Thot (nergal) Wita!!!

Poznajmy się!
Gość

Post autor: Gość » 2005-10-17, 19:14

Heyah Tereska! :mrgreen:
{Tak, jestem wredny. I to bardzo :mrgreen: . Ale po prostu nie moge się powstrzymac. No spojrzcie się - jaka on jest słodka! :mrgreen: }

Skóra 66

Post autor: Skóra 66 » 2005-10-17, 21:10

A witaj witaj... Nie wiem, czy skorzystam z zaproszenia, bo jest mi tu dobrze... :roll:
Slavonic Pride
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Slavonic Pride » 2005-10-17, 22:33

Mam dziwne wrażenie, ze wyniknie miedzy nami kilka konfliktow na plaszczyznie moralno - praktycznej.
ale cytujac pewnego filozofa "Nie zgadzam się z Tobą, ale glowe położę, abyś mógł swobodnie swe poglądy wygłaszać"

Witam
Ô Lucifer! Oh! laisse-moi rien qu'une fois
Glisser mes doigts dans les cheveux d'Esmeralda
-----------------------------
Ô Fleur-de-Lys Je ne suis pas homme de foi
J'irai cueillir la fleur d'amour d'Esmeralda
Maeveen
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Maeveen » 2005-10-18, 18:52

Witaj, miło Cię tu gościć :)

P.S. Drogi Watislavie, (tą apostrofą zwracam się do "Gościa" , który juz w 3 tematach nazwał naszego nowego użytkowanika "Tereską" , czy "matką Teresą" (whatever the name ), jeśli chcesz zabierać głos na tym forum , to przecież nikt Ci nie zabrania, wręcz przeciwnie :wink: , ale nie sądzisz ze bez sensu jest pisanie postów jako "Gość" tylko dlatego, że powiedziałeś ze już więcej nic nie napiszesz ....?
Ludzka Droga
Przychodzenie z pustymi rękami,
Odchodzenie z pustymi rękami - to ludzkie
Kiedy się rodzisz - skąd przybywasz?
Kiedy umierasz - dokąd idziesz ?
(...)
Watislav
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: Watislav » 2005-10-18, 19:23

Przede wszystkim to nie z tego powodu się nie logowalem :P . Len po prostu jestem - nie myslalem nawet ze 3 razy bede pisal posta :P . A i jesli ktos bedzie mial pretensje o nazywanie tego zioma Tereska - popatrzcie się jaki on jest słodki! :D Pisze górnolotne posty o tym jakie to złe sa klatwy, o chronieniu przed nimi wszystkich ludzi, o pomaganiu opetanym itp. a pozniej reklamuje forum o nazwie "czarna magia" :D . Fajnie nie? Chociaz jesli to bedzie forum o fizyce albo chemii organicznej to luz :P . A ostatnio nie pisze nie dlatego ze mam cos do ogolu (ale mam :P ) tylko dlatego ze ni mam czasu na wiecej niz przejrzenie tych for raz dziennie.
Więc nie naskakuj na mnie od razu Mae, 'K? :P
( a nie napisalem ze to ja bo:
1) Jestem len.
2) To głupie poczucie humoru, polaczone z czuciem się jak u siebie mowi samo za siebie, nie :P ?
3) Jakby ktos chcial wiedziec to by się spytał, nie? :P )

Pozdro Tereska! :P
"With arms wide open,
under the sunlight..."
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 » 2005-10-18, 23:12

Jej :lol:
Watislav
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: Watislav » 2005-10-19, 16:22

W rzeczy samej: Jej :P
"With arms wide open,