Uwagi, opinie, propozycje.

Michalson
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 97
Rejestracja: 2006-10-31, 18:44
Lokalizacja: Piasstów

Post autor: Michalson » 2007-01-16, 14:59

Ja się bawię w photoshopie, mogę jakąś okładkę sprezentować :)

ps. sorry że mnie tak długo nie było, należy się Wam wyjaśnienie , mimo że wiem że nie tęskniliście :) otóż internet mi się rozpierniczył i... to wszystko :) wracam na forum :P


pfffff
Słuchacz

Post autor: Słuchacz » 2007-04-21, 01:07

Boże drogi, włączyłem jedną z tych Waszych audycji i nie wiem co o tym myśleć. Temat niby ciekawy, jednak sposób prezentacji audycji poniżej słabego. Nie mogę powiedzieć żeby nawet osoby to czytały. One po prostu dukają. To nie wszystko. Wyraźnie słychać wady wymowy, a w przypadku jednego z ,,głosów'' można mniemać o przechodzonej mutacji (jeśli to jego normalny głos, to współczuję). To tyle z mojej strony bez owijania w bawełnę. Pomyśl ciekawy, audycje mogłyby być mniej dukane, więcej, a w zasadzie coś od siebie. Oczywiście konieczna zmiana lektorów. Niech się tym znajmie ktokolwiek, bez wady wymowy, nie przechodzący mutacji i nie władający lokalnym (wiejskim?) dialektem lecz czystą polszczyzną.

Mam nadzieję, że weźmiecie uwagi słuchaczy i coś z tym zrobicie. Aktuatalnie żenada. Życzę szybkiej poprawy poziomu audycji.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4771
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2007-04-21, 02:01

Jeśli włączyłeś jedną z najstarszych audycji to masz prawo być niezadowolony :P Aktualnie robimy wszystko, aby ten poziom podnieść, niestety brak czasu robi swoje i nie zawsze się udaje zmontować audycję na czas.

Co do lektorów to wciąż poszukujemy kogoś kto mógłby nas zastąpić przy mikrofonie, niestety prawie nikt się nie zgłasza, a ci co nam podesłali próbki swoich głosów brzmieli jeszcze gorzej od nas.

Mam jednak zapewnienie od dwóch osób, że w miarę możliwości będą robić od czasu do czasu swoje autorskie audycje. Czekam też na próbkę głosu przedstawicielki płci pięknej, która skontaktowała się ze mną wkrótce po tym jak posłałem mass maila z ogłoszeniem.

Co z tego wyjdzie, zobaczymy...
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości