Teoria Geocentryczna.

Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 » 2013-02-18, 18:23

Zmartwię Cie ale ten świat jest zepsuty do szpiku kości,jest pod władzą szatana,nawet w kręgach kościoła jest wielu takich którzy oddają cześć lucyferowi,dlatego myślę że żyjemy w czasach końca.Dla Ciebie może ważne jest żeby mieć dziewczynę,ciekawe po co? Potem się dziwić że są ojcowie mający 14-15 lat.Wszystko przez takich jak Ty którzy propagują ten sposób życia,dziewczynę powinniśmy szukać mając 20 lat,wzwyż,w wieku nastoletnim powinny a raczej są to zwykłe przyjaznie.Oczywiście że Kościół powinien głosić wiarę w kreacjonizm i geocentryzm,gdyż są to prawdziwe doktryny zawarte w Biblii.Za niedługo się dowiem że zmartwychwstanie Jezusa,podobnie jak opis stworzenia jest tylko symbolem?
No ludzie nie osłabiajcie mnie,w takich dyskusjach wychodzi prawdziwy stosunek danej osoby do Boga.Traktujecie go jako sprawę drugorzędną,natomiast życie wieczne,słowo boże,traktujecie jak coś z pogranicza fantastyki.Hmmm już wiem dlaczego uważają co niektórzy że moja teoria z kosmitami-demonami jest śmieszna,otóż większość z was łyknęło kłamstwa świata i myślicie że kosmici to inteligentne istoty które mogły nas stworzyć,lub zapoczątkować ewolucje.
Wszystko wskazuje na to że kosmici są demonami,które w przyszłości mogą pojawić się na ziemi i ogłosić się naszymi stwórcami,myślicie że dlaczego wpajają nam taki wizerunek obcych?
Wszystko po to żeby wykorzenić wiarę w prawdziwego Boga i zastąpić ją wiarą w inteligentnych kosmitów-stworzycieli.
Zresztą trzeba być ślepym żeby nie dostrzegać na świecie wszelkich kłamstw,począwszy od heliocentryzmu(szatańska nauka oparta o kult słońca) kończąc na zakłamanej teorii wielkiego wybuchu i ewolucji.Owe teorie są poważnym atakiem na Boga i jego słowa!
Ludzkość daleko nie zajdzie gdyż kwestionuje się wiarę w słowo boże a propaguje nauki szatańskie.


Awatar użytkownika
Karoolczak
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Karoolczak » 2013-02-18, 18:41

To powiedz mi mój drogi fanatyku, po co Ci obcy maja się nam ujawniać jako nasi stwórcy, skoro jeżeli są demonami, to mogą nas wszystkich zmiażdżyć pstryknięciem palca. Bóg nam nie pomoże, gdyby byl miłosierny, to by nas nie zostawial w "KRÓLESTWIE SZATANA" (Nie wierze, że to pisze XD)
Wszystko wskazuje na to, ze kosmici są demonami ?! Wymień mi prosze choc jeden wiarygodny argument... Błagam człowieku czy ty jest aż tak ślepy ?! Świat jest zły, bo taka jest natura człowieka, nikt nie jest idealny i póki na świecie będzie miłość, to będzie też i nienawisc ZAWSZE jeden drugiemu będzie czegoś zazdrościł, na takie rzeczy nie ma rady ! NIE DA się, aby wszyscy się kochali... LITOŚCI! Słowo boże traktujemy jak z pogranicza fantastyki, a wiesz dlaczego ?! BO TO JEST FANTASTYKA NICZYM NIEUDOWODNIONA. Człowieku, może i Cie obraze, ale musze bo inaczej się nie da. Jestes takim młotem, ze szkoda mi na to wszystko słów ;<
Obrazek
There is only the Emperor and he is our shield and protector !
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 » 2013-02-18, 18:56

