Strona 1 z 11

UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-02, 12:27
autor: zalewa
Witam napewno zastanawialiście się jakie zamiary i jak są nastawieni obcych cywilizacji.Jeśli wiecie to prosze odpowiedzieć na moje pytanie ponieważ jestem ciekaw ale myśle że są nastawieni pokojowo.

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-02, 22:16
autor: FaKtoMaaN
Moim zdaniem jak narazie to nas probuja wybadac, testowac, jestesmy ichzabawkami, z tad porwania, piktogramy, okaleczenia zwierzat, pobieranie gleby, i podobne zjawiska. Mysle ze sa pokojowo nastawieni, bo jakby chcieli nas zaatakowac, to by się niczego nie obawiali, bo z tego co widac, maja o wiele bardziej zaawansowana techologie..

To moje zdanie.

PS.

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-03, 03:21
autor: Spooky Fox
Piktogramów do tego nie mieszaj ;]

Oczywiście, że są nastawieni wrogo. Bawią się nami. Byc może jakaś tam kongregacja duchowym przywódców nadal nie chce, aby nas zaatakowano. Byc może obcy, którzy przylatują na naszą ziemię umiejętnie lawirują między ich systemem prawnym, który nakazuje póki co pokój z Ziemianami, i nie atakują nas, ale umiejętnie testują. Znaków zapytania jest za dużo, ale to i tak lepsze, niż czekac na kataklizmy. Jeśli miałby nastąpic koniec świata to wolałbym jednak wierzyc, że jest jakakolwiek możliwosc w dogadaniu się z nimi, żeby nas stąd zabrali, kiedy wielki fale stopniowo będą zalewac nasz glob.

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-03, 16:21
autor: FaKtoMaaN
A co do paktu pokojowego to moze i masz racje, raz widzialem dokument, gdzie się wypowiadal były pracownik strefy 51, ktory mowil ze widzial rozmawiajacych agentow rzadąwych, z ,,czyms malym w skafandrzechemicznym,, jak to nazwal, wiec moze jakos się znimi dogadujemy. . .

A co do piktogramow, to to jest tylko przekaz, tylko co jest w tym przekazie zawarte??.. tego nie wiem.. Ale niektore to sa maprawde skomplikowane ze masakra;p

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-03, 16:59
autor: zalewa
Może i nas zaatakują ale kiedy to nastąpi nie wiem...Wiem tylko to że wolałbym tego nie widzieć;p

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-03, 17:21
autor: Crowley
Postawmy się na ich miejscu. Jeżeli my znaleźlibyśmy mniej rozwinięte, i "słabsze", życie na jakiejś planecie, która nadaje się do życia dla ludzi, to nasz rząd, raczej by się z nimi nie cackał.
Zresztą mówimy tu o obcych, których nie musi być tylko jedna "rasa". Jedni mogą być przyjaźnie nastawieni, a następni wrogo.

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-03, 17:40
autor: Aneirol
Może kosmitom właśnie nie chodzi o szybką akcje i masowe ataki, ale powolny i skuteczny sabotaż. Bo w sumie jak przeprowadzą ten swój atak, to pewnie użyli by laserów lub innych wymysłów co zniszczyło by ziemie, a oni chcą wybić ludzi tak aby jak najmniej zniszczyć planetę. A zresztą będą później opowiadać jak to załatwili w pięknym stylu naiwną rasę ludzką, a przy okazji zdobyli dodatkową planetę ;p

Ale to są oczywiście moje osobiste fantazje, chociaż kto wie może kosmici mnie znajdą i zabiją za to że wyjawiłem ich plan przejęcia Ziemi XP

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-06, 15:32
autor: Monomagnum
Nikt z nas nie może być pewien nastawienia obcych do nas ziemian. Lecz myślę że NOL'e jak na razie nie są źle nastawieni. Moja opinia na ten temat opiera się na tym że oni obserwują nas, jako wyższa cywilizacja, która (jak człowiek ich) jest ciekawa nas. Dzięki wysoce posuniętej technologi przemieszczania się, maja możliwość obserwowania człowieka.
Pozdrawiam!

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-06, 16:43
autor: Spooky Fox
Jak już latamy naszą wyobraźnią po całym wszechświecie, NIE OGRANICZAJMY się! Jeżeli bierzemy pod uwagę istnienie obcej cywilizacji, to weźmy również pod uwagę, że nie jest to jedna cywilizacja. Weźmy na ten przykład naszą kochaną Ziemię. Są Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania i wiele innych, super rozwiniętych państw. Jest też Polska, Ukraina, Meksyk i inne państwa niezbyt rozwinięte, ale mające dosyc duże znaczenie w polityce międzynarodowej. Są też kraje takie jak Czad, Somalia i reszta, które my, "cywilizowani" nazywamy krajami "Trzeciego Świata". Wystarczy, że wyobrazimy sobie, że my, Ziemianie, mieszkamy na takiej "planecie trzeciego wszechświata". Jesteśmy taką Afryką we wszechświecie (nie obrażając tutaj nikogo i broń Boże nie jestem rasistą). Mamy potencjał i mamy możliwości oraz chęci. Rozwijamy się ale również niszczymy. Wojny na Ziemi to takie jakby wojny domowe we wszechświecie. Co robią USA czy ONZ jak gdzieś są wojny domowe? Ich ingerencja jest jak najbardziej wskazana (no, może tylko ONZ, bo USA ingerują wszędzie, czy ktoś chce czy nie chce).

Zatem, jeśli weźmiemy to pod uwagę, to można przypuszczac, że odwiedziny, to tak naprawdę kotrola międzygalaktycznego ONZ, a wszystkie porwania ludzi i okaleczenie bydła, to wina takiej międzygalaktycznej USA. Ładują się gdzie chcą i kiedy chcą i uważają się za bezkarnych.

Całkiem możliwe, prawda?

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-07, 11:50
autor: Monomagnum
Całkiem możliwe, prawda?
No ja bym powiedział że bardzo przyziemnie zobrazowane. Ale w końcu moze i takie patrzenie na tę zjawisko przemówi do większej ilości osób.
Pozdrawiam!

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-09, 17:12
autor: ToCoNasOdróżnia
Jeśli są od nas bardziej rozwinięci to na pewno nie zaatakują nas gdyż jest im to nie potrzebne :) Nie myślcie jak ludzie :)

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-09, 21:20
autor: Monomagnum
Jeśli są od nas bardziej rozwinięci to na pewno nie zaatakują nas gdyż jest im to nie potrzebne :) Nie myślcie jak ludzie :)
No właśnie taki pewien bym nie był, aczkolwiek czy takie myślenie nie jest ludzkie. Ja osobiście myślę że gdyby chcieli nas zniszczyć (czy coś w tym rodzaju), to już dawno by to zrobili.
Pozdrawiam!

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-11, 23:09
autor: Snek
Gdzieś przeczytałem , że jest 361 obcych cywilizacji , tylko nie pamietam gdzie. I, że to naukowcy odkryli po przez obliczenia czy jakoś tak.

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-03-12, 23:30
autor: FaKtoMaaN
moim zdaniem nie da się tego obliczyć.. Wszechświat nie jest zbadany w całości, niektórzy uważają ze nawet nie skończony, wiec ze są inne cywilizacje jest to bardziej niż pewne,.. ale nie da się obliczyć o tak ile ich jest..

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-04-28, 21:08
autor: Monomagnum
wiec ze są inne cywilizacje jest to bardziej niż pewne,..
No według mnie, jeśli czegoś nie zobaczysz, nie poczujesz czy nie dotkniesz, pewny na istnienie tego "czegoś" być nie możesz. Użył bym w tym wypadku sformułowania że jest duże prawdopodobieństwo istnienia innych cywilizacji w naszej galaktyce czy całym wszechświecie. Skoro istnieje rasa ludzka, to dlaczego nie miało by istnieć coś podobnego, w końcu wszechświat jest ogromny, ale jak już wcześniej powiedziałem, nie mamy racjonalnych dowodów na istnienie jakiejkolwiek cywilizacji pozaziemskiej.
Pozdrawiam! :alien:

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-05-05, 21:33
autor: Babidi
#2up
też o tym czytałem i to jest prawda.. tylko tyle wiem xD

a co do tematu to na 100% nie wiemy czy UFO naprawde istnieje ale my wierzymy, że tak nawet jeśli istnieje to nie wiemy jaki mają zamiar, to że nas obserwują to jest chyba pewne, to że UFO ma coś wspulnego ze Strefą 51
to na 100% jest prawdą jest wiele przypadków gdzie było widać ufo nad Strefa 51 i tak dalej itp etc. co do tego to nie mam wątpliwości

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-05-13, 12:33
autor: jason
wg. mnie oni chcą nas zniewolić, bądź bardzo prawdopodobne odzyskac jakiś gen (relacje porwanych kobiet są jednoznaczne że przybysze interesowali się narządami rodnymi...a nawet zapładniali je by po 3 tygodniach porwać je znowu i odzyskać płód-hybrydę) swoją drogą jestem Ciekaw jak wy użytkownicy widzicie możliwość obrony przed szarakami(możecie się produkować o broni, taktyce i technice)(może naruszam regulamin ale sory jestem świerzakiem ;p) dla mnie osobiście interesują odp dotyczące obrony przed mind-scan (czyli hipnozą i przejęciem kontroli nad porwanym przez szaraki) PZDR

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-05-13, 12:42
autor: FaKtoMaaN
nie ma chyba metod obrony przed szarakami, czy innego rodzaju obcymi, zjawisko w ogóle nie zbadane przez ludzi, więc nie ma czegoś takiego jak jakiś talizman czy coś.. tak jak czosnek przed wampirami xD (joke) :D

Re: UFO jakie mają nastawienia

: 2009-05-14, 18:38
autor: jason
może nie ma przed nimi obrony ale przypominają mi się urywki z filmu "wioska przeklętych" jak własnie bohater tego filmu bronił się przed nimi odtwarzając w wyobraźni ceglany mur, albo szum morza co uniemożliwiało im "podłączenie się pod umysł" lub bardzo je utrudniało...... więc może jest w tym ziarenko prawdy.... chociaż tak naprawdę wg mnie najlepszy jest atak snajperski na wybrane cele i skryta ich eliminacja (wyciszony PSG 1 jak się patrzy :P )