeżeli jedynym powodem są filmy Disney'a, to z czystego serca radziłbym to odpuścić. Pozdrawiam.
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: od czego zacząć...

Post autor: NightRaven »

Jeśli mówisz, że woda to najprawdopodobniej odpowiadałaby Ci magia żywiołów.
Przeczytaj sobie ten temat: http://www.paranormalium.pl/magia/magia-ywio-t3877.html
CAŁY. Tam pewna osoba też lubiła wodę. Wytłumaczyłem mu wszystko najlepiej jak umiałem. Mam nadzieję, że i Tobie pomoże.
Jeśli masz jakieś pytania, pisz tutaj, w tym temacie.
Charles Haanel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-22, 23:25

Re: od czego zacząć...

Post autor: Charles Haanel »

Kasacja treści
W wyniku naruszenia regulaminu forum i/lub netykiety treść tego posta została skasowana.
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: od czego zacząć...

Post autor: ElohimMihael »

Ja proponuję by zacząć od spraw związanych z czakrami (m.in. dbaniem o nie, itp.) oraz kwestie dotyczące energetyki (wyczuwanie energii, przepływ, kontrola energii, widzenie itp.).
Przedstawione kwestie zawsze mają związek z poważniejszymi rytuałami czy ogólnie ujmując z ezoteryką.
Awatar użytkownika
Drago11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2010-12-04, 03:34

Re: od czego zacząć...

Post autor: Drago11 »

Też jestem początkujący i zaczynałem od medytacji, poznania siebie, oraz obracania papierowym wiatraczkiem (strasznie tandetne, ale mi się podobało). Szczerze mówiąc pracowałem z czakrami, ale z racji na mój wiek (16 lat) nie chcę namieszać sobie w energetyce, więc sobie to mocno ograniczyłem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”