Szatan i jego słudzy zostaną ostatecznie zniszczeni.Pojazdy Ufo musiałaby ważyć mniej więcej 15 kg żeby robiły takie zwroty itp
Pamiętaj że nieprzyjacielem który posiał chwast jest diabeł,żniwem jest koniec świata..(Mt 13:39)
Twoja złość świadczy tylko o tym że jesteś pod wpływem złego,gdyż on który siedzi w tobie podpowiada Ci żeby zjechać tego który głosi prawdę biblijną.Ks Natanek dobrze mówił,3/5 ludzkości jest pod wpływem złego ducha,Ty nie stanowisz wyjątku.Więc przestań mnie obrażać bo widać że wolisz tkwić w kłamstwie a prawda bywa bolesna no cóż,nie chcesz sobie za nic uświadomić że tyle lat żyłeś i dalej żyjesz w kłamstwie.
Jeśli ludzkość będzie dalej stawiać tezy głosicieli błędnych nauk ponad pismo św to się nie dobrze skończy.Apeluje do wszystkich aby wyrwali się z sideł szatana.
Czemu pojazdy UFO zawsze pojawiają się znikąd,nigdy nie przyleciały z przestrzeni kosmicznej,to wygląda na manifestacje demoniczną.Jeśli słowo boże uważasz za fantastykę,powiem tyle,nie jest dobrze.Chcą żebyśmy czcili ich jako stwórców,chodzi o usunięcie Boga z naszej sfery życia,tak ciężko pojąć?
Słowo boże jest natchnione skierowane do wszystkich ludzi,zapamiętaj to sobie.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Karoolczak » 2013-02-18, 19:03

Wcale nie musza miec 15 kg. Nie mamy pojecia jaka technika dysponuja te pojazdy.
Nie jestem zly, jestem tak ZIRYTOWANY, że chyba nigdy taki nie bylem.
Kolejna sprawa, skad wiesz, ze nie przylatuja z przestrzeni kosmicznej, masz na to jakies dowody ?
Czlowieku JAKA MANIFESTACJA DEMONOW ?! XD Nigdy kurde nie slyszalem tak pokreconych teorii, jak ta. Nie da się z toba dyskutowac. Ty swoje, ja swoje. Za duzo fanatyzmu, za malo trzezwego myslenia.
Obrazek
There is only the Emperor and he is our shield and protector !
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 » 2013-02-18, 19:12

Otóż twój problem polega na tym,że nie bierzesz pod uwagę manifestacji demonicznych.Jak odniesiesz się do tego że naukowcy którzy są agnostykami,myślą że te istoty nie są materialne,im nie można zarzucić fanatyzmu religijnego.Pojazdy na pewno trochę ważą,wyobrażasz sobie samochód osoby na linie wykonujący takie zwroty?
Bo ja nie.
O jakie Ty dowody mnie pytasz.Ty dowodów na ruch ziemi nie umiesz podać,zresztą nie dziwie się,takich w istocie nie ma.Heliocentryzm jest szatańską nauką opierającą się na kulcie słońca.
Od publikacji dzieła Kopernika,szatan wypowiedział wojnę słowu bożemu,czy Ci się to podoba czy nie,fakty są takie...
Ich pojazdy nie są materialne,mogą się pojawić wszędzie i kiedy chcą,jedno jest pewne,UFO jako inteligentne formy życia to jedna wielka ściema,nikt inny jak demony.koniec kropka.
Awatar użytkownika
ifar15
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: ifar15 » 2013-02-18, 20:06

Karoolczak pisze:Az nasz szef poleciał z ostrymi słowami :D Nie ma co chłopaka nawracać, bo i tak nic nie uwskóramy. Drogi Ifarze, pragnę wnieść "wniosek" o wydalenie kolegi "Artur1996" z grupy badawczej "Gamma". Chłopak psuje reputacje naszej organizacji i nic mądrego do niej nie wnosi. Dziękuje, dobranoc.

Przepraszam za offtop, ale mysle, ze jest on tu konieczny :)
Wniosek przyjęty. To co tu się dzieje przekracza najśmielsze oczekiwania. Nie wiedziałem że mamy kogoś takiego w grupie.... wybaczcie.....

Arturze zostałeś oficjalnie wydalony z grupy badawczej Gamma za.... a domyśl się.
"Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Iluzjonista » 2013-02-18, 20:13

Nie wróżę Ci kariery na tym forum ;)

Przestań podkreślać, że UFO ma 15kg, bo mnie krew zalewa.
Nie znasz podstaw fizyki, więc tym bardziej nie zrozumiesz przepaści technologicznej, jaka może dzielić hipotetyczne cywilizacje.
Zobacz, jakie postępy zrobiliśmy w ciągu 100 ostatnich lat...
Kiedyś myślano, że w przestworza nie wzbije się żaden przedmiot, który ma gęstość większą od powietrza ;)
Teraz wiemy, że się mylono.
Ależ przecież, toż to szatańskie praktyki.

Wyjaśnij więc, dlaczego mamy dzień i noc oraz pozorny ruch gwiazd na niebie ;)
To też dla Ciebie za trudne?
Bredzisz o geocentryzmie, a świadczy to jedynie o Twojej narastającej głupocie i egoizmie.

I nikt nie zaprzecza, że UFO może pochodzić z innych "wymiarów", ale przestań do jasnej cholery pisać, że to demony.

Wyglądasz mi na opętanego.
Opętanego fanatyzmem płynącym ze śniętej księgi, chociaż i tak większości treści w niej zawartej nie potrafisz zrozumieć.
Obrazek
Artur1996

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Artur1996 » 2013-02-18, 20:39

Widzę że mnie wywalono z grupy,no cóż,typowe,jak się głosi prawdę to się tak kończy.

- Ziemia obraca się wokół własnej osi z szybkością 1666 km/godz.
-Ziemia okrąża Słońce po orbicie słonecznej z szybkością 30 x szybkość kuli karabinowej
-Ziemia porusza się wraz z naszą galaktyką z szybkością 250 x szybkość kuli karabinowej
W jakiś dziwny sposób owego ruchu Ziemi nie można w żaden przekonywujący sposób ani wykryć, ani udowodnić.
Mówię o nowoczesnym geocentryzmie,nie chodzi o dawno odrzuconą teorię z II wieku przed naszą erą.
Słońce, które jest w centrum okręgu jest okrążane przez wszystkie planety, poza Ziemią.
Słonce okrąża Ziemię wraz z planetami krążącymi wokół Słońca po eliptycznych orbitach.
Słońce krążąc wokół Ziemi posiada także pionowy ruch wzdłuż osi ziemskiej, który nam wyjaśnia dlaczego posiadamy pory roku.
W systemie geocentrycznym wokół Ziemi krąży jedynie Księżyc oraz Słońce. Pozostałe planety krążą wokół Słońca, które z kolei krąży wokół Ziemi wraz z okrążającymi Słońce planetami. Według tego schematu wszystkie obliczenia zaćmień czy innych zjawisk dają nam prawidłowe rezultaty.

Druga sprawa: Biblia jasno mówi też o ruchu słońca.Czytajcie Biblie bo nauki kościelne nie zawsze są z nią zgodne i dajecie się łatwo nabrać.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pandemonium
Administrator
Administrator
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.
Kontakt:

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Pandemonium » 2013-02-18, 20:42

A na podstawie jakich praw jedne planety krążą wokół słońca, a ziemia nie ? Jaka jest jej specjalna właściwość? Wytłumacz.
呪い
Awatar użytkownika
ifar15
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: ifar15 » 2013-02-18, 20:51

Pandemonium pisze:A na podstawie jakich praw jedne planety krążą wokół słońca, a ziemia nie ? Jaka jest jej specjalna właściwość? Wytłumacz.
Przecież to niepodważalne słowo Boże. Lepiej tego nie neguj xD
"Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Iluzjonista » 2013-02-18, 22:31

Toż to odporne na jakąkolwiek wiedzę! ;)

Artur1996
Po raz ostatni powtarzam, że nie znasz podstaw fizyki.

Dlaczego planety kręcą się wokół własnej osi?
Podczas formowania się US małe obiekty uderzające w praplanety nadały im prędkość kątową.
Obecność księżyców może ten ruch zmieniać.
Nasza doba ma 24h, bo posiadamy naturalnego satelitę, który nieco spowalnia Ziemię.

Dlaczego planety krążą wokół Słońca?
Planety tak naprawdę nie krążą wokół Słońca, lecz razem z nim obiegają wspólny środek masy, co można bardzo łatwo wyliczyć znając odległość miedzy tymi obiektami i ich masę.
To elementarna wiedza...
Dla układu Ziemia - Słońce środek masy leży we wnętrzu naszej gwiazdy, dlategoż uznaje się, że to Ziemia krąży wokół Słońca, a nie odwrotnie.

Dlaczego Biblia mówi o ruchu Słońca?
Pozorny ruch Słońca na niebie jest spowodowany ruchem obrotowy Ziemi.
W rzeczywistości Słońce wraz z całym układem krąży wokół centrum galaktyki, zgodnie z Prawami Keplera.
A galaktyki? Z pewnością krążą wokół jeszcze większych skupisk gwiazd.

Niech to widnieje dla wszystkich zwolenników plugawego neo-geocentryzmu.

Niech spiskowcy wciąż wierzą w teorię płaskiej Ziemi, czy leżącej w centrum Wszechświata planetki, która ma kształt sześcianu.
Są zwykłymi ignorantami.
Ostatnio zmieniony 2013-02-18, 22:36 przez Iluzjonista, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4755
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Re: Teoria Geocentryczna.

Post autor: Ivellios » 2013-02-18, 23:41

Przepraszam z góry za ostry język, ale widząc ten temat (który zostaje zamknięty) po prostu od napisania pewnych słów nie mogę się powstrzymać.

Trzeba być po prostu wybitnym idiotą, skończonym debilem i ograniczonym umysłowo fanatykiem religijnym, żeby wciskać innym "jedynie słuszną" teorię geocentryczną wyciągniętą z dowłownego odczytania Biblii! Biblia nie jest i nigdy nie będzie dowodem na obracanie się "tego tu wszystkiego" wokół Ziemi! A argumenty typu "ale przecież to jest słowo boże, a słowo boże nie może się mylić" pokazują tylko, jak niesamowicie głupim człowiekiem jest autor tego tematu.

Jeszcze kilka słów do Artur1996:
Widzę że mnie wywalono z grupy,no cóż,typowe,jak się głosi prawdę to się tak kończy
Wsadź sobie tę swoją "prawdę" w swoją szanowną dupę i niech ona tam zostanie. "Poszukiwanie prawdy" czy też "badanie wiedzy alternatywnej" nie może oznaczać radosnego łykania każdej jednej głupoty, jaką się przeczyta czy usłyszy, która głosi coś innego niż "ten cholerny, zakłamany, skostniały jak cholera mainstream".

A takimi wypowiedziami:
W jakiś dziwny sposób owego ruchu Ziemi nie można w żaden przekonywujący sposób ani wykryć, ani udowodnić
pokazałeś tylko swoje potężne braki w elementarnej wiedzy z zakresu fizyki.

Reszty Twoich wpisów o "szatanie" i "zakłamanej nauce" oraz tego, co wyrabiałeś wczoraj pisząc na GG Radia Paranormalium, nawet nie będę komentował, bo nie warto. Powiem tylko jedno - jesteś potwornie niedouczony, a przy tym niewyobrażalnie głupi. I nie, to nie jest obraza - to jest po prostu fakt, który udowodniłeś w tym temacie oraz w niezwykle chamskich wiadomościach, jakie od Ciebie otrzymywałem.

Z dniem dzisiejszym wylatujesz nie tylko z Grupy Badawczej Gamma, ale również z forum portalu Paranormalium (powody: założenie tego tematu-prowokacji, wciskanie wszystkim "jedynie słusznej" wersji oraz spamowanie mi na GG i żądanie nagrania audycji o geocentryzmie - no ileż można, na litość boską!). Na tym forum nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie miejsca dla tak ograniczonych ludzi jak Ty.
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości