Urok, ryt miłosny

SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Urok, ryt miłosny

Post autor: SadisticMagician »

Zna ktoś działający urok, rytuał miłosny ? Większość informacji na ten temat w necie to śmieci, potrzebuje czego naprawdę konkretnego i sprawdzonego. Chcę aby pewna osoba oszalała na moim punkcie. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś pomoże. Uprzedzam od razu , że znam konsekwencje stosowanie magii, więc darujcie sobie proszę ostrzegawcze posty.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: Arek »

Zakochałeś się na całego koleś?, rozumiem, ale pomóc nie mogę, spróbuj całkiem zwyczajnie, bez magii
Awatar użytkownika
mateusz939
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-04-03, 13:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: mateusz939 »

Jak zdobyć miłość ukochanej
Czerwonym atramentem na kawałku papieru w kształcie serca wyperfumowanym jaśminem wpisz poniższy magiczny kwadrat. Następnie wyślij go w tajemnicy do kobiety, której miłość chcesz zdobyć.
IALDAH
AQORIA
LOQIRE
AIRDRO
HAFEON

nie wiem czy ci się uda bez odpowiedniego przygotowania (według mnie to bajki)
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: SadisticMagician »

Arek pisze:Zakochałeś się na całego koleś?, rozumiem, ale pomóc nie mogę, spróbuj całkiem zwyczajnie, bez magii
Bez magii niestety się nie da.
mateusz939 pisze:Jak zdobyć miłość ukochanej
Czerwonym atramentem na kawałku papieru w kształcie serca wyperfumowanym jaśminem wpisz poniższy magiczny kwadrat. Następnie wyślij go w tajemnicy do kobiety, której miłość chcesz zdobyć.
IALDAH
AQORIA
LOQIRE
AIRDRO
HAFEON

nie wiem czy ci się uda bez odpowiedniego przygotowania (według mnie to bajki)
Spróbować w sumie można, tylko to chyba jeszcze nie jest to czego szukam. No i fakt nie wiadomo czy zadziała.
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: SadisticMagician »

No właśnie więc w czym problem ? Każda poleci na kasę a jako, że ja do zamożnych osób nie należę posłużę się magią.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: cleric »

Sadistic, a próbowałes zwyczajnie z nią porozmawiać i zaprosic na randke? :) nie czul bys się dziwnie wiedząc ze kobieta 'kocha cię' tylko i wylacznie pod wplywem magii? to jak zmuszanie do milosci, naruszenie jej wolnej woli. nie wiem czy takie zwiazki moga byc szczesliwe
Awatar użytkownika
mateusz939
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-04-03, 13:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: mateusz939 »

według mnie to jest chore to nie jest prawdziwa miłość ja uznaje tylko prawdziwe uczucia
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: SadisticMagician »

cleric pisze:Sadistic, a próbowałes zwyczajnie z nią porozmawiać i zaprosic na randke? :) nie czul bys się dziwnie wiedząc ze kobieta 'kocha cię' tylko i wylacznie pod wplywem magii? to jak zmuszanie do milosci, naruszenie jej wolnej woli. nie wiem czy takie zwiazki moga byc szczesliwe
Powiedzmy, że próbowałem. Ogólnie sytuacja jest taka, że najlepszym rozwiązaniem będzie magia. Czy takie związki mogą być szczęśliwe ? Hmm słyszałem, że tak...
mateusz939 pisze:według mnie to jest chore to nie jest prawdziwa miłość ja uznaje tylko prawdziwe uczucia
Moim zdaniem uczucie wywołane urokiem czy rytuałem może być tak samo prawdziwe.
Voozie pisze:Magia nie jest dobrą drogą do zdobywania miłości (chociaż podryw "na magika" jest wielce skuteczny). Jeżeli pragniesz czyjejś śmierci, to nie bawisz się w tańce między magicznymi kręgami, tylko tworzysz lub kupujesz sztylet i zatapiasz go w sercu wroga.

Poza tym - rytuał będzie miał DOKŁADNIE taką samą skuteczność jakbyś po prostu podszedł i zagadał.
Mimo wszystko chcę spróbować, w sumie to jedyne co mogę zrobić.Więc jeśli ktoś ma ryt albo jakieś wskazówki jak ułożyć własny niech napisze. Dzięki.
Awatar użytkownika
mateusz939
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-04-03, 13:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: mateusz939 »

SadisticMagician pisze:Moim zdaniem uczucie wywołane urokiem czy rytuałem może być tak samo prawdziwe.
nieprawda nie będzie prawdziwe bo ona tak naprawdę by cię nie kochała to uczucie byłoby wywołane
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: SadisticMagician »

Tu się do końca nie zgodzę. Nie ma różnicy czy zdobędziesz serce dziewczyny poprzez pieniądze, wygląd czy urok. Efekt będzie identyczny, uczucia będą równie szczere i prawdziwe. Poza tym sądzę, że każdy powinien korzystać z tego co ma aby dostać co czego pragnie. Jeden "kupi" sobie miłość, a drugi rzuci urok... Nie widzę w tym nic niewłaściwego.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: cleric »

Sadistic, co znaczy że "powiedzmy, że próbowałeś"? :) albo się próbuje albo nie :] btw po cóż Ci kobitka, która Cie nie chce? trafi się taka co bez magii będzie się z Tobą spotykac. nie ta, to inna - ja wiem ze teraz Ci się wydaje ze tylko ta i nikt inny, ale no takie jest zycie :) mozna wiedziec ile masz lat? tak z ciekawosci
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: Leanna »

Chłopie... Dziewczyna lecąca na kasę to (za przeproszeniem) suka. Magia? Nie wierzę, że z tego mogłoby coś być... Może się z nią prześpisz ( zależy ile masz lat :) ), gdzieś pójdziesz, ale to będzie kłamany związek. Zaczekaj na jakąś dziewczynę/ kobietę, której nie będziesz musiał zmuszać.
Może to kwestia fryzury lub nieświeżego oddechu? xdd
Awatar użytkownika
mateusz939
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-04-03, 13:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: mateusz939 »

Leanna pisze:Chłopie... Dziewczyna lecąca na kasę to (za przeproszeniem) suka. Magia? Nie wierzę, że z tego mogłoby coś być... Może się z nią prześpisz ( zależy ile masz lat :) ), gdzieś pójdziesz, ale to będzie kłamany związek. Zaczekaj na jakąś dziewczynę/ kobietę, której nie będziesz musiał zmuszać.
Może to kwestia fryzury lub nieświeżego oddechu? xdd
całkowicie się z tobą zgadzam :)
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: SadisticMagician »

Voozie pisze:Jeżeli niewiele możesz zrobić fizycznie, to nie wiem czy Magia Ci pomoże. W tym wypadku dobra byłaby magia sympatyczna z teatralnym odegraniem miłości Romea i Julii (czy jakiejkolwiek pary pokonującej przeciwności). Możesz wykorzystać do tego także magię homeopatyczną i zakląć efekt takiego rytuału w jakimś jej przedmiocie, lub też czymś, co jej podarujesz.
Dzięki za rady. Mimo wszystko sądzę, że pomoże. Jestem tego prawie pewien. Z podarowaniem jej czegoś raczej nie wypali... To odpada niestety. A co sądzisz o powoływaniu się na jakieś bóstwa w czasie rytuału, sądzisz że to może być konieczne ? Czy można też wspomóc się przy tym sigilem, który symbolizowałby pragnienie i cel rytu ?
cleric pisze:Sadistic, co znaczy że "powiedzmy, że próbowałeś"? :) albo się próbuje albo nie :] btw po cóż Ci kobitka, która Cie nie chce? trafi się taka co bez magii będzie się z Tobą spotykac. nie ta, to inna - ja wiem ze teraz Ci się wydaje ze tylko ta i nikt inny, ale no takie jest zycie :) mozna wiedziec ile masz lat? tak z ciekawosci
Próbowałem, ale nie wyszło. Tak to można ująć. Ogólnie to bardziej skomplikowane niż może Ci się wydawać, ale nie chciałbym wdawać się w szczegóły. Co do mojego wieku powiem tylko, że jestem już trochę stary heh
Leanna pisze:Chłopie... Dziewczyna lecąca na kasę to (za przeproszeniem) suka. Magia? Nie wierzę, że z tego mogłoby coś być... Może się z nią prześpisz ( zależy ile masz lat :) ), gdzieś pójdziesz, ale to będzie kłamany związek. Zaczekaj na jakąś dziewczynę/ kobietę, której nie będziesz musiał zmuszać.
Może to kwestia fryzury lub nieświeżego oddechu? xdd
Wiele pięknych kobiet leci teraz na kasę, taka jest niestety prawda... Prawie każdego i prawie wszystko można teraz kupić. Uczucia także. W sumie prawie już podjąłem decyzję, więc pozostaję tylko się przygotować i zobaczyć co z tego wyniknie. Czekać na kogoś innego naprawdę chyba nie ma sensu. I nie he he, to nie kwestia tego co wymieniłaś na końcu p
Ostatnio zmieniony 2010-04-06, 06:06 przez SadisticMagician, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: Fluxres »

Może opisz nam bliżej te sytuację ???

Magia... Nie wiem nawet czemu Voozie Ci radzi.
Z magią nie jest tak :"Hop krowa na byka i już ciele" Trzeba czekać 9 miesięcy ;)

Sprawa stawia się tak albo myślisz, że ci się uda albo opisujesz sytuację i pomyślimy co można wymyślić w sferze fizycznej. Lub przyznaj się, że jesteś nieśmiały jak cholera lub wyglądasz gorzej od mojej siostry.

I to co mówie od zawsze i na zawszę będe mówił:
Rytuał ma za zadanie zadziałać do twojej podświadomości, a ta zrobi co należy więc wysil się troszkę i postaraj ułożyć swój rytuał! ! !
Gdy włożysz troszkę serca i chęci w stworzony przez siebie rytuał to zadziała on o wiele lepiej niż te wszystkie które zostały już stworzone
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Urok, ryt miłosny

Post autor: SadisticMagician »

Voozie pisze:Sigil to marna metoda wywoływania uczuć. Co do bogów, to oczywiście możesz inwokować Erosa, nie zaszkodzi.
Ok. Co do sigila chodziło mi tylko żeby był ewentualnie dodatkiem do rytuału i tylko tyle.
Fluxres pisze:Może opisz nam bliżej te sytuację ???

Magia... Nie wiem nawet czemu Voozie Ci radzi.
Z magią nie jest tak :"Hop krowa na byka i już ciele" Trzeba czekać 9 miesięcy ;)

Sprawa stawia się tak albo myślisz, że ci się uda albo opisujesz sytuację i pomyślimy co można wymyślić w sferze fizycznej. Lub przyznaj się, że jesteś nieśmiały jak cholera lub wyglądasz gorzej od mojej siostry.
Nie mogę niestety opisać całej sytuacji, ale zapewniam, że nic więcej się nie da zrobić w świecie fizycznym. Udać się musi, w końcu magia przecież działa :) Nieśmiały może trochę jestem, ale to nie o to tutaj chodzi.


Fluxres pisze:I to co mówie od zawsze i na zawszę będe mówił:
Rytuał ma za zadanie zadziałać do twojej podświadomości, a ta zrobi co należy więc wysil się troszkę i postaraj ułożyć swój rytuał! ! !
Gdy włożysz troszkę serca i chęci w stworzony przez siebie rytuał to zadziała on o wiele lepiej niż te wszystkie które zostały już stworzone
Na pewno masz rację, ale chyba wszelkie sugestie czy może nawet gotowe ryty by się przydały żeby coś z tego wykombinować. Chciałbym żeby to dobrze wyszło.
Ostatnio zmieniony 2010-04-07, 01:36 przez SadisticMagician, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